Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

tak opisałbym moje pierwsze zakręty w Q :polew: :polew:

koła skręcone ja jadę prosto

ale po poru dniach wiem jak jechać żeby skęcić :polew: :polew: od nowa trzeba się uczyć jeżdzić

no nie do końca, bo jak za wczesnie w zakręcie dodasz gazu to też jedziesz prosto na skreconych kołach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No z tym po prostu trzeba wiedzieć kiedy dodać gazu żeby przodem nie wyciagnął :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Q wystarczy ostro wpakowac sie w zakret,odpuscic gaz(mozna sobie lewa pomóc i jest ostry bok) albo samo odpuszczenie gazu i sam leci bokiem potem tylko kontrola gazem :)Albo dac w piz*e i potem skrecac .Jak sie skreci i da gaz przod zyje swoim zyciem i idzie prosto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien być osobny wątek o sztuce jeżdzenia bokiem w Q i w ośce rady opisy itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien być osobny wątek o sztuce jeżdzenia bokiem w Q i w ośce rady opisy itp

A wiesz że o tym samym dziś pomyślałem :) tylko że wątek który tyczy się samego Q bo tego napędu część nie umie opanować.[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 21:34_________________________________________________Zobaczymy czy się przyjmie :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=175458.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien być osobny wątek o sztuce jeżdzenia bokiem w Q i w ośce rady opisy itp

A wiesz że o tym samym dziś pomyślałem :) tylko że wątek który tyczy się samego Q bo tego napędu część nie umie opanować.[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 21:34_________________________________________________Zobaczymy czy się przyjmie :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=175458.0

ja od chwili zakupu Q myślałem o takim temacie ale jakoś się nie zebrałem w sobie-za mało znam temat żeby zaczynać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien być osobny wątek o sztuce jeżdzenia bokiem w Q i w ośce rady opisy itp

A wiesz że o tym samym dziś pomyślałem :) tylko że wątek który tyczy się samego Q bo tego napędu część nie umie opanować.[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 21:34_________________________________________________Zobaczymy czy się przyjmie :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=175458.0

ja od chwili zakupu Q myślałem o takim temacie ale jakoś się nie zebrałem w sobie-za mało znam temat żeby zaczynać.

Przecież nie musisz się na tym znać żeby zaczynać taki temat :wink4: w końcu to on ma rozwiać wątpliwości i odpowiedzieć na pytania a sporo osób na forum ma duże doświadczenie w zabawie Q więc na pewno udzieli jakichś rad :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś coś szybko napisze bo zaraz z pracy wychodzę a mam rondo po drodze do domu a nawet kilka rond :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porady na temat techniki jazdy przez internet są prawie tak skuteczne jak diagnoza choroby przez internet :wink4::tongue4:

bez znaczenia czy fwd, awd czy rwd, każde jest podsterowne w konkretnych sytuacjach, każde z nich ma koła skrętne z przodu, więc każdemu z nich trzeba ten przód dociążyć żeby skręcić, a oprócz tego jak to mawiają instruktorzy na torze, bo jeździć to trza umić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porady na temat techniki jazdy przez internet są prawie tak skuteczne jak diagnoza choroby przez internet :wink4::tongue4:

Akurat tu Ci trochę porównanie nie wyszło :no: Nikt nie oczekuje że zaraz wszyscy nauczą się robić bokiem każdy zakręt przy 100 na godzinę ale takie porady są dobre dla laików żeby chociaż wiedzieli jak się do tego zabrać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porady na temat techniki jazdy przez internet są prawie tak skuteczne jak diagnoza choroby przez internet :wink4::tongue4:

Akurat tu Ci trochę porównanie nie wyszło :no: Nikt nie oczekuje że zaraz wszyscy nauczą się robić bokiem każdy zakręt przy 100 na godzinę ale takie porady są dobre dla laików żeby chociaż wiedzieli jak się do tego zabrać :cool1:

zobaczyć to więcej niż 1000 słów jak to mówią :wink4:

czasem taniej, skuteczniej i efektywniej jest wybrać się na szkolenie i nie wyważać otwartych drzwi.

100km/h ośnieżony winkiel na drodze publicznej to trzeba mieć duże jaja, dar jasnowidzenia, ogromną wiarę w marketing opon zimowych bez kolców i przedewszystkim sporo kucy aby mieć czym odkręcić.. :wink4:

ale oczywiście każdy z nas jest panem własnego losu więc co tam kto woli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej dobrze, że taki wątek powstał. Ja tam z przyjemnością poczytam, bo będzie można się douczyć. Po za tym bedzie przecież to można wypbróbować również w praktyce i to nie na drodze a np. na dużym parkingu (które niejeden z nas już z pewnością wypróbował choć raz ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj dupskiem po zaspie jechałęm :polew: :polew: prosta i lód-troche spękałem ale jaka frajda :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachodniopomorskie zasypane, zaspy, śnieżyca, wiele dróg zamkniętych, w tym krajowa 11 koszalin-kołobrzeg, masakra :kwasny: miejscami Q nie da rady,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachodniopomorskie zasypane, zaspy, śnieżyca, wiele dróg zamkniętych, w tym krajowa 11 koszalin-kołobrzeg, masakra :kwasny:miejscami Q nie da rady,

Jak kierowca umie się tym posługiwać to wszędzie da radę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachodniopomorskie zasypane, zaspy, śnieżyca, wiele dróg zamkniętych, w tym krajowa 11 koszalin-kołobrzeg, masakra :kwasny:miejscami Q nie da rady,

Jak kierowca umie się tym posługiwać to wszędzie da radę :naughty:

szczególnie jak zamiast mózgu ma literkę Q :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k kierowca umie się tym posługiwać to wszędzie da radę :naughty

Troche lodu górka i nie da rady :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k kierowca umie się tym posługiwać to wszędzie da radę :naughty

Troche lodu górka i nie da rady :wink4:

Ale to już są ekstremalne sytuacje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...