Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jebac zime, 38KM z pracy jechalem 7.5h :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebac zime, 38KM z pracy jechalem 7.5h :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:shocked:

dla dizlowców to zaczyna sie sezon notlaufów :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebac zime, 38KM z pracy jechalem 7.5h :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

na piechote szybciej bys doszedl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebac zime, 38KM z pracy jechalem 7.5h :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

na piechote szybciej bys doszedl

idac do tylu :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrów Wlkp. - Poznań średnia 35-40 km/h i pipa, 4x4 jest cool ale nie było się nawet jak rozpędzić, w Kaliszu i Ostrowie nasypało ok 20 cm w kilka godzin, zaspy ok 50 cm -fajnieeeeee - nie zazdroszczę FWD, widziałem B5 jak rów zaliczył na prostej pod nowym Miastem, cholera wie co wykombinował, RWD też lipa - jednak Q i podobne systemy to :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 1.8 Turbo Quattro Snow Fun

pierwsze ślizganie zaliczone :decayed: :decayed: :decayed:

po przesiadce z omegi.. musze przyznać ze q daje sobie wyśmienicie rade...jutro ten plac z grubsza z puchu odśnieży pług to tam wpadne znów..

kopny śnieg marnie się nadaje, do szybkiego latania.... choć musze przyznać, że na filmiku dużo wolniej to wygląda....

nauczyłem się jednego.. jak się slizgasz to z zamkniętą szybą, miałem nawet na dywanikach snieg :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nauczyłem się jednego.. jak się slizgasz to z zamkniętą szybą, miałem nawet na dywanikach snieg :decayed: :decayed: :decayed:

Takie rzeczy nawet w ośkach trzeba robić :naughty:

Co to tak na filmiku dziwnie "strzela" :blink: To silnik tak pracuje? :mysli: Do odcinki go cisnąłeś czy co? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talib opony zimowe masz ?

mam ale takie na wykończeniu UG6 :tongue4: :tongue4: musze ten sezon przelatac

nauczyłem się jednego.. jak się slizgasz to z zamkniętą szybą, miałem nawet na dywanikach snieg :decayed: :decayed: :decayed:

Takie rzeczy nawet w ośkach trzeba robić :naughty:

Co to tak na filmiku dziwnie "strzela" :blink: To silnik tak pracuje? :mysli: Do odcinki go cisnąłeś czy co? :mysli:

tak kalkulator dźwięk nagrał dziwnie... nie do odcinki, ani razu mi nie odcięło jak zerkałem było w granicach 4-5 tys obr.

od razu mówie to plac który dzisiaj nie był totalnie uzywany.. śnieg na początku był taki że ryłem zderzakiem..auto sie nie chciało zebrac..

jak wracałem od Keżora z Katowic to po ubitym w miare sniegu kontrola jest duzo lepsza... lekkie dodanie gazu i autko ładnie idzie boczkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki Panowie : http://i.pinger.pl/pgr111/a2439516000e06b34ce39343/karny-ku...s.jpg trzeba uważać żeby nie dostać takiego mandatu ;D . Pzdr . :naughty:

od dawna takie wystawiamy :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam UG6 na wykończeniu i są mega śliskie. Delikatnie musnę gaz a pupa spiepsza. Hamowanie to istny dramat bo ABS ciągle pracuje. Trzymanie w zakrętach praktycznie żadne. Mało dzis na rondzie barierki nie zaliczyłem. Zdecydowanie zakąłdam nowe bo kicha sie jeździ. Przyspieszam znacznie szybciej niż inne samochody a hamuję tak samo albo i gorzej :wallbash:

Zobaczysz jak założysz świeże oponki jak będziesz rządził na parkingu bo jak na razie to mielenie w miejscu i piłownie motorowni.

Zawsze na filmiku wygląda, że wolno się jeździ :gwizdanie: w realu jakoś szybciej obrazki przed oczami śmigają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebać zimę, 38KM z pracy jechałem 7.5h :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ja chyba dzisiaj pobiłem rekord 10km w 4 godziny. Jechałem z jednego końca Łodzi(Retkinia) do pracy ASO Ford na ul.Brzezińskiej. Po drodze widziałem aż 1 (słownie jedną :) ) piaskarkę/pług :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam UG6 na wykończeniu i są mega śliskie. Delikatnie musnę gaz a pupa spiepsza. Hamowanie to istny dramat bo ABS ciągle pracuje. Trzymanie w zakrętach praktycznie żadne. Mało dzis na rondzie barierki nie zaliczyłem. Zdecydowanie zakąłdam nowe bo kicha sie jeździ. Przyspieszam znacznie szybciej niż inne samochody a hamuję tak samo albo i gorzej :wallbash:

Zobaczysz jak założysz świeże oponki jak będziesz rządził na parkingu bo jak na razie to mielenie w miejscu i piłownie motorowni.

Zawsze na filmiku wygląda, że wolno się jeździ :gwizdanie: w realu jakoś szybciej obrazki przed oczami śmigają.

na nastepny sezon chyba continentale kupie jak wyjdzie nowy model...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się naślizgałem :disgust: guma z przegubu nie wytrzymała wczorajszego napięcia a będę miał czas to zrobić dopiero w piątek :disgust: i do piątku będzie spokojna jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...