Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !


PrzemoS4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie tak daleko ustali się jakieś eskowe spotkanie :wink: można pokombinować coś z domkami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby mi żona nie SAPAŁA to nawet mozna by było tez i drugie połówki zabrać...z tym ze nie wiem jak to w praktyce bedzie wyglądało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze wyczytałem, to szukasz 19". Mam na sprzedanie 19" RS6 C5 ze świeżym lakierem (czarny chrom - grafit z dużym połyskiem). Malowane w tym sezonie, niestety musiałem wysłać opony na reklamację i nie wiem jak ją rozpatrzą... więc sprzedaję auto na 18".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze wyczytałem, to szukasz 19". Mam na sprzedanie 19" RS6 C5 ze świeżym lakierem (czarny chrom - grafit z dużym połyskiem). Malowane w tym sezonie, niestety musiałem wysłać opony na reklamację i nie wiem jak ją rozpatrzą... więc sprzedaję auto na 18".

Hejka, jak pisałem na chwile obecna rozglądam sie bo z powodów finansowych pozbyłem sie 18 na kpl opon , niestety na chwile obecna moge sie tylko rozglądać ;( $$$$ nie pozwala mi na chwile obecna ale dziekuje za propozycje , jestem wdzięczny..

PANOWIE- Mortiis i Niebieski708 ,Patryk.....

Na pw wysłałem wam wiad odnośnie ewentualnego spotu....

Zastanawiam sie czy nie dać nowego tematu i zebrać większej ekipy z s4 b6 ????

Co wy na to..???

Dajcie znac co do propozycji.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za jak najbardziej, ale może się okazać że będzie nas 4 sztuki :P można by rozszerzyć o B7 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za jak najbardziej, ale może się okazać że będzie nas 4 sztuki :P można by rozszerzyć o B7 :wink:

Dlatego sie zastanawiam czy nie napisać nowego tematu w zakładce zloty..., jeden z moderatorów z wawy tez sie wozi eską...

Moze jakby dodać taki temat to byłoby nas o kilka sztuk wiecej :P

Edytowane przez PrzemoS4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za jak najbardziej, ale może się okazać że będzie nas 4 sztuki :P można by rozszerzyć o B7 :wink:

Dlatego sie zastanawiam czy nie napisać nowego tematu w zakładce zloty..., jeden z moderatorów z wawy tez sie wozi eską...

Moze jakby dodać taki temat to byłoby nas o kilka sztuk wiecej :P

To jest dobry pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasę chyba powoli trzeba odkładać na wyjazd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, dzis byłem w agencji ubezpieczeniowej i oc opłacałem... :(

Tak z ciekawości, który z was ile płaci za v8 ???? Pochwalcie sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem jak byłem to za samo OC wyliczyli mi 1005zł za drugim razem powiedzieli 650 a ostatecznie zapłaciłem 520zł :) Znajomy ma podpisane umowy w wieloma firmami ubezpieczeniowymi. Wiec mysle ze to nie tak źle. Za Bmw 535d np płaciłem około 800zł nie pamietam juz dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamrok temu miałem 593 zł a w tym roku dokupilem nw i coś tam jeszcze plus pakiet holowania do 150 km z autem zastępczym na weekend i hotelem na weekend jeśli coś w drodze by sie stało.... W axa direct coś takiego było i w sumie wyszło 811 zł także uważam ze z tym pakietem to nie tak duzo????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbieżności widzę ze są nawet nawet...na przyszły rok muszę czegoś w lepszej cenie poszukać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie samo OC 384 zł :wink:

Ta składka rozwaliles system :)

Bana powinieneś dostać od moderatora za zaniżanie średniej :) hahahahaahaaaa

Gdzie ubezpieczasz i na jakich zniżkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...