Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jasne, i tak się powinno odpuścić gaz

No powinno sie lekko odpuscic ale nie calkiem za odcicie lewej powiedziano mi 1500zł gdyz jest tyle samo pracy co z softem.Jedynie pozostaje odciac jeden kabelek od czujnika z hamulca.
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 112,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mozna zrobic wyłacznik

jak przetniesz kabel nie bedzie ABS/ASR/EDS/ESP

Opublikowano

mozna zrobic wyłacznik

jak przetniesz kabel nie bedzie ABS/ASR/EDS/ESP

Powaznie? Myslalem ze jak odetne jeden z 4 to tylko odłacze blokade.A tak pozatym ESP mam na stale odpiete,a co do ABS jak go odłacze to zle sa rozkladane sily hamowania :) musial bym miec korektor
Opublikowano

robisz mnie w balona czy na prawde pytasz ???

trzeba sprawdzic tylko który kabel odpiąc

aaaaaaa ze stopem tez moze byc problem

Opublikowano

robisz mnie w balona czy na prawde pytasz ???

trzeba sprawdzic tylko który kabel odpiąc

aaaaaaa ze stopem tez moze byc problem

No sa 4 kabelki wiec bylem pewien ze jeden jest tylko do ECU czyli do blokady gaz/hamulec.A inne sa od stopu,i reszty
Opublikowano

tak..za szybko wchodzilem i nie bylo szans juz nic wiecej zrobic...mam nadizeje ze nic sie nie pogielo ;)

jak to się mówi, "prędkość była dobra, tylko winkiel za ostry.." :wink4:

Opublikowano

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Najzimniejsze-miasto-w-Polsce-26-st-C,wid,12902494,wiadomosc.html

pozdrowienia dla wszystkich posiadaczy aut z silnikiem diesla :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Najzimniejsze-miasto-w-Polsce-26-st-C,wid,12902494,wiadomosc.html

pozdrowienia dla wszystkich posiadaczy aut z silnikiem diesla :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

U mnie rano na zegarach -16.5 i padło odpaliło lepiej jak przy -4 :decayed:

Opublikowano

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Najzimniejsze-miasto-w-Polsce-26-st-C,wid,12902494,wiadomosc.html

pozdrowienia dla wszystkich posiadaczy aut z silnikiem diesla :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Głupoty gadają ci co twierdzą że diesel gorzej odpala na mrozie, ja mam już czwartego diesla i nie mam najmniejszych problemów, jednak:

1. Mam sprawne świece (chociaż A4 odpaliła przy -15 z uszkodzonymi wszystkimi świecami), beznzyna bez świec nawet w lecie nie zagada,

2. Mam sprawny akumulator (to samo jest w benzynie, na słabym akumulatorze też nie zakręci)

3. Dodaje STP do ON, żeby mi się parafina nie wytrąciła (no tutaj benzynka górą, że nie trzeba dolewać, ja asekuracyjnie wlewam, w razie gdyby mnie oszukali na stacji)

Opublikowano

też nie mam problemów z odpalaniem.... jedyne co zapobiegawczo depresator do ON i wsio a reszta sprawna jak w każdym innym aucie :good: odpalanko.... i łycha w zabawę na miasto :wink4: Q panuje... :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra panowie nie róbmy offtopu

Proponuję założyć oddzielny temat "jak to mój diesel pali w zime" :decayed: będziemy podawać temp i ilość obrotów silnika na rozruszniku przed odpaleniem. :decayed: :decayed: kto będzie miał najmniej obrotów przy najniższej temp wygra 1l dodatku do ropy :decayed:

Opublikowano

dzisiaj mialem okazje przejechac sie passatem 3c 2.0tsi i wiecie co? :quattro: FWD jest totalnie do bani :wallbash:

Opublikowano

u mnie dziś koło 6 rano -15 oC odpalił od strzała i jazda, tylko zimowy płyn do spryskiwaczy marzinie :kox:

Opublikowano

tylko zimowy płyn do spryskiwaczy marzinie :kox:

Nie kupuj w biedronce :decayed:

Opublikowano

tylko zimowy płyn do spryskiwaczy marzinie :kox:

Nie kupuj w biedronce :decayed:

w tesko lepszy :polew:

dzisiaj założyłem zimówki i na każdym zakręcie mnie d*pa wyprzedała-banan na twarzy jeszcze mi się trzyma :kox: :kox:

Opublikowano

Białołęka zasypana,niunia pod kołderką :) Płyn do sprysku też zamarzł,ale "jagodzianka na kościach" pomogła i rozpuściła.W Auchanie na Modlińskiej cały płyn wykupili.Rano było -18 stopni.

http://img137.imageshack.us/i/30823241.jpg/

http://img200.imageshack.us/i/53821085.jpg/

http://img13.imageshack.us/i/83682519.jpg/

A swoją drogą wlewał ktoś z Was lub Waszych znajomych denaturat do paliwa żeby nie zamarzło??

Opublikowano

Ja wlewałem denaturat, ale do 2.0D z 86 roku, do 1,9 wolę zastosować coś markowego, stosuję z powodzeniem już od wielu lat produkty STP do diesla z antyżelem.

Opublikowano

ja tam nic nie wlewam od kilku lat i nawet przy tych największych mrozach nie miałem problemu ale to zależy od ropy :gwizdanie:

Opublikowano

a mi sie dzisiaj cieeeezko odpalalo..

gasl mi ostro...chyba lipna rope zatankowalem na neste...

Opublikowano

A moj AVF jeszcze sniegu nie widzial :polew: Wyjade jak wszyscy zmieni agumy na zimowe :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.