Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:shocked: u mnie leży z 10cm sniegu i NIKT nie odsnieza !! co masakra, póki nie zmienie opon nie wyjeżdżam audiką :> dobra zabawa, ale jak sie wpadnie w zaspe to już prawie kaput, ledwo co mi się udało wyprowadzić ... :rolleyes:
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 112,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

.nie pitolcie głupot.. :gwizdanie:

dawać filmy z wieczornych popisów :cool1:

Opublikowano

tak było o godzinie 13:30

ssdsdsd.jpg

ssss.jpg

sopelki co za ostre kły mojego bydlaka :>

Zapomniałem dodać że nieustannie sypie i to konktretnie.

Opublikowano

Ale pogoda :naughty:

Slizganko zaliczone... cały rok na to czekałem :decayed:

Opublikowano

A w Gdansku prawie czarno.... :thumbdown:

Opublikowano

kto z Płocka wybiera się wieczorem na jakiś drifting ?-

Opublikowano

ja dzisiaj ze 20 kolek zrobilem w piasecznie na rondzie pod feszyn haus...ale za***iście ze snieg spadl...zeby byl ze mna ktos kto ma kamere to juz by byl fajny klip na you tubie...

Opublikowano

kto z Płocka wybiera się wieczorem na jakiś drifting ?-

przyjedź do krośniewic, poślizgamy się tutaj, miasto puste bo obwodnica cały czas czynna :decayed:

Opublikowano

kto z Płocka wybiera się wieczorem na jakiś drifting ?-

ośką drifting?! :wink4: tylko linki od patyka nie urwij jak Kowi87 :polew:

Opublikowano
:wallbash: ktoś kto wyjedzie z osiedlowej uliczki...co rok ta sama historia. pojechanych ślizgów życze
Opublikowano

:wallbash: ktoś kto wyjedzie z osiedlowej uliczki...co rok ta sama historia. pojechanych ślizgów życze

a co Ty się tak dusisz? :kox:

Opublikowano

a co myślisz że ośką nie da rady chłopcze ? :cool1: to ja Ci jeszcze pokaże :> [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 21:13_________________________________________________Drifting to w przenośni słowo ;d miałem na myśli poślizgać sie po parkingu gdzies np. czy coś w tą kapote.[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 21:14_________________________________________________kowi uje bał linke ? :polew:

Opublikowano

kowi uje bał linke ? :polew:

Nawet nie wiem jak bo nie głupieje na ręcznym, przebijałem sie na parkingu przez zaspe żeby sobie zaparkować, noi jak tam juz wjechałem to zaciagam ręczny a jego brak :blink:

Opublikowano
_________________________________________________kowi uje bał linke ? :polew:

Dziś o ile dobrze kojarzę otworzyli mu nowy parking pod tesco więc bardzo prawdopodobne :gwizdanie:

Opublikowano

haha, magia świąt. To mówisz, że konkretnie zaciągnąłeś rękaw :polew:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 21:20_________________________________________________dawać jakieś foty od siebie jak sytuacja wygląda, albo filmy w akcji :>

Opublikowano

U mnie to lipa na maxa śniegu jest za duzo na parkingu :gwizdanie:

przydało by sie 1BA, bo juz mnie fadroma obgrodziła murem ze śniegu :wallbash: szkoda zderzaków na jedna chwile :gwizdanie:

Opublikowano

ja za chwile wybijam...na piasecznie robie sobie spota z kumplem a4Q vs EvoX...

na sniegu mam nadzieje ze wyrownaja sie troche szanse ;)

Opublikowano

ja za chwile wybijam...na piasecznie robie sobie spota z kumplem a4Q vs EvoX...

na sniegu mam nadzieje ze wyrownaja sie troche szanse ;)

chyba nie bardzo się wyrównają, :>

no chyba że jeden umie jeździć a drugi nie haha

Opublikowano

ja za chwile wybijam...na piasecznie robie sobie spota z kumplem a4Q vs EvoX...

na sniegu mam nadzieje ze wyrownaja sie troche szanse ;)

chyba nie bardzo się wyrównają, :>

no chyba że jeden umie jeździć a drugi nie haha

rowerem jest najlepiej :polew:

Opublikowano

U mnie to lipa na maxa śniegu jest za duzo na parkingu :gwizdanie:

przydało by sie 1BA, bo juz mnie fadroma obgrodziła murem ze śniegu :wallbash: szkoda zderzaków na jedna chwile :gwizdanie:

Miej jaja chopie.

półQ przez zaspy jeździ...

29112010609.jpg

Jak kierownik cio... to i Q nie pomoże

:polew: :polew:

Bez urazy :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.