Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

ja przed chwilą skończyłem 24h nurburgring w GT5 :decayed: a męczyłem to chyba z miesiąc :polew:

Można save'ować czy na okręta się gra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja przed chwilą skończyłem 24h nurburgring w GT5 :decayed: a męczyłem to chyba z miesiąc :polew:

gratuluje samozaparcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu wzialem sie za kampanie BF3, skonczylem ja na wysokim poziomie... daje rade :)

Duzo ludkow twierdzilo, ze jest slaba, a mi sie bardzo podobala. Dobry klimat.

Mi pozostało kilka misji na najwyższym poziomie, wcześniej na łatwym i normalnym skończyłem :decayed:

Wczoraj skończyłem na normalnym MW3 i muszę przyznać że lepsza kampania jest tutaj niż w BF3, akcja, akcja i jeszcze raz akcja, misje są za***iste choć krótkie, przez chwile się nawet nie nudziłem.

Dla mnie single 8,5/10[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 16:38_________________________________________________

Można save'ować czy na okręta się gra ?

Można już save'ować po aktualizacji :)

Pamiętacie jak ja to przechodziłem :decayed: 5 dni i nocy ps3 była włączona, a później 2 dni przerwy i drugi 24h :lol1:

Moskal nazwał mnie wtedy pojeebanym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można save'ować tak jak PABLO napisał, generalnie spoko ale jak miałem noc w grze i w realu to po dwóch okrążeniach oczy mi się zamykały, fest się to ciągło.

za niedługo odpalam 24h le mans :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przed chwilą skończyłem 24h nurburgring w GT5 :decayed: a męczyłem to chyba z miesiąc :polew:

pszech :kox: gratuluje :good:

jakbym nie łoił w BF3 to pewnie też bym się za to zabrał, a tak na razie najnowszego apdejta do GT5 zasysam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jako że tutaj jestem najczęściej to składam wszystkim świąteczne życzenia: ZDROWYCH,SPOKOJNYCH oraz RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA dobrego sprzętu do grania :decayed: dużo gierek, PLATYN (dla łowców) oraz niezawodności waszych :audi:

pozdro moicz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też tutaj najczęściej bywam, więc dołączam się do życzeń moicz'a :wink4:

Wesołych Świąt i wymarzonego Mikołaja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jako że tutaj jestem najczęściej to składam wszystkim świąteczne życzenia: ZDROWYCH,SPOKOJNYCH oraz RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA dobrego sprzętu do grania :decayed: dużo gierek, PLATYN (dla łowców) oraz niezawodności waszych :audi:

pozdro moicz :evil:

Dziękujemy moicz i Żółwiu :notworthy:

A mnie wszędzie pełno ale co tam tu też złożę a więc Wszystkiego dobrego co sobie tylko wymarzyliście pod choinką, samych mega tytułów w 2012 roku i wszystkich konsol pod wypasionym telewizorem 3D :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12-sta platynka.

wiem, wiem.... nie musicie klaskać. :polew:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

:decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie za***iście podobal klimat w kampanii, prawdziwa wojna, a nie hollywood :) jest stosunkowo krotka, ale grajac na najwyzszym poziomie i chcac zdobyc achievementy z kampanii meczylem ja wieczorami od piatku :gwizdanie:

Ja męczę.. odpaliłem ją na NORMALU i jestem na "KAFAROWIE" - ciągle multi mi przeszkadza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Multi to ja trenuje M98B :D heady wchodzą aż miło .... szkoda że nie ma multiplatform , PC vs X VS PS3 :D ..fajnie by było :D

No szkoda, chociaż Konsole vs PC to raczej nie w FPSy :wink4:

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 10:46_________________________________________________

No chyba, że wszyscy na Padach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miał ktoś do czynienia z http://allegro.onet.pl/kinect-ufc-personal-trainer-xbox-360-4console-i2001973047.html ?

Zamierzam kupić. Jak myślicie, warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie polecić jakąś kiere do x-a ??? tak do pięciu stów , Fly na czym Ty jezdzisz ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie polecić jakąś kiere do x-a ??? tak do pięciu stów , Fly na czym Ty jezdzisz ???

oem microsoft, kupisz za 4 stowki na allegro.

images?q=tbn:ANd9GcQHWeoeKA5g0DOFp16T0q250zVL9UWe34cYclXovjRhQdBcIhJv8g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie polecić jakąś kiere do x-a ??? tak do pięciu stów , Fly na czym Ty jezdzisz ???

oem microsoft, kupisz za 4 stowki na allegro.

images?q=tbn:ANd9GcQHWeoeKA5g0DOFp16T0q250zVL9UWe34cYclXovjRhQdBcIhJv8g

własnie ja ogladałem , troche c**jowo wyglada :decayed: dobrze sie jezdzi ??[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 10:34_________________________________________________jest za 300pln ale bez zasilacza , jaki tam podchodzi zasilać ??? jakis uniwersalny podepne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie dobrze smiga, dobra jakosc do ceny, forcefeedback dobry, czulosc tez, zmiana biegow wygodna - ja jestem zadowolony

co do zasilacza to Ci nie odpowiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie dobrze smiga, dobra jakosc do ceny, forcefeedback dobry, czulosc tez, zmiana biegow wygodna - ja jestem zadowolony

a pedały gazu/hamulca maja jakis zakres ??? czy działaja "zero/jedynkowo" ??? :decayed:

co do zasilacza to Ci nie odpowiem...

a kiedy bedziesz miał do niej dojscie zeby sprawdzic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...