Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Piotrkowie Trybunalskim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka , próbuje zorganizowac spot w Tomaszowie na Ul. PCK (przystan pilica) sobota godz 20, bedzie ktos? moze jakies inne propozycje?

---------- Post dopisany 14-03-2013 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2013 at 19:51 ----------

Ludzie żyjecie? Co jest z wami nikt juz kur.. nie ma audi?

Opublikowano

Tylko ja mam audi hahahahaha jedno na cały piotrków haha

Opublikowano

widze ze chyba tak :/

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

temat martwy:decayed:

Opublikowano

Ano taka to wieś ten nasz Piotrków, że wogóle trudno coś tu zrobić. Swego czasu więcej kolegów z AUDI 80 udało się zgadać...

Opublikowano

hehe... podobno jutro jest zmotoryzowany dzien dziecka:decayed: bedzie mozna sie wyszalec zapewnie:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie oraz Panie (jeśli są) witam po sąsiedzku :hi:

Czy ktoś z Was może mi jakąś opinie napisać o EvoRider, który znajduje się u Was w mieście? Robię rozeznanie w temacie jako, że do Rogala dostać się nie mogę (zero odzewu chyba są mega zarobieni). Na razie mam od jednej osoby potwierdzoną opinię, ze robił tam auto u Was w mieście i jest ok. Coś może wy dodacie od siebie? :eusathink::wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie, potrzebuje rady. gdzie w Piotrkowe można podjechac na stację diaostyczna zeby mi zobaczyli auto przed kupnem?

Sprawa pilna bo na jutro :)

Thx

Opublikowano

ul.Żelazna, albo na stację ZIELONA

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Panowie oraz Panie (jeśli są) witam po sąsiedzku :hi:

Czy ktoś z Was może mi jakąś opinie napisać o EvoRider, który znajduje się u Was w mieście? Robię rozeznanie w temacie jako, że do Rogala dostać się nie mogę (zero odzewu chyba są mega zarobieni). Na razie mam od jednej osoby potwierdzoną opinię, ze robił tam auto u Was w mieście i jest ok. Coś może wy dodacie od siebie? :eusathink::wink:

Ja jeżdżę na sofcie od Evorider i wszystko super.

Co do Rogala to sam możesz poczytać:

R-Performance (Rogal) korekta i wybuchło turbo

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

cześć Panowie i Panie jeśli jakieś są ;) mam prośbę , moja koleżanka potrzebuje przeprowadzić ankietę do pracy dyplomowej z zakresu rewitalizacji starego Kina Hawana , potrzebne są opinie ludzi mieszkających w Piotrkowie Trybunalskim , jak macie chwilę to kliknijcie ;)https://www.facebook.com/pages/Spotted-Piotrk%C3%B3w-Tryb/158458464305308 lub bezpośrednio w ankietę Ankieta - Rewitalizacja .

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jak tam spociki w Ptb ? Robicie coś ?

Opublikowano

Coś cienko im to idzie,dużo aut lata po Piotrkowie i okolicach na ramkach klubowych ale niestety nie przekłada się to na spoty a szkoda :kwasny:.Pozdrawiam

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

To działać coś a nie się opierdal*cie :D

Poumieraly :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Spoty w Piotrkowie to jeszcze istnieją?

Opublikowano

Nie istnieja chyba, nikt tu nie zaglada ...

Opublikowano

A jakieś spoty w mieście są?

Opublikowano

Nie mam pojecia.. tez pisalem wlasnie tutaj bo bym podjechal ale zadnej odpowiedzi :D

Opublikowano

Witam. Jestem nowy i też chętnie załapał bym się na jakiś spot:) jakby działo się coś w Piotrkowie albo okolicach to dawajcie znać :)

Edytowane przez kaka188

Opublikowano

No ja jestem z Kamieńska to jak coś też chetnie podjade na spota :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.