Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie tanie wahacze polecacie ?


Pawel8

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie wahacze audi a4 b5

Proszę o opinie czy warto kupić zestaw wahaczy do 500 zł czy lepiej jeszcze po oszczędzać i kupić febi około 1000zł, Jednakże wole za 500 zł

Do 500zł

Master Sport

Kraft

Kamoka

Hart

Maxgear

Skv Germany

Proszę o opinie

Ja wybrał bym z tego wszystkiego hart sprawdzona firma. Wytrzymoja nasze polskie drogi

do tego klocki i tarcze tej firmy oraz rozrząd z alledrogo INA + pompa wody kraft no i jakis box jak już wszystko masz wymienione :facepalm:

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi kolega z hurtowni motoryzacyjnej polecił denckermann. cena spoko i niby są wzmacniane.

Ponoć szrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ja Ci powiem tyle, jak planujesz zrobić z 200 tysięcy jeszcze to załóż oryginały i po sprawie a jak Ci nie zależy to bierz po dobrej cenie bo i tak je trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki planuje zamówić master sporta allegro. Jest coś na co powinienem zwracać uwagę przy zakupie?

B5 Avant 1.8 99r polift. Może macie jakiegoś zaufanego sprzedawce? Na allegro stoja po okolo 530zl za komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wzmacniane papą. One wszystkie takie wzmacniane jak zęby chomika :D

wygrałeś :)))

zapytam się tutaj, czy ktoś miał jakieś negatywne doświadczenia z RTSem? My sprzedajemy i problemu brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki planuje zamówić master sporta allegro. Jest coś na co powinienem zwracać uwagę przy zakupie? B5 Avant 1.8 99r polift. Może macie jakiegoś zaufanego sprzedawce? Na allegro stoja po okolo 530zl za komplet.

Od master sporta masz na forum naszym wandeja, sam brałem od niego do mojej starej B5 FL .

Od półkę wyżej RTS'a masz na naszym forum dzika, który wyżej się odezwał, obu polecam z czystym sumieniem :)

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wygrałeś :)))

Bez przesady -denkermann to świetna firma. Filtr powietrza kolega ma w aucie i daje radę. A wahacze od nich wystarczy do poświęcenia zanieść. Więcej to może dać, niż to rzekome wzmacnianie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygrałeś :)))

Bez przesady -denkermann to świetna firma. Filtr powietrza kolega ma w aucie i daje radę. A wahacze od nich wystarczy do poświęcenia zanieść. Więcej to może dać, niż to rzekome wzmacnianie :decayed:

no właśnie a coby nie liczyć na pomoc poświęcenia lepiej zastosować chociażby rtsa. Nawet konkurencja która Msem handlowała przekonała się do rtsa i bardzo słusznie! To produkt który montujesz i fruwa a nie montujesz i zastanawiasz się czy do kolejnej wiosny spokój z końcówkami czy z całym zestawem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem sklep internetowy w Włocławku .SKV wahacze są takie zarąbiste to czemu mają tylko rok gwarancji? .Po przeczytaniu forum odnośnie wahaczy, podzielam opinie niech każdy montuje co chce.Ja skłaniam się ku MS , a i mechanik takie Mi polecił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniane papą. One wszystkie takie wzmacniane jak zęby chomika :D

wygrałeś :)))

zapytam się tutaj, czy ktoś miał jakieś negatywne doświadczenia z RTSem? My sprzedajemy i problemu brak.

Wiesz Cycu ile zrobilem na tych rtsach:-D zero negatywa.

Po ok 20tys km gumki na nich zdobily sie zmarszczone jak na jajk...:-D

Ale nic gora wytrzymala 55tys a nie miala lekkich drog.

Teraz wbrew Tobie montuje ms i zobaczymy ile podola.

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po ok 20tys km gumki na nich zdobily sie zmarszczone jak na jajk...:-D

u mnie też coraz bardziej pomarszczone, czyli jak w życiu :)

Bardzo fajnie że będziesz miał porównanie do MSa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ja Ci powiem tyle, jak planujesz zrobić z 200 tysięcy jeszcze to załóż oryginały i po sprawie a jak Ci nie zależy to bierz po dobrej cenie bo i tak je trafi.

rocznie robię troszkę ponad 20tys. Problem w tym, że nie znam nikogo kto jeździł na tej firmie. Kolega na MS śmiga i po 30tys padły (3lata)

Pytanie brzmi czy lepiej dać 500zł i reklamować czy 1200 i też reklamować raz w roku, bo nie wierze, że nikt nie zaliczy jakiejś dziury na naszych droga... a pobocza też bez rewelacji mamy.

Mieszkam we Wro i miejscami przejazdy przez tory tramwajowe są gorsze niż progi zwalniajace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, nikt Ci tego nie zagwarantuje, wszystko zależy od Ciebie ile masz pieniędzy, ile chcesz autem jeszcze pojeździć, przemyśl wszystko pod każdym kątem i podejmij decyzję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja założyłem Febi - polecone przez Dzika i zakupione u Dzika, na razie jest dobrze ;D

te robione u nas na zapleczu to polata spokojnie aż się rozsypie także nic się nie bój :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...