Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera


huzio00

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba bym mu morde obil :gwizdanie: Szkoda auta bo wiem ze dbales o nie i lubiles je. ;( Odruchy odruchami , dobrze ze ty caly ale bylo walic w tego patataja co wyjechal :evil:

Podrzuc mi na gadulcu foty moze nie jest tak zle z tym autem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bym mu morde obil :gwizdanie: Szkoda auta bo wiem ze dbales o nie i lubiles je. ;( Odruchy odruchami , dobrze ze ty caly ale bylo walic w tego patataja co wyjechal :evil:

Podrzuc mi na gadulcu foty moze nie jest tak zle z tym autem :)

Ja tak samo :kwasny:

Mój szwagier do tej pory się sąduje z gościem, który mu wyjechał z podporządkowanej (bez wyroku nie dostanie $ z ubezpieczalni). Zresztą ja tak samo miałem sprawę bo zamiast walić w autobus uciekałem na pobocze.

To jest najgorsze jedziesz sobie normalnie a nagle jakaś pipka wyjeżdża i bum :wallbash:

[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 11:30_________________________________________________Plus, że Huziowi nic się nie stało. Samochód kupi się inny ale żal zostanie, szczególnie jak samochód był czymś więcej niż przedmiotem od poruszania się z punktu A do punktu B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy mnie znali wiedzą że samochód był dla mnie czymś więcej niż przedmiotem z poruszania się z punktu A do B zresztą pewnie jak dla większości ludzi tu na forum.

Zdjęcia jutro tu jakieś wstawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huzio dawaj toto do mnie moze sie znajdzie jakas prosta karoseria :decayed::hi:

Nie lam sie gosciu :) Jak to poopierdzielasz na czesci to Ci starczy na nową :) Wazne ze ty w porzasiu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest najgorsze jedziesz sobie normalnie a nagle jakaś pipka wyjeżdża i bum wallbash

miałem to samo.... myslałem za zatłuke pacienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huzio współczuję ;( ;( ;( :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ważne że Tobie się nic nie stało :!: :!: :!:

To tylko kawał blachy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: taka ładna zielona- trzeba było walić w tego co wyjechał :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no chu.. najważniejsze że Ty cały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: taka ładna zielona- trzeba było walić w tego co wyjechał :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no chu.. najważniejsze że Ty cały.

Wtedy z nim miał bym czoło bo jak pisałem wyżej gościu z lewego pasa z naprzeciwka skręcił w lewo na wjazdek czyli prosto mi pod koła.

jego uderzyłem w bok już prawie na tyle jak odbiłem więc wydaje mi się ze lepiej niż od razu z nim na czoło.

[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 08:55_________________________________________________

Huzio mam nadzieje że dalej sie będziemy znać! :wink4:

Pewnie że będziemy :cool1:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 08:56_________________________________________________

Huzio dawaj toto do mnie moze sie znajdzie jakas prosta karoseria :decayed::hi:

Nie lam sie gosciu :) Jak to poopierdzielasz na czesci to Ci starczy na nową :) Wazne ze ty w porzasiu :good:

Coś będziemy myśleć tylko niech to wszystko do końca sie wyjaśni, jakieś pieniądze niech oddadzą i będziamy działać.

Jedno jest pewne moja historia z B5 jeszcze się nie kończy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: taka ładna zielona- trzeba było walić w tego co wyjechał :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no chu.. najważniejsze że Ty cały.

Wtedy z nim miał bym czoło bo jak pisałem wyżej gościu z lewego pasa z naprzeciwka skręcił w lewo na wjazdek czyli prosto mi pod koła.

jego uderzyłem w bok już prawie na tyle jak odbiłem więc wydaje mi się ze lepiej niż od razu z nim na czoło.

[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 08:55_________________________________________________

Huzio mam nadzieje że dalej sie będziemy znać! :wink4:

Pewnie że będziemy :cool1:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 08:56_________________________________________________

Huzio dawaj toto do mnie moze sie znajdzie jakas prosta karoseria :decayed::hi:

Nie lam sie gosciu :) Jak to poopierdzielasz na czesci to Ci starczy na nową :) Wazne ze ty w porzasiu :good:

Coś będziemy myśleć tylko niech to wszystko do końca sie wyjaśni, jakieś pieniądze niech oddadzą i będziamy działać.

Jedno jest pewne moja historia z B5 jeszcze się nie kończy :decayed:

rezaj body z RS :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;( Szkoda. Szkoda auta, szkoda właściciela bo tak jakby stracił część własnego ciała. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kur%a stary do naprawy to ona sie raczej nie nadaje :gwizdanie: Tzn nadaje nie takie robia a tutaj widze ze glownie zerwalo zawiszenie a podluznica w miare ok nie wiem jak kielich. Tylko ja bym nie chcial chyba potem tym jezdzic :) Ale cos sie zawsze odzyska... Ladnie przyjeb#$es :confused4: Dobrze ze tobie sie nic nie stalo naprawde bo dzwon konkretny a b5 niestety sa plastelinowe :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłoz recaro do stodoly :) Felgi ( jedna mam w domu luzem ) i inne fajne detale :) Reszte opierdzielic i kupic nową jak wylgasz kase z ubezpieczenia :) Chociaz tej reszty za duzo nie zostanie :gwizdanie: Najgorzej to wnerwia wlasnie jak nie ze swojej winy. Bo ze swojej to kij a tako jest zal do zycia :thumbdown: a z pasazerem co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...