Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Trochę wprowadzasz ludzi w błąd... faktem jest iż Final Fantasy zawsze kojarzył się tylko z platformą Sony... poza FF7, i FF8 wszystkie wychodziły właśnie na PSa... Teraz gdy Xbox otrzyma XIII nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć konwersje na PC (też były takie plotki)... ale zaznaczam że XIII część będzie miała klika części... i FFXIII: Versus wciąż pozostaje exlusive'm na PS3... a jeśli chodzi o premierę FFa tylko na Xboxa również pierwsze słyszę...

Miałem przyjemność porównania X z Ps3 i powiem bez wahania że gdyby całość kompilacji FF XIII ukazała się na tym pierwszym byłbym bardziej zadowolony... PS3 nie dał sobie rady w starciu z Xboxem... Porównywalna jakość, a cena X jest wyraźnie niższa od PS3.

Co do plotek... Odnośnie God of War 3 było identycznie, też mówiono że ukaże się tylko na Xboxa... w rzeczywistości wszystkie te plotki mają na celu zaszkodzenie i tak już słabej sprzedaży PS3... MGS jak narazie dopiero rodzi się w głowie Kojimy...

Moskal jak możesz to daj namiar na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a słyszeliscie o tej grze:

mirrors edge

zapowiada sie gra wszechczasów.

przełom w grafice.

widzialem trailer na full HD na 50calach.. i masakraaaa grafika az razi w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wprowadzasz ludzi w błąd...

stary , nie zrozumieliśmy sie , ja nie mówie ze FF XIII wyjdzie wyłąćznie na PS3 tylko chodzi mi o to ze nie ma takiej możliwości zeby wyszła tak jak pisze Flyer tylko na X360.

Z tego co wiem , to nie bedzie nowego MGs-a , moze jakaś nawa gra ale pod innym tytułem , chyba ze to nowy chłyt martekingowy tego popaprańca Hideo Kojimy (popaprańca w dobrym tego słowa znaczeniu ofkors)

A grałeś w MGS 4 ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słyszeliscie o tej grze:

mirrors edge

zapowiada sie gra wszechczasów.

przełom w grafice.

widzialem trailer na full HD na 50calach.. i masakraaaa grafika az razi w oczy

Niby ładne ale ponoć gra ma się sprowadzać do wciskania odpowiednich klawiszy w odpowiednim momencie. Na razie się tym nie jaram ale z pewnością będę chciał sprawdzić "własnoręcznie" czy dobre to to czy gniot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie się tym nie jaram ale z pewnością będę chciał sprawdzić "własnoręcznie" czy dobre to to czy gniot.

jestem tego samego zdania , raczej mi nie podejdzie to "coś"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGS 4 jakoś mi nie podchodzi.. . :mysli: wk***ia mnie ta cała historia w tej grze+debilne teksty postaci, dopakowane super komando rozrabiaki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopakowane super komando rozrabiaki :kox:

najbardziej dopakowane super komando rozrabiaki były w MGS2 , grubas na rolkach , wampir , pani z wielkim gunem na prąd..... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie się tym nie jaram ale z pewnością będę chciał sprawdzić "własnoręcznie" czy dobre to to czy gniot.

jestem tego samego zdania , raczej mi nie podejdzie to "coś"

chodziło mi raczej o przełom w grafice ktora zapoczątkuje prawdopodobnie prawdziwie next genowe gry..

bo chyba nie powiecie mi ze obiecne gry są next genowe... prawie kazda z nich mogła by smigac na ps2..a żadna niewykożystuje nawet częsci potencjału np.ps3...

mowie oczywiscie do konsolowców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie wiem jak z ps3 bo sam go nie testowalem ale na x360 grears of war troche zadziwialo i watpie gdyby wysszlo na ps2 to czy stalo by sie gwiazda jednego sezonu to tak jak halo tez by nie bylo takiej zabawy

btw chyba nie widzialem wiekszej kampani reklamowej nic halo 3 i popila w dzien sprzedarzy ksiazki i bilety do kin :evil: zwykla gierka ehm :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal akurat sformułowanie "Wprowadzasz ludzi w błąd..." dotyczyło wypowiedzi Flyer'a... :hi: Obecnie FF XIII zmierza na PS3, Xbox 360 no i jak dobrze się domyślam kilkunastu miesiącach od premiery na konsole pojawi się również wersja PC... A w między czasie w ukryciu SE pracuje nad remake Final Fantasy 7 vide Ending Crisis Core... (Zbyt wielka kasa przeszła by im przed nosem...)

