Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TO nie moje, to Sa przecież :naughty: co nie zmienia faktu że drift był :polew:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 112,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fucktycznie to S4, dopiero teraz sie przyjrzałem

czyje to "szczęście" ???

Opublikowano

kolega mi wysłał z podpisem miłego ślizgania tylko uważajcie na niewidoczne krawężniki

Opublikowano

auto do naprawy czy do kasacji ???? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

auto do naprawy czy do kasacji ???? :mysli: :mysli: :mysli:

do naprawy???

a co tu naprawiać?? :shocked:

Opublikowano

baranom rogi prostują a eS-y nie naprawią ????? :polew: :polew: :polew:

naprawią, za 2-3 miesiace bedzie smigac jak nówka nie bita :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

przecież to bez wypadek jest :polew:

Opublikowano

ma tylko dwie rysy na dachu.....

po pociągu.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to nie rzutuje na pracę silnika ;D . ale masakra normalnie ... a takie ładne audii ... . :wallbash:

Opublikowano

ślizgajcie się dalej :kox: :gwizdanie:

crash1wy3.jpg

crash3us4.jpg

biore gril :decayed::kox:

[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 15:44_________________________________________________ale da się wyklepać :decayed:

plak potrafi :decayed:

Opublikowano

Nie takie byly i dalo sie poklepac, wyprostowac, sprzedac a kupiec soebie jeszcze chwalil :polew: a tak na serio to fajne autko poszlo sie je**c :wallbash: szkoda :(

Opublikowano

trochę szpachli tu tam się podmaluję i będzie nówka sztuka nie bita z przebiegiem 88tyś :polew:

ślizgajcie się dalej :kox: :gwizdanie:

crash1wy3.jpg

crash3us4.jpg

Opublikowano

ślizgajcie się dalej :kox: :gwizdanie:

crash1wy3.jpg

crash3us4.jpg

To przy ilu on wpadł na ten krawężnik przy 100 na godzinę :blink:

Opublikowano

ślizgajcie się dalej :kox: :gwizdanie:

crash1wy3.jpg

crash3us4.jpg

To przy ilu on wpadł na ten krawężnik przy 100 na godzinę :blink:

Tu masz odpowiedź, fotki są z innego forum :gwizdanie:

te zdjecia to ze 2 lata maja pamietam je z innych for :cool1:

http://forums.audiworld.com/showthread.php?p=23270409

Opublikowano

tego to jeszcze u mnie nie było

spadło z 10cm sniegu, temp koło 0 z tendencją do spadku i zaczęła robić się szklanka

psiarnia stała na krajówce i proponowała zawrócić, bo lodowisko :naughty:

Opublikowano

Na maxa jest wieczorem lodowisko, wczoraj krzyzówke przeleciałem hamujac trzeba było dalej jechać i wolniej podjeżdząc do skrętu :gwizdanie: a niby czarny asfalt :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 18:51_________________________________________________Tam gdzie oska nie ma prawa wjechać :evil: 4x4 robią za spych

Opublikowano

ty kolego a powiedz mi ile śniegu spod machy wyleciało :polew:

Opublikowano

Good bless 4x4 w takich warunkach jakich teraz śmigam w trasy to współczuję ośkom i nie mówię już w jakie zaspy spokojnie wjeżdżam, mam w końcu prawdziwe nowe zimówki i bezpieczeństwo jest :good:

Opublikowano

Pomorze zasypane sniegiem. Q :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.