Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie mam problem.Grałem sobie w Fifę 13 na ps3 w trybie kariery (menadżer) i konsola była podłączona do internetu.Musiałem przerwać mecz ale nie zakończyłem meczu tylko nacisnąłem przycisk PS na padzie i zakończyłem grę. Potem wyłączyłem konsolę. Teraz chciałem zagrać no i niby wszystko jest ok ale nie mogę połączyć się z kanałem EAS FC. Dodam tylko że przy uruchamianiu Fify wyskoczyła jakaś ramka Synchronizacja przechowywania. Wyłączyłem te ustawienia przechowywania w menu ale dalej nie łączy mnie z kanałem EAS FC.Do tej pory zawsze po uruchomieniu Fify 13 łączyło mnie z kanałem EAS FC po 3-4 sekundach.Oprócz tego wszystko jest ok, mogę grać sparingi online itp. tylko nie mogę się połączyć z tym EAS FC a dośc często z niego korzystałem i strasznie mnie to denerwuje że nie mogę się z nim połączyć.Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d09733d21172f5de3413c93f5b050a83.jpg

qxrqklszj.jpg

edc8851552a95f7adc112078532b5c36.jpg

Będzie trzeba włączyć pudło i pocisnąć w nowe zabawki :whistling:

Polskie wersje językowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odpaliłem Tomb Raidera 2013, grafika rewelacyjna, jak i sama gra bardzo wciąga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Tomb Raider miażdży :)

Pograłem chwilę i jestem pod wrażeniem że jeszcze wycisnęli z tak starej konsoli jak X360 bo grafa robi wrażenie, wolę nie myśleć jak na wypaśnym kompie to wygląda..

Zaraz odpalam Crysisa 3 :decayed:

---------- Post dopisany 05-03-2013 at 01:56 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2013 at 20:57 ----------

camilla-luddington-2011-maxim-hot-100-1FhnTJ.jpg

Camilla Luddington ta laleczka została wybrana jako nowa Lara Croft i wszystkie jej ruchy w grze zostały odzwierciedlone, gesty a nawet emocje (płacz)

Kilka filmików grze pokazuje z jakim rozmachem zrobili wielki restart Tomb Raider'a gdzie koleś odwiedza Studia w LA, San Diego czy w Londynie.

Będzie ciśnienie na padzie :kox:

A tutaj lepsze akcje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zależy Ci na pucharkach to bierz na pieca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak długo,generalnie wszystkie te nowe gry to jakaś kpina,więcej filmików jak grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czytałem, że 15h grania. Poprzedni tomb raider był mega długi.

Uncharted 3 miałem na ps3, Bardzo mi się podobało tylko bardzo krótka gra w sumie.

Ma już ktoś tomb raidera z dubbingiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak długo,generalnie wszystkie te nowe gry to jakaś kpina,więcej filmików jak grania.

dokładnie.... niechby ktoś przeszedł pierwszego red alerta, dooma 2 albo HoM&M III w 10h! a teraz bulisz 200zł za gre i po łikendzie mozna sprzedawac :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma już ktoś tomb raidera z dubbingiem?

Ja mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...