Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żebym miał dolory to bym je przygarnął :-(

A ja jak bym mial pln-y :decayed:
  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

żebym miał dolory to bym je przygarnął :-(

A ja jak bym mial pln-y :decayed:

Jakbym miał takie A4.. :decayed:

Opublikowano

Ja bym nie kupił bo krzywe i prostowane 20 razy :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Adaś a przygarnąłeś jaką dokładkę w końcu?

Opublikowano

Ja bym nie kupił bo krzywe i prostowane 20 razy :kox: :kox: :kox:

Dorzucę do siebie że były prostowane na imadle młotkiem gumiakiem po 3 piwach :gwizdanie:

Opublikowano

Ja bym nie kupił bo krzywe i prostowane 20 razy :kox: :kox: :kox:

Dorzucę do siebie że były prostowane na imadle młotkiem gumiakiem po 3 piwach :gwizdanie:

A ja dorzucę tylko tyle, że te felgi to kiedyś był przystanek PKS w Wiórkowie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

To już sprzedane :polew: :polew:

Opublikowano

To już sprzedane :polew: :polew:

pomoc kolegów mile widziana :decayed:

Opublikowano

Ja bym nie kupił bo krzywe i prostowane 20 razy :kox: :kox: :kox:

Dorzucę do siebie że były prostowane na imadle młotkiem gumiakiem po 3 piwach :gwizdanie:

A ja dorzucę tylko tyle, że te felgi to kiedyś był przystanek PKS w Wiórkowie :kox: :kox: :kox:

:polew:

Opublikowano

Sorry za offtopa ale jaki to kolor tego grilla S4 co masz na tej focie tu??

Opublikowano

Zebys Adas mial takie 18" to bym wzial :kox:

Opublikowano

Zebys Adas mial takie 18" to bym wzial :kox:

daj Adasiowi 2 dni i na bank ci takie 18" skołuje :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Tylko czy w 2 dni dobrze stoczy i pospawa te swoje?? No i dochodzi malowanie :polew:

Opublikowano

Ja bym nie kupił bo krzywe i prostowane 20 razy :kox: :kox: :kox:

Nie ściemniaj..ciężko skrzywić felgę na dystancie 67, 42 metra :decayed:

Opublikowano

Ja bym nie kupił bo krzywe i prostowane 20 razy :kox: :kox: :kox:

Nie ściemniaj..ciężko skrzywić felgę na dystancie 67, 42 metra :decayed:

nie byłeś na kebabie ostatnio...tam są doły jak po wybuchu wulkanu i w dodatku ich zalała woda... dobrze, że Adaś wyrezał quattro bo inaczej by nie wyjechał z garażu mistrzów :kox:

Opublikowano

Adas, co to wczoraj za pazdzierzowe fele [w sensie poobdzierane] widzialem w Promce? No i bryke na spota to sie myje :decayed:

Opublikowano

Adamooo zarzuciłeś w końcu te RS`y?? Ja w weekend wrzucę fotki na "twoich byłych" :naughty: Jest Kox :kox:

Opublikowano

Adas, co to wczoraj za pazdzierzowe fele [w sensie poobdzierane] widzialem w Promce? No i bryke na spota to sie myje :decayed:

Adaś takie kupuje po 700 zeta na allegro, potem spawa, maluje i sprzedaje w klubie po 3 tysie :decayed:

Opublikowano

Adaś takie kupuje po 700 zeta na allegro, potem spawa, maluje i sprzedaje w klubie po 3 tysie :decayed:

Znowu wprowadzasz ludzi w błąd ... nie za 700 zł, a za 80 zł ze złomowiska :kox: :kox: :kox::naughty::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

oj dzieci dzieci :wink4:

felg rs4 nie założyłem bo mi jedną porysowali przy ściąganiu opony.. :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.