Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Halogeny w zderzak a nie LEDy :decayed:

Opublikowano

A piece of shit.. :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanko coś takiego nada się do A4-ki http://moto.allegro.pl/item599978362_swiatla_do_jazdy_dziennej_dzienne_hom_rl.html ? Niech wypowie się ktoś kto to ma jak z montażem jakością ?

Allegrowy tuning :thumbdown: Daj sobie z tym spokój.

Opublikowano

feeeeee :sick3:

Opublikowano
  • Autor

ja robiłem to tak

http://www.allegro.pl/item604230398_diodowa_tasma_listwa_led_5cm_fv_gwarancja_okazja.html

jak w aukcji listwa diodowa ( należy kupić w otoczce silikonowej jest około 1 zł za odcinek droższa )

prawdopodobnie 250 mm w kratke. w samej kratce rezanko podziałek

575919884.jpg

bierzemu na tapete paski diodowe.należy dolutować przewody. jak brałem kólka z driurkacza :polew: do dokumentów dziurkowałem taśme przezroczystą i nalepiałem w miejsce diódna pasku silikonowym. czarnt spray i jazda. wygląda to naprawde :good: (oczywiście nie pryskamy od spodu gdzie będziemy to przylepiać) małe otworki w kratkach przepuszczamy kabel i wlepiamy całość silikonem.

dodatkowo kupiłem 2 kostki hermetyczne na 2 piny zeby wrazie potrzeby kratke mozna było zdemontować

zdjcie0292ll4.jpg

zdjcie0293bh6.jpg

zdecydowanie pasuje do a4/b5 i a6/b5 do innych nie polecam :)

Opublikowano

ja żeby nie dawać allegrowego syfu kupiłem 48 diod (24 na burtę) :decayed: dałem do obróbki (teraz są w takiej gumie) i rezałem w dokładce zderzaka... podpięte to mam do postojówek... pieski bardziej się ciekawili co to niż przyczepiali... a efekt i odświetlenie od dołu bezcenne :kox:

Opublikowano

wygląda dobrze kolego :good: :good:

Opublikowano

wygląda nieźle, ale ja bym sobie odpuścił....

Opublikowano

Ja tylko czekam, az policja zacznie rzucac sie o te choinki.. :naughty:

Posiada to homologacje - jakakolwiek..? :wink4:

Opublikowano

Ja tylko czekam, az policja zacznie rzucac sie o te choinki.. :naughty:

Posiada to homologacje - jakakolwiek..? :wink4:

Chyba z allegro :polew: Będzie tak jak z xenonami. Do czasu, a potem dowody polecą.

Opublikowano

Nawet jakby miało to co Ci da jakaś tam homologacja, to jest dodatkowe oświetlnie nie zgodne z prawem i tyle. Nie wstawiaj i sie nie martw :)

Opublikowano

A ja sie zastanawiam po co to w ogóle montować :mysli: U mnie w miescinie juz pare samochodów z tym jeżdzi i każdy ma to zapalone łącznie z normalnymi światłami mijania :no: skoro to są światła dzinne/drogowe czy jak to tam zwał, to po co zapalać do tego światła w reflektorach :disgust: to tak jak bym sobie na halogenach w dzień jeżdził

:mysli: Mi sie nie widzi jeśli chodzi o funkcjonalność :thumbdown:

Opublikowano

Halogeny owszem :good: ,a te ledy nie brdzo mi się podobają :thumbdown:

Opublikowano

A ja sie zastanawiam po co to w ogóle montować :mysli: U mnie w miescinie juz pare samochodów z tym jeżdzi i każdy ma to zapalone łącznie z normalnymi światłami mijania :no: skoro to są światła dzinne/drogowe czy jak to tam zwał, to po co zapalać do tego światła w reflektorach :disgust: to tak jak bym sobie na halogenach w dzień jeżdził

:mysli: Mi sie nie widzi jeśli chodzi o funkcjonalność :thumbdown:

Ale tutaj chodzi o lans z LEDami :polew:

Opublikowano

Ale tutaj chodzi o lans z LEDami :polew:

heheh gorzej będzie jak na światłach podjedzie Corsa B z takimi samymi Ledami :polew: sorry za ot :cool1:

Opublikowano

Dla mnie pozytywnie ale też raczej tak nie zrobię, najważniejsze żeby się Tobie podobało :)

Opublikowano

A moze neony? :kox::polew: :polew: :polew:

Moim zdaniem to tylko ORI S6 i dodatkowo z funkcja przyciemniania podczas wlanczynia swiatel drogowych lub kierunkowskazu.

Opublikowano

Całkiem całkiem jeśli ktoś lubi......... WIEJSKI TUNING............Ja nie jestem zwolennikiem takich wynalazków, ale wszystko kwestią gustu.

POZDRAWIAM............

Opublikowano

Eeeee nie jest najgorzej!

Efekt fajniutki. :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.