Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też mnie to interesuje. Jednak chyba bym nie dał 800zł za kierownice. Wolałbym kupić DFP za ~300

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

btw, a ile w ogole gier wykorzystuje mozliwosci G25? tj. reczna skrzynia, sprzeglo...

Od wczoraj upalam xbox'owa kierownice i jestem mega zadowolony :)

Opublikowano

Sprzęgło to raczej symulatory. np. seria "RACE". biegi też, ale co jeszcze :dontknow:

Myślę po prostu, że to dobra kiera dla maniaków symulatorów i lig on-line.

Opublikowano

btw, a ile w ogole gier wykorzystuje mozliwosci G25? tj. reczna skrzynia, sprzeglo...

Od wczoraj upalam xbox'owa kierownice i jestem mega zadowolony :)

mam G25 od roku. jest masa gier na nią np. GTR1, GTR2, GTL, RBR, F1 Challenge. Dla mnie sytuacja była zero jedynkowa - albo zmieniam biegi w trybie H i cisne sprzęgło albo nie gram wcale. to jedyna kiera, która to umorzliwia.

co do NFS Shift - przełom jest ale tylko w kwestii NFS. Do GRIDa mu daleko...

Opublikowano

btw, a ile w ogole gier wykorzystuje mozliwosci G25? tj. reczna skrzynia, sprzeglo...

Od wczoraj upalam xbox'owa kierownice i jestem mega zadowolony :)

mowilem ze to dobra kiera za rozsadna cene? :good:

Opublikowano

No, ale jaki efekt ?

Bo sie zastanawiam właśnie czy nie kupić. I ciekawi mi czy jest taki szał między Padem, a kierą ?

Opublikowano

do kiery trzeba być przyzwyczajonym. mi ciężko było sie przestawić, tym bardziej że zawsze jeżdzilem na klawie i palce miałem już wyćwiczone :naughty:

po okresie mordęgi przywykłem i juz sie nie przesiadam na nic innego.

Opublikowano

po okresie mordęgi przywykłem i juz sie nie przesiadam na nic innego.

to jest to samo co przejscie z myszy na pada :good:

Opublikowano

Tyle że przejście z pada na kierę to zmiana na lepsze a z myszy na pada to lekki masochizm :decayed:

Opublikowano

a RE5 może zabrałeś z domu ?

Opublikowano

a RE5 może zabrałeś z domu ?

za tydzień przywioze , ok ??? ale dasz szifta :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Shift niezły, dziś trochę grałem i pierwsze wrażenie całkiem całkiem........

Opublikowano
  • Autor

Nosfer, pierwsze pare zakretow bylo "dziwne", ale po wczorajszym wieczorze juz nigdy nie zagram padem w samochodowke... :naughty::kox:

Opublikowano

Nosfer, pierwsze pare zakretow bylo "dziwne", ale po wczorajszym wieczorze juz nigdy nie zagram padem w samochodowke... :naughty::kox:

Ku** i już mnie nakręcają :angry:

Baba mnie wygoni z domu.. :polew: :polew:

Opublikowano

Baba mnie wygoni z domu.. :polew: :polew:

Paulina chciała mi kiedys kupic "na gwiazdke" ale nie wie bidulka cóż by uczyniła :kox::polew:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 08:26_________________________________________________W ogóle jak jade z Pauliną i mam jakąś sytuacje podbramkową to zawsze sie tłumacze tym ,że to tysiące godzin grania na konsoli ratuje nam życie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Baba mnie wygoni z domu.. :polew: :polew:

Paulina chciała mi kiedys kupic "na gwiazdke" ale nie wie bidulka cóż by uczyniła :kox::polew:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 08:26_________________________________________________W ogóle jak jade z Pauliną i mam jakąś sytuacje podbramkową to zawsze sie tłumacze tym ,że to tysiące godzin grania na konsoli ratuje nam życie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: nie ma to jak trening na sucho :polew: :polew: Tyle godzin spędzonych na graniu nie pójdzie na marne - najważniejsze bezpieczeństwo :polew:

PS

Chyba należy już w końcu zmienić temat wątku, na : "Kto nie gra w NFS, itp" :wink4::naughty:

Opublikowano

Baba mnie wygoni z domu.. :polew: :polew:

Paulina chciała mi kiedys kupic "na gwiazdke" ale nie wie bidulka cóż by uczyniła :kox::polew:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 08:26_________________________________________________W ogóle jak jade z Pauliną i mam jakąś sytuacje podbramkową to zawsze sie tłumacze tym ,że to tysiące godzin grania na konsoli ratuje nam życie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

jakiś pomysł na wytłumaczenie godzin spędzonych przed tekkenem :naughty:

Opublikowano

Ogr. Daj nicka z PS3.

(wyślę Ci gołąbabę :D a`la little big planet :nabijasie: - ale to raczej zajawka dla Jarka)

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: nie ma to jak trening na sucho :polew: :polew:

sie śmiejesz , niedawno jechałem do starych i od prawie roku naprawiali wiadukt przed Sierpcem , objazd był puszczony dołem. jechałem juz nowym wiaduktem za jakąś terenówka i byłem ciekawy co zrobili z objazdem na dole. zagapiłem sie , paulina krzyczy uważaj , a ja mam dupe terenówki prawie przed maską. no i miałem do wyboru bagażnik lub bariera stalowa. cudem zmieściłem sie na centymetry miedzy terenówke a bariere , mina pasażera z terenówki jak mnie zobaczył z prawej strony - bezcenna :polew: :polew: :polew: :polew:

EOT

Opublikowano

Baba mnie wygoni z domu.. :polew: :polew:

Paulina chciała mi kiedys kupic "na gwiazdke" ale nie wie bidulka cóż by uczyniła :kox::polew:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 08:26_________________________________________________W ogóle jak jade z Pauliną i mam jakąś sytuacje podbramkową to zawsze sie tłumacze tym ,że to tysiące godzin grania na konsoli ratuje nam życie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

jakiś pomysł na wytłumaczenie godzin spędzonych przed tekkenem :naughty:

Oczywiście - walczyć się nauczysz, a obrażeń nie poniesiesz. Zawsze zwarty i gotowy, aby bronić swej Kobiety przed napastnikami na ulicy :polew: :polew: :good:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 09:57_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: nie ma to jak trening na sucho :polew: :polew:

sie śmiejesz , niedawno jechałem do starych i od prawie roku naprawiali wiadukt przed Sierpcem , objazd był puszczony dołem. jechałem juz nowym wiaduktem za jakąś terenówka i byłem ciekawy co zrobili z objazdem na dole. zagapiłem sie , paulina krzyczy uważaj , a ja mam dupe terenówki prawie przed maską. no i miałem do wyboru bagażnik lub bariera stalowa. cudem zmieściłem sie na centymetry miedzy terenówke a bariere , mina pasażera z terenówki jak mnie zobaczył z prawej strony - bezcenna :polew: :polew: :polew: :polew:

EOT

:polew: :polew: +6 do lansu za brak otarć o barierkę i "clean session" :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.