Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] RS4 diesel edition


adamooo

Rekomendowane odpowiedzi

w BMW trends była i jest na filmikach na YOUTUBE- piękna była-jak się tak jej naoglądałem to prawie coupety nie kupiłem(ona chyba nawet była na s[przedaż swego czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Adas looknij na modul szyby i spisz numery wszystkich wtyk bo u mnie jednej brakowalo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie stalo? Kto mu wyjechal?

Dobrą imreze zaliczył chemik przed zdarzeniem (noł koment) i nie w tym co trzeba miejscu betonowy płot stał.

Odnosnie furaka Adam-a KOXXXXXXXXXXXXX , mój wzór do naśladowania ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie furaka Adam-a KOXXXXXXXXXXXXX , mój wzór do naśladowania ... :)

Nie wiesz co piszesz - nie widziałeś tej padaki na żywo - nie dość, że ledwo stoi to jeszcze prędkość max. to 70 km/h.

To raczej wzór, jakiego nie należy naśladować :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamoo nie kombinuj nic z LEDami, proszę Cię

zobaczymy :naughty:

myslales nad czyms podobnym co siedzi w porsche panamera ? :) chcialem zrobic u siebie cos takiego -w miejsce gdzie mamy w bixie odblysnik ze swiatel drogowych umiescic plytke np chromowana a na niej 4 lub 6 diod power led o mocy co najmniej 3W.Z drugiej strony szkoda mi usuwac swiatla dlugie bo jednak duzo daja.Ale taki pomysl jest dobry do b7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos takiego oferowal mi guardian [sam zrobil to w swojej B6]. Nie pamietam kosztu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko takie rozwiązanie mi nie pasuje :) te ledy są jakieś za małe..z przeróbka długich na ledy tak jak w s8 średnio wygląda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem, żeby u siebie wyrzucić halogeny i zmodyfikować lekko kratki i wrzucić tam s6, ale nie mam pomysłu co do kratek. Trzeba by było zaślepić tą dziurę jakoś i ledy s6 wrzucić nad kratki i podłączyć jako dzienne.

Ciekawe jak to wygląda w porównaniu do ori

http://allegro.pl/item1170831076_swiatla_dzienne_do_dziennej_jazdy_led_audi_s6_a6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie furaka Adam-a KOXXXXXXXXXXXXX , mój wzór do naśladowania ... :)

Nie wiesz co - nie widziałeś tej padaki na żywo - nie dość, że ledwo stoi to jeszcze prędkość max. to 70 km/h.

To raczej wzór, jakiego nie należy naśladować :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

wzór do nie naśladowania dla normalnego zdrowego człowieka , a że my troszke szurnięci :kox::wallbash: to i takie furaki są i będą szurnięte i wypasione :P Nie raz Adamooo dupe mi woził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz tak jak jest w s8 ? :kox: ale żeby to zrobić to dużo rezania...

powiedzmy ze cos podobnego ale te diody o ktorych ja pisze mozna rozmiescic inaczej a sama barwa swiatla i kolor jest inny od tej w s8.Moze byc to troche skomplikowane bo nie rozklejalbym lampy(w b6 nie potrafie) wszystko zrobilbym przez otwor od soczewki.Co innego w b7-skoro tam tak latwo klosz schodzi to mozna walnac i kierunki na ledach i drl na ledach :kox: Pomysle nad tym jesli moim nastepnym autem bedzie audi z ori drl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet może byc :)

photo-12.jpg

image0058.jpg

czarny mat kox :naughty:

angeleyes.jpg

a to to lipa : (zaraz łukaszr wejdzie i się podnieci i jutro będzie miał takie same :polew: )

DSCF0030a.jpg

6kzv0uq.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam te ledy się podobają, chciałbym coś zrobić w deseń nowych a6 co mają w światłach, ale znowu rozklejać ? hmm może przez soczewkę by dosięgnął, żeby to dobrze ułożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...