Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To w takim razie po jasną cholerę każą tyle czekać na premierę skoro już dawno są wytłoczone i gotowe :wallbash::wallbash::wallbash::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym czasem sprawdzam na iksie nowego Batmana Arkham City ze wszystkimi dodatkami ale pasowało by przejść najpierw wcześniejsze części jak Asylum bo w ogóle nie grałem w części Batmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dandi, tak jak pisałem filmiki tylko przy pierwszych 2-3 chapterach sa długie niczym telenowela :decayed: później już jest spoko, im dalej to coraz ciekawsza fabuła i misje:kox:

Ja cisne w Batmana Asylum, później trzeba zaliczyć Arkham City.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Nosfer za Dead Island. Gra wymiata. :banan:

Dobre jest:question: Bo nie wiem czy sobie ją sprawić w PL na iksa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre. Pół niedzieli grałem. Fajne zadania, wolny świat. Ładna grafika. No i ta rzeź....:wink:

Ale pucharki ciężko wpadają.

Na ps3 tez jest po PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymęczyłem Majin Forsaken Kingdom, za***ista gierka ale ciągnęło się to u mnie niemiłosiernie... 25h grania i mam prawie fulla, dzisiaj postaram się zapiąć ostatnie achie i będzie z czapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym czasem sprawdzam na iksie nowego Batmana Arkham City ze wszystkimi dodatkami ale pasowało by przejść najpierw wcześniejsze części jak Asylum bo w ogóle nie grałem w części Batmana.

też zacząłem grać w Akham City, całkiem, całkiem gra. muszę wziąć od kolegi jeszcze Heavy Rain bo podobno dobre, a póki co na allegro były tylko na PS3 dostępne "move edition", a ja move'a nie mam :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba kazda jest move edition, i możesz wybrać w czasie gry. Tak mi sie wydaje. Nawet te stare wersje Heavy Rain pobierają patcha i są move edition.

Tak mi sie wydaje, na 90%.

Kupuj, jak coś to sie z tobą zamienie bo mam zwykłe HR, z tym że tak jak mówie, pobrał patcha na HDD i mogę grać movem.

A te nowe mają już tego patcha na CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba kazda jest move edition, i możesz wybrać w czasie gry. Tak mi sie wydaje. Nawet te stare wersje Heavy Rain pobierają patcha i są move edition.

Tak mi sie wydaje, na 90%.

Kupuj, jak coś to sie z tobą zamienie bo mam zwykłe HR, z tym że tak jak mówie, pobrał patcha na HDD i mogę grać movem.

A te nowe mają już tego patcha na CD.

nie wiem, nie znam się :decayed: dziś mi kolega pożyczył HR i zobaczymy jak to będzie wyglądało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...