Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blotnik-ratować czy szukać używki.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak znajdziesz dobry w kolorze to przekładka, ale musi być OK, bo zamawiając z neta możesz trafić na gorszy niż masz... Ogólnie to bym ogarnął ten błotnik co masz, nie jest w tragicznym stanie.. w 300zł powinieneś się zmieścić. Pozdrawiam :)

Opublikowano
  • Autor

W auto szaser bis za element 550zl wszystko-demontaz,malunek,montaż.

Jutro jeszcze się dowiem ile krzyknie mi sztuka lakierowania.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Za cieniowanie tyle kasy - dużo . Tyle to można dać za malowanie całego elementu z konserwacją.

Opublikowano
  • Autor

Za cieniowanie tyle kasy - dużo . Tyle to można dać za malowanie całego elementu z konserwacją.

Mówił że cały element będzie lakierowal.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Dziś byłem w zakładzie sztuka lakierowania.Gość obejrzał błotnik,podrapal się po głowie i mówi..... 1500zl bez gwarancji,że za pół roku to znowu nie wyjdzie. :-D Coraz lepsze ceny znajduję.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

1500 zł? :) Cenę z kosmosu wziął :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dobry lakiernik powinien zerwac lakier z calego elementu zabezpieczyc i od nowa pomalowac, potem wnetrze wysmarowac najlepiej masa poliuretanowa. Koszt calej operacji okolo 800zl ze wszystkim za 2 blotniki.

Edytowane przez Chadury89

Opublikowano
  • Autor

Dobry lakiernik powinien zerwac lakier z calego elementu zabezpieczyc i od nowa pomalowac, potem wnetrze wysmarowac najlepiej masa poliuretanowa. Koszt calej operacji okolo 800zl ze wszystkim za 2 blotniki.

Podobnie mi mówił lakiernik w Markach i mniejwiecej tak opisywał zabieg.

Ten za kwotę 1500 zł to szkoda gadać i brak słów :@

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Czy blotnik przedni,przedlift z avanta,będzie pasował do sedana?Jest kilka sztuk w kolorze ale większość to avanty albo z a6.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sedan/avant to to samo.

Opublikowano

Panowie a jak to jest z jakością zamienników dostępnych z allegro? Np. tu:

http://allegro.pl/audi-a4-b5-94-96-blotnik-przedni-przod-lewy-nowy-i5168919872.html

? Nie wiem jak to widzisz Marcin, ale jeżeli to byłoby dobrze spasowane, to wystarczy pomalować i masz przynajmniej nowe elementy, bez szpachli itd. Sam mam podobny dylemat i się zastanawiam nad takim rozwiązaniem.

Albo tu:

http://allegro.pl/blotnik-le-pr-a4-b5-b-5-94-01-dowolny-kolor-audi-i5236681543.html

zamienniki, pomalowane w kolory z barwy palety audi ...

Jak ktoś miał do czynienia z tego typu produktami to też chętnie posłucham :hi:

Edytowane przez s3ns

Opublikowano
  • Autor

Sedan/avant to to samo.

Dzięki.

Panowie a jak to jest z jakością zamienników dostępnych z allegro? Np. tu:

http://allegro.pl/audi-a4-b5-94-96-blotnik-przedni-przod-lewy-nowy-i5168919872.html

? Nie wiem jak to widzisz Marcin, ale jeżeli to byłoby dobrze spasowane, to wystarczy pomalować i masz przynajmniej nowe elementy, bez szpachli itd. Sam mam podobny dylemat i się zastanawiam nad takim rozwiązaniem.

Albo tu:

http://allegro.pl/blotnik-le-pr-a4-b5-b-5-94-01-dowolny-kolor-audi-i5236681543.html

zamienniki, pomalowane w kolory z barwy palety audi ...

Jak ktoś miał do czynienia z tego typu produktami to też chętnie posłucham :hi:

Widziałem to kolego.Cena kusząca,pytanie tylko jak że spasowaniem takich elementów.Słyszałem i czytałem opinie,ze zamienniki ciężko spasowac.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To fakt, ale generalnie duży problem jest z wszelkimi zamiennikami plastikowymi, tu musi być na prawdę dobrze to zrobione, aby trzymało kształt.

Jeżeli chodzi o błotnik to musiał być tłoczony, istnieje szansa że tego typu rzeczy, nawet jako zamienniki są całkiem ok. No ale przydałoby się aby ktoś, kto miał do czynienia z tym, mógl się wypowiedzieć.

