Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

A grał ktoś w assasin creed ?

warto to kupić ?

Grałem 10 minut na XB.. Przez et 10minut mi się podobało :decayed:

Ale jestem pewny, że na dłuższa metę coś z tą grą jest nie tak.. Zauważyłem, że sa elementy, które trochę przeszkadzają w tej grze.. Ale i tak chce w nią pograć :)

Chyba dzisiaj zamienię się z gościem.. Dam mu Mirror`s Edge (fajna gra, ale na dłuższą metę męcząca - dla zasady może jeszcze trochę pogram - może niedługo się skończy)

Ogier

www.wymianagier.pl - wyfiltruj sobie Kraków, Ja tak znalazłem dwie osoby z Pruszkowa, które mają Assasian Creed i chętnie wymienią się na coś innego. A akurat tego tutułu jest mnogo :wink4:

Zassałem też wczoraj demo HAZE // chwilę pograłem po Networku :kox: Online jest zajebitsy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jesli ten filmik z GT vs GRID zawiera prawdziwe sceny z GT5, to niezlu fuckup moze wyjsc... :)

Kolizje i zachowanie aut - masakra jakas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ten filmik z GT vs GRID zawiera prawdziwe sceny z GT5, to niezlu fuckup moze wyjsc... :)

Kolizje i zachowanie aut - masakra jakas.

ten filmik chyba byl tendencyjny najgorsze z GT i naj naj z GRID-a sceny pokazane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem 10 minut na XB.. Przez et 10minut mi się podobało :decayed:

Ale jestem pewny, że na dłuższa metę coś z tą grą jest nie tak.. Zauważyłem, że sa elementy, które trochę przeszkadzają w tej grze.. Ale i tak chce w nią pograć :)

Chyba dzisiaj zamienię się z gościem.. Dam mu Mirror`s Edge (fajna gra, ale na dłuższą metę męcząca - dla zasady może jeszcze trochę pogram - może niedługo się skończy)

Ogier

www.wymianagier.pl - wyfiltruj sobie Kraków, Ja tak znalazłem dwie osoby z Pruszkowa, które mają Assasian Creed i chętnie wymienią się na coś innego. A akurat tego tutułu jest mnogo :wink4:

Zassałem też wczoraj demo HAZE // chwilę pograłem po Networku :kox: Online jest zajebitsy :good:

dzięki :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witeczka ... że ja wcześniej tego wątku nie widziałem. Ja również lubię popykać, jeśli lubicie sobie pograć w zgranej ekipie, z kumplami, lub macie ochotę na sparing w jakiegoś FPS to zapraszam do mojego klanu www.1stCav.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma wolne pareset ojro, to moze sobie sprawic cos takiego...

porsche_911_turbo_s_wheel_01.jpg

url: http://www.fanatec.de/html/index.php?id=250&lang=en

Gadzety tez sa calkiem za***iste :D

RSWS_webshop_eu_01.jpg

Bardziej wypasna kiera...

gt3rs_webshop_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer podoba mnie siem :decayed:

Wu - G25 to też jest nizły Koksik :kox: ale tysiaka ? :thumbdown:

_________________________________________________

Kupiłem sobie Fight night round 3 :) -- niezła giera, super grywalność, no i juz mam dwa pasy !! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer podoba mnie siem :decayed:

Wu - G25 to też jest nizły Koksik :kox: ale tysiaka ? :thumbdown:

no wlasnie

tysiak to lekkie przegiecie

moja kiera kosztowala 350 i jest naprawde super :good:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 13:53_________________________________________________i wlasnie przyjechal do mnie do roboty GRID

noc mam z glowy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kierownice Logitecha, G25 to mistrzostwo ale moja Logitech Formula Force EX daje radę.

Z gier polecam:

- GRID

- Colin McRae Dirt

- NFS Prostreet

- Test Drive Unlimited

Pierwsze dwie gry na kierze to absolutnie mistrzostwo świata, ProStreet to dobry NFS ale właśnie na kierze a TDU dla odprężenia, do spokojnego pojeżdżenia mnóstwem autek po wyspie. Kamerka ze środka i tryb Hardcore dają na prawdę radę.

[edit]

Znalazłem filmik z TDU na takiej kierze jak moja:

:a4fan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fight Night 3 jest za***isty... mam ja od 2 lat. W marcu wychodzi nowa wersja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fight Night 3 jest za***isty... mam ja od 2 lat. W marcu wychodzi nowa wersja :)

:naughty: Do marca muszę ogarnąć całą "3" ..

A widzieliście UFC Undisputed 2009 ? (nie wiem, czy już nie wklejałem przypadkiem :mysli: )

http://pl.youtube.com/watch?v=fne_zUB-V90

http://pl.youtube.com/watch?v=ld3xiMPdxJM&feature=PlayList&p=44AB696682DE191A&index=0&playnext=1

To będzie mega KOX :naughty: :naughty:

Gameplay --> http://pl.youtube.com/watch?v=F11hXsn-7j8&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...