Jeśli chodzi o same gry to myślę że przełomowy to był God of War, GTA,WoW, Commandos... A czy Mirror będzie? To dopiero się okaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal akurat sformułowanie "Wprowadzasz ludzi w błąd..." dotyczyło wypowiedzi Flyer'a...

Masz szczęście , lepiej późno niż wcale :polew:

SE pracuje nad remake Final Fantasy 7 vide Ending Crisis Core... (Zbyt wielka kasa przeszła by im przed nosem...)

Wiem o tym i czekam na to :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGS 4 jakoś mi nie podchodzi.. . :mysli: wk***ia mnie ta cała historia w tej grze+debilne teksty postaci, dopakowane super komando rozrabiaki :kox:

Historia serii MGS to najmocniejsza strona tejze wlasnie serii :P

I nie wiem gdzie tam sa "dopakowane super komando rozrabiaki" i "debilne" teksty.

wiadomo, to bajka,ale chcecie cos na faktach-zapraszam na discovery channel :)

Trzeba znac serie od jej poczatkow,zeby wiedziec o co chodzi, jak ktos zaczyna gre w MGS od 4, to ja dziekuje :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak oglónie to mam takie gierki , ale niemam czasu nawet ich włączyć nawet niewiem o co chodzi i czy warto w to grać ,

kupiłem dzieciom ps2 i 32 gry w tym zestawie były - chyba za 5 -lat to zobaczę - uff

może jakaś porada co do kosza a co włączyć ?

1 .) Fifa 2008 - (to pykałem)

2 .) Fifa 2007

3 .) NBA Live 2008

4 .) Twisted Metal

5 .) Need For Speed Pro Street

6 .) Need For Speed Carbon

7 .) GTA Liberty Citi Stories

8 .) Ghost Rider

9 .) Spider Man 3

10.) Spider Man 2

11.) 24 The Game PL

12.) L.A. Rush

13.) God Of War 2

14.) Superstars Tennis

15.) Jumper

16.) Manhunt 2

17.) Mortal Kombat Deadly Alliance

18.) Splinter Cell Chaost Theory

19.) Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3

20.) Prince of Persia: The Two Thrones

21.) Prince of Persia: Warrior Within

22.) Prince of Persia: Sands of Time ( to pykałem)

23.) Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex

24.) Hulk

25.) Gran Turismo 4

26.) Moto GP

27.) Virtual Fighter 4

28.) Def Jam Fight For NY

29.) True Crime: New York City

30.) Driver 2

31.) Scooby Doo: Unmasked

32.) Battle For Pacyfic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy film z NFS: Undercover:

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/278418.html

Trochę plastikowo ale i tak jako fan serii będę pocinał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od malego jak chodzilem do 2klasy pedalowy kupili mi starzy commodore 64 i tak to sie zaczelo commodore,amiga,pegazus,psx,pc,ps2,xbox360 na pc gram w counter strike 1,6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: o lol przypomniales mi tez mialem pegazusa i gralem godzinami w contre a pozniej dorwalem zlota piatke i w tego jaskiniowca to byly czasy :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja koledzy najczesciej gram w CoD 4 oczywiscie multiplayer. Potem Crysis, Command @ Conquer, Far Cry, Stalker... takie tam... rozpierduchowe gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja koledzy najczesciej gram w CoD 4 oczywiscie multiplayer. Potem Crysis, Command @ Conquer, Far Cry, Stalker... takie tam... rozpierduchowe gry :)

a jaka masz ksywe i na jakim serwerze najczesciej grasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...