Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Daily driven Acztery


PsychoTata

Rekomendowane odpowiedzi

Siema bardzo ładna ta twoja BE5 kolor ciekawy tylko te wlepy.... jak kto lubi powodzonka w modzeniu


Siema bardzo ladna ta twoja BE5 fajny projekt tylko te wlepy.....jak kto lubi powodzenia w modzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, troszkę się tu zakurzyło pod moją nieobecność :) Mamy zimę, więc jest czas na dalsze zbieranie klamotów i gadżetów. Na razie oczekuję klapy bagażnika US, płynie już do mnie z Chicago, w między czasie w firmie Carsdream.com w której szyłem kierownicę i mieszek biegów, złożyłem zlecenie na pasy bezpieczeństwa w kolorze auta ;). Tak na marginesie, gdzie na forum mogę pokazać czym zajmuje się firma Carsdream, bo robią naprawdę magiczne rzeczy i myślę, że wielu z Was skusiło by się na ich usługi :)

12295516_930403300340976_411120978279053

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa dopłynęła po ponad dwóch miesiącach, (podziękowania dla chłopaków z EuroSwapGarage) obecnie jest w mozolnym tempie szykowana pod lakierowanie. W między czasie szykowanie kół na sezon no i wpadło kilka ciekawych dla mnie fantów a mianowicie:

listwy (dekory) komplet z wersji quattro, srebrne, amelinowe :) ,rączki do podsufitki w kolorze czarnym, nowe klosze do przednich helli i jakieś inne drobne pierdoły. Zastanawiam się na zalaminowaniu kilku elementów carbonem, min,: logo przód + tył, oraz pomału trzeba zabrać się za uszycie i wyklejenie nowej, czarnej podsufitki, a to oczywiście w zaprzyjaźnionej firmie CARSDREAM.COM (którą serdecznie polecam). 1q5XrwK.jpgh7BnBVb.jpgNCbF9Yp.jpgXa9XGNg.jpg

Edytowane przez PsychoTata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła wymiatają :kox: co to za kolor listew?


sorry, że klapą się nie zachwycam :decayed: mam avanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła wymiatają :kox: co to za kolor listew?

sorry, że klapą się nie zachwycam :decayed: mam avanta

kolor listew czyste alu, nie wiem jak inaczej to nazwać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to że nie zrobiłeś za rado mędrców z forum. Rób na lifta, zmień na lampy z lifta. Zmień zderzak na lifta. Zmień środek z lifta. Zmieniaj, zmieniaj wszystko na lifta.

Gratuluje przedlift to przedlift a lift to lift. Tak trzymaj :thumbup1:

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko lampy dzielone to epoka 80ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gust to sie ma albo i nie ma, a nie za każdy ma inny. Wielokrotnie o tym wywody na tym forum prowadziłem :)

Lampy dzielone to taki pierwowzór ideału w B5, czyli lamp poliftowych, wszystko jest piękne do czasu porównania obok siebie, wtedy dzielony kierunek, zwłaszcza dosłownie "kierunek" lamp przediftowych zabiera smak tej dzielonej lampy na soczewce. To jak uparcie twierdzenie ze 17ka jest wystarczająca w tym nadwoziu, wszystko zmienia sie jak przymierzy sie 18ke(19 i 20 niekoniecznie już). Tak wiec trzymam kciuki że właściciel zrobi kiedys jakieś ciekawe wydanie poliftowej lampy z obrysem US, przecież nie trzeba klepać tej samej lini co fabryka, mozna ciekawie je zrobić, a inaczej niż poliftowa fabryka wypusciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękno leży w prostocie. Dlatego kupiłem se do kolekcji audi b4 80 1z z 96 r i nic tam nie zmieniam

Bo piękno to właśnie te brzydkie zacofane lampy, te wnętrze ten silnik pracujący jak sieczkarnia w tej mojej poczciwej babce.

To tak jak stary wzmacniacz i głośniki. To tak jak polska muzyka z lat 80.

Ta ulotność tego co stare co przemija. Co przypomina nam czasy które już nie wrócą.

Ja mam swoje zdanie a ty swoje uszanujmy to. Nie zmienisz tego choćby napisał 100 tysięcy wywodów. Szanujmy swoje gusta a także zdanie innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie. Rozchwieje wasze wszelakie wątpliwości i powiem wprost. Lifowania nie będzie. Dlaczego? Bo jeśli chciałbym dziubać przy lifcie, pewnie zakupił bym lifta, nie chce w tę stronę modzić bo to bez sensu dla mnie ;) podoba mi się klasyczny styl lamp, cieszę się z każdego detalu jaki uda mi się znaleźć do przedlifta, bo w lifcie to nie problem o lampy, czy inne gadżety. Ma być ładny przedlift, poprawiony oem, nic więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty coś ci nie działają

Rzeczywiście, :angry: z jakiego serwera korzystać by ten problem się nie powtarzał? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

directupload.net :)

podziękował :)

directupload.net :)

podziękował :)

słabo, że ładnych, dużych zdjęć nie można dodać, tylko takie minimalistyczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

photobucket i na nim konto, robisz sobie dysk sieciowy masz miniaturki i normalne zdjecia, wiele mozłiwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakuj na imgur.com ;) Będzie działać na pewno. Albo abload.de ale wszystko po niemiecku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29M3tTP.jpghgD32dh.jpg

Dzięki Panowie! W nagrodę dwie foteczki z sezonu 2k15 :)


AbFhpqr.jpg

Kolejne z ubiegłego sezonu, za miesiąc będą świeże foto, tymczasem rzeźbię, szukam, gromadzę różne fanty :) Sezon 2k16 rozpoczynam od Rothenburg'a, fotorelacja na pewno też się tu znajdzie. Pozdrawiam i życzę owocnych modów, tak by karki się na mieście łamały ! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stickery bez problemu mogę przełknąć tak te przednie lampy są śmiesznie jakoś pomalowane :kox: Nie myślałeś o lusterku z angola?

Felg zazdroszczę :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...