Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja o 18 jadę w trasę a tu sypie od 13 non stop :facepalm:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 16:50_________________________________________________

zima zaskoczyła polskich drogowców :decayed:

jak nigdy :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 112,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja dzisiaj chyba znowu odwiedze janki jesli mnie zona wypusci noca..

Opublikowano

ja dzisiaj chyba znowu odwiedze janki jesli mnie zona wypusci noca..

ale Cie krótko trzyma :polew: :polew: :polew:

moja traktuje mnie jak psa:

daje żrec i wypuszcza na noc :polew: :polew: :polew:

u nas ciągle kiła, śniegu jak na lekarstwo ;( ;( ;( ;(

chociaz i tak mnie to g....o obchodzi bo musze leżeć w łózku :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano

W Wawce dzis spokoj... wczoraj tylko sypalo.

Fajnie jakby popadalo jutro i w niedziele... bo jedziemy z bajkiem do wrobla na lotnisko :naughty:

Ułęż :naughty:

To dobrze wyznaczcie drogi :evil: , bo i u nas na "podwórku" w planie wynajęcie lotniska w tygodniu :naughty:

Opublikowano

Ale się dziś poślizgałem po parkingu z jakimś kolegą w innym Q :)

Opublikowano

i skopali... w Szczecinie drogi są czarne... a wczoraj było taaak fajnie... ;(, takie białe... kontrastowe w stosunku do mojego autka... :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

czemu ktos przyjezdza na zasniezony parking subaru impreza, stawia je z boku i patrzy sie

wg fachowców z forum quattro przydaje się tylko 2 dni w roku, wiec może koleś wyjeżdził już limit :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:

pięknie teraz dowaliło u nas na wsi śnieżnego puchu, idealne warunki do latania bokami :good:

Opublikowano

nie ma może śniegu ale co koleś daje

Opublikowano
  • Autor

w GRID dostałby za to kilka mln pkt :decayed:

Opublikowano

u naszej LPD też :polew: :polew:

Opublikowano

W Wawce dzis spokoj... wczoraj tylko sypalo.

Fajnie jakby popadalo jutro i w niedziele... bo jedziemy z bajkiem do wrobla na lotnisko :naughty:

Ułęż :naughty:

To dobrze wyznaczcie drogi :evil: , bo i u nas na "podwórku" w planie wynajęcie lotniska w tygodniu :naughty:

ne ne, lokalnie - Bemowo

Opublikowano

W Wawce dzis spokoj... wczoraj tylko sypalo.

Fajnie jakby popadalo jutro i w niedziele... bo jedziemy z bajkiem do wrobla na lotnisko :naughty:

Ułęż :naughty:

To dobrze wyznaczcie drogi :evil: , bo i u nas na "podwórku" w planie wynajęcie lotniska w tygodniu :naughty:

ne ne, lokalnie - Bemowo

noo to lipa :disgust: bo tam pewnie nieżle zasypane :gwizdanie:

U mnie dzisiaj nieźle śniegiem dosypało, w porównaniu do wczoraj dzisiaj była bajka :kox: nierównosci na drogach przysypało i łogień :kox:

Opublikowano

Opublikowano

z takim silniczkiem na zime nie trzeba czekac zeby polatac bokami........... :kox:

Opublikowano

ślizgajcie się dalej :kox: :gwizdanie:

crash1wy3.jpg

crash3us4.jpg

Opublikowano

JJJJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEZZZZZZZZZZZZZZZZUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

TWOJE ?????????????????????????????????

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

TWOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????????????????????????????????????

Opublikowano

nie jego :decayed: to jakaś eSa, prawda?

Opublikowano

Przecież aju w zimę all-roadem jeździ. Poza tym jego b5 jest granatowa z czarnymi relingami a nie czarna z chromowanymi relingami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.