Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale dziś sypie :kox:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 112,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Elegancko.Czas Q przetestowac :kox: :kox:

Opublikowano

w tej chwili jest u mnie -21st.C :decayed:

cały dzień się pizgam z ludzi na letnich i nie tylko (mam szkołę na krzyżówce i rondzie i jest na co patrzeć :kox: )

a golf dostał nowy rozrusznik, co by mu lżej kręcić było :naughty:

Opublikowano

panowie i panie, mam pytanie czy opony GOODYEAR 195/65 R15 Ultra Grip 7+ 91T beda pasowac na ori alu felgi 15? czy indeksc nosnosci moze jest za maly? 91T :mysli:

Opublikowano

panowie i panie, mam pytanie czy opony GOODYEAR 195/65 R15 Ultra Grip 7+ 91T beda pasowac na ori alu felgi 15? czy indeksc nosnosci moze jest za maly? 91T :mysli:

A możesz się zapytać w dziale "felgi, opony" a nie robić tutaj kolejne OT :chytry:

Opublikowano

dawać jakieś filmiki, a nie pieprzycie :cool1:

Opublikowano

nie wiem co wy widzicie w tych Q :gwizdanie:

jazda foresterem latał na boki jak szalony

jazda legacy latał na boki jak szalony

jedynie wszędzie w jechał i wyjechał

na zakręcie omal bokiem nie staranowałem innego auta :kox:

Opublikowano

Jak sie nie ogarnia q to tak jest :wink4: Ja wczoraj lekko wyjebalem w zakretu który sie dokrecal w polowie przeoralem ze 4metry łaki spodem,lekko uszkodzilem zderzak i cos z wydechem bo słychac dzwieki jak by byla dziura :kwasny:

Opublikowano

ogarnia się tylko mając Q człowiek zapomina jak szybko można bokiem pocisnąć i jest to też bardzo zdradliwe

na codzień śmigam Q i ośką

do szaleństwa idealne Q :evil:

Opublikowano

To prawda ze q leci szybko bokiem.Ale jak sie szybko pokonuje zakret to nie ma innej opcji :tongue4:

Opublikowano

dziwne, cala Polska zajeb...ana sniegiem a u nas moze z 5cm lezy

Opublikowano

U mnie jest ze 20-25cm :wink4:

Opublikowano

ja się uczę jeżdzić od nowa- największa frajda jak na prostej dam mu w piz*e a tu tył nosi-piękne uczucie ale 2raz się na lodzie poślizgnąłem (kto tam tą wodę rozlał)

a jak prze zaspę jadę myślę sobie- dobry koń to ..... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 19:58_________________________________________________o mnie 20cm a pod lód

Opublikowano

owa zima mojej firmie dała już w kość, dzisiejszego dnia nie dojechał do nas żaden TIR, większość firm transportowych odwołała kursy, a u nas jaki napisał devastation leży 5cm śniegu

wszystko stoi od centrum w dół

TIRy też powinny mieć Q :naughty:

Opublikowano

Q to bedzie ciezko w TIR-e, ale juz blokada sporo daje

Opublikowano

gdyby TIRy jeździły na oponach zimowych a nie na oponach tzw. uniwersalnych to nie było by tego problemu :)

Opublikowano

dobra guma to podstawa.

Opublikowano

dobra guma to podstawa.

a jak :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.