Sam sobie trochę odpowiem:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/274944-jakie-zamienniki-blotnikow/

Czytałem jeszcze w innym miejscu i różnie bywa, trochę loteria z tym. Można trafić na dobrze spasowany, ale niekoniecznie. No i sa delikatniejsze prawdopodobnie :/

Edytowane przez s3ns

Opublikowano

U mnie porządny lakiernik robi za 350zl za element. W cenie jest też cieniowanie sąsiednich elementów, żeby różnicy nie było widać. Generalnie szkoda zachodu. Ja u siebie też mam dwa błotniki do zmiany, bo ruda wychodzi. W poprzedniej a4 malutko mi wylazilo na faktach, wiec chciałem sobie podmalowac. Zdjąłem nadkole i się przeraziłem, bo od wewnątrz pół błotnika było zżarte. Od tamtej pory uznaje tylko zasadę wymiany pod kolor.

to jakos tez drogo, u nas robia od 200 za element i mysle ze ten blotnik by sie kwalifikowal wlasnie na 200zl. wiem bo zanim zaczalem pracowac tu gdzie pracuje to ponad rok robilem na lakierni a pozniej u siebie lakierowalem i nie takie rzeczy sie robilo

Opublikowano
  • Autor

No niestety w stolicy ceny są strasznie duże za malowanie i zrobienie takich rzeczy.

Jak by coś takiego robili od ręki,to warto pojechać nawet 100km w jedną stronę bo taniej by wyszło jak tu.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Takie ćwiartki się na alledrogo kupuje już w kolorze za 200 zł chyba, a za 300 zł z cynkiem ;) Więc po co to gdzieś zaprowadzać, sam to zrób, a stary błotnik sprzedaj ;]

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Szukałeś,widziałeś?Ja ciągle szukam i nic ciekawego nie ma.Biorąc pod uwagę kolor,stan i rocznik części.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Po długotrwałych poszukiwaniach udało się dorwać błotnik w tym samym kolorze,zdemontowany z innego autka.Dziś przyszedł,stan idealny.Jutro montaż,po zabiegu wstawię fotki :-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Organ czekający na przeszczep:

c21e56893882c0d5ffb9e763b8c8a6fc.jpg

d4839ec25b05a883913ca91a98e140d5.jpg

d408d05e819de599a065f3699133672e.jpg

Tak było:

cc8180468eaf133a4fb788693c2bd8d1.jpg

A tak jest teraz:

5fd2dfb41d78723e72566794029997ab.jpg

99896cf81931d812b453d5d54007a7bf.jpg

Koszta błotnika i wymiany wyniosły dużo mniej niż cena naprawy.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Długo szukałem błotników do b6 po kodzie lakieru (używek), generalnie wszystko to już kupa złomu pordzewiała, ciężko znaleźć coś co jest w lepszym stanie od tego co się samemu ma.

Temu też poszedłem inną drogą - ryzyk fizyk. Znalazłem na allegro sprzedawcę, który ma zamienniki malowane od razu po kodzie lakieru. Tyle że akurat ten miał świetne opinie na temat towaru. Kupiłem, zamontowałem i powiem jedno. Jest dobrze. Za 6 stów mam dwa nowe błotniki malowane po kodzie lakieru, przetłoczenia się zgadzają, szczeliny między drzwiami i maską są równe. Błotniki zabezpieczone antykorozyjnie, jest też opcja za 4 stówy sztuka z ocynkiem. Lakier też dobrze licuje się z resztą.

Jak by ktoś chciał namiary to pomogę, walić na pw. U mnie to robi robotę.

Opublikowano
  • Autor

Bałem się kupować zamiennik bo słyszałem że potrafi nie pasować idealnie.Pochwal się tym sprzedawca,od kogo brałeś ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

http://allegro.pl/my_page.php?uid=27598431

nick allegro zderzakiwkolorze :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki,nawet przeglądałem jego oferty.Będzie dla innych.Gorzej jak ktoś ma zmatowialy swój lakier,to nowy element może się trochę odróżniać.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzięki,nawet przeglądałem jego oferty.Będzie dla innych.Gorzej jak ktoś ma zmatowialy swój lakier,to nowy element może się trochę odróżniać.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Najczęściej tak właśnie jest. Niestety lata wpływają na lakier i powoli widać różnice w odcieniach..

Za jakiś czas będzie trzeba korzystać z urządzeń, które będą dobierały kolor ze skanów lakieru z auta. Wtedy nie będzie różnicy ;)

Z tego co słyszałem tego typu usługi są już dostępne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.