Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] My ride 3,0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co sie stalo z kolorem felg :thumbdown:

Myślę że większości będzie się podobały, kolega idzie w Black Devil :evil:

poki co takie felgi wygladaja jak ze zlomowiska (bez urazy) rozumiem na jakims kilkunastoletnim pordzewialym aucie ale na kilkuletnim i do tego ładnym ? ;(

Opublikowano

co sie stalo z kolorem felg :thumbdown:

Myślę że większości będzie się podobały, kolega idzie w Black Devil :evil:

poki co takie felgi wygladaja jak ze zlomowiska (bez urazy) rozumiem na jakims kilkunastoletnim pordzewialym aucie ale na kilkuletnim i do tego ładnym ? ;(

Wiesz gdyby miał listwy wokół szyb itd to taka zmiana nie pasowała by w ogóle natomiast przy jego czarnulce taki felunek ma uzasadnienie :wink4:

Kwestia gustu :)

Opublikowano

Czarny felunek wyglada slabo, bo opony wygladaja na nim jakby mialy 20lat. Utrzymaj opony zawsze w polysku i idealnej czystosci - zeby jako tako czarna felga wygladala... malo realne.

Opublikowano

Czarny felunek wyglada slabo, bo opony wygladaja na nim jakby mialy 20lat. Utrzymaj opony zawsze w polysku i idealnej czystosci - zeby jako tako czarna felga wygladala... malo realne.

zgadza sie- skoro felgi czarne to po co w ogole aluminiowe drogie o jakims super wzorze ? rownie dobrze moga byc czarne stalowe 18 i wyjdzie na to samo :good:

Opublikowano

Nie popadajmy w skrajnosci... ja lubie ciemne felgi [sam takie mam :evil: ] - ale czarny mat lub lekki polysk nie pasi :no:

Opublikowano

wg mnie też średnio pasują te ciemne fele, niczym nie zachwycają, ale to nie ja tym autem będę jeździł

Opublikowano

gril na czarno kolego , reszta JEST JAK OSA :)

Opublikowano

Nie popadajmy w skrajnosci... ja lubie ciemne felgi [sam takie mam :evil: ] - ale czarny mat lub lekki polysk nie pasi :no:

ciemne a czarne to niebo a ziema jak dla mnie tymbardziej jesli mowa o grafitowych lub satynowych

Opublikowano
  • Autor

Czarny felunek wyglada slabo, bo opony wygladaja na nim jakby mialy 20lat. Utrzymaj opony zawsze w polysku i idealnej czystosci - zeby jako tako czarna felga wygladala... malo realne.

zgadza sie- skoro felgi czarne to po co w ogole aluminiowe drogie o jakims super wzorze ? rownie dobrze moga byc czarne stalowe 18 i wyjdzie na to samo :good:

Zadna stalowa felga tutaj akurat nie wchodzi :>

Olo w gdańsku był ale przejazdem, grila nie ma :confused4:

Opublikowano

no no :naughty: chyba się skuszę na zawias z s-line :naughty:

Jak z komfortem jazdy po polskich drogach, bo mam te same felunki ale na seryjnym zawiasie?? i się zastanawiam nad zmianą :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wielkiej róznicy w utracie komfortu jak masz 18' juz nie odczujesz :tongue4:

Opublikowano

no musze powiedziec ze ładny ten Twój ,,ride 3.0 TDI'' :naughty:

zapraszam do mojego tematu i do oceny :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

wkońcu dodałem zdjęcie środka i troche wiecej zdjęć z zewnątrz

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

wkrótce postaram się zrobić jeszcze więcej zdjęc w środku i może juz zdjęcia z pakietem s-line

Opublikowano

Auto 1sza klasa

Opublikowano

elegancko jest :good: , jednak się skusiłeś na ściemę tych RS6-tek :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Teraz już nie tylko sciemienie felg ale i .. :>

b1.jpg

b2.jpg

Na tą chwilęmam tylko takie dość słabe zdjęcia telefonem nowe zdjęcia wkrótce

Opublikowano

całkiem całkiem

pasowałoby jeszcze odblask pomalować na czarno i pozbyć sie pomarańcza

Opublikowano

No i jest kozak... zderzak sline robi swietna robote ;) - nie mniej jednak felgi powinny byc ciut jasniejsze niz czarne jak smoła... :gwizdanie: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.