Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

A ja miałem sobie polatać, śniegu napadało dosc dobrze, to chory siedze:doh: i tak se polatałem:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zima juz zawitala to i poslizgi tez sie pojawiaja:decayed:

jak panowie w waszych miastach policja reaguje na zimowe zabawy np. na parkingach marketow bocznych uliczkach czy innuch wiekszych placach?

u mnie jest wieeeeellllki parking pod realem gdzie nawet 1/5 nie jest zajeta przez auta :wink: mozna troche sie uslizgnac heh ale czasami policja robi naloty i grozi mandataki 500zl

czasem jakies bmw na krawezniku sie zatrzyma i placza ze kola sie pod auto schowaly heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany only quattro:banan:ludzie sie zala ze pod gorke nie moga wjechac:grin: a ja tne jak niby nigdy nic:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no -18* dowaliło u mnie :D ciekawe jak klekot odpali :D kumpel już zdążył auto rozwalić o północy -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja szaleje na parkingu pod tesco i nic nikt nie mówi policji też nigdzie nie widać może ich zasypalo he no a mandaty muszą być w końcu mamy na nie budżet w państwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj miałem fajna przygodę

jadąc do znajomych musiałem wjechac pod dosyć stromą górkę

w połowie górki stał merc CL63 :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

ani w przód ani w tył, w koncu stanął w poprzek jezdni

podjechałem i zapytałem czy gośc ma linke to go wciągnę

a jego baba wyjechała na mnie z jadaczką:

".... że co ja sobie wyobrażam, to jest mercedes AMG..." :facepalm:

- poczekam, myślę sobie....

nazjezdzało sie aut i wszyscy stoją, ja stoje oparty o auto

i czekam aż gościa zaczną yebać....

10 minut czekałem, ludzie zaczęli sie wqurwiac bo to

jedyny wjazd/wyjazd osiedlowy

a gość z babą siedzą w aucie jak gdyby nigdy nic

i napierd....alają przez komórki, przyszedł do mnie jakis młody

koles i pyta co sie dzieje, ja mówie że czekam do wiosny :polew:

kolo poszedł do faceta, nawrzucał mu ch....i, facet

cos sapał i o mało nie doszło do rękoczynów :facepalm::facepalm::facepalm:

aut nie mozna było cofnąc bo kolejka spora sie zrobiła

no i juz 3 autobusy stały a śnieg napie....alalalalalalala

w koncu gość przyszedł do mnie i z fochem mówi:

- no to niech mnie pan wyciągnie....

- wyciągnę pana ale nie za frajer, bo teraz mi chęci odeszły

na pomoc :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

wqrwił sie i wsiadł do auta, za chwilę przyniósł mi 50 dych

- za tyle to nawet silnika nie właczam - mówię gościowi.....

myślałem że trupem padnie i mówi że więcej mi nie da

bo to tyle nie jest warte :polew::polew::polew::polew::polew:

a ja do niego mówie że do tego jego merca to nie chciałbym

teraz nawet nasrać bo tyle jest wart co nic i niech sie buja z tymi groszami

w koncu ktos przyniósł linke i wyciągnałem

kibla AMG wartego 300000zł, swoim trupem za 15000zł :facepalm::facepalm::facepalm:

kasy nie wziąłem bo i tak nie wypadało

a smiechu było do zayebania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devastation

mialem podobny przypadek ale ja bylem ojca subaru justy 4x4 takie male cos jak punto:decayed:

gosciu sie zawiesil na zaspie na wyjezdzie z parkingu na zaspie po plugu heh podjechalem do niego on siedzial w mustangu gt :grin: cala akcja w karpaczu gosciu odjebany jak na wesele i chyba bal sie z auta wyjsc zeby butow nie ubrudzic. zapytalem czy go wyciagnac z tej zaspy? gosciu popatrzyl na subaru na mnie znow na subaru i chyba sie zasmial ironicznie:facepalm: mowie zeby sie tak nie patrzyl tylko gdzie ma hak bo ja tez chce na ten parking wjechac heh podczepilem wlaczylem 4wd i nie trwalo to 5sek

gosciu byl w szooooku:shock3: ze taka mala zaba pociagnela bydlaka heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wlasnie polska rzeczywistosc.. mysli ze ma AMG za 300000 zl to jest bogiem.. a tu tylko sniegu napada i juz stoi.. i jak czlowiek chce pomoc to jeszcze Cie zje*bia.. ja bym w zyciu mu nie pomogl.. powiedzialbym mu ze po helikopter sobie niech zadzwoni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tam u was sniegu w poznaniu, u nas na lubelskim juz lepsza zima, tylko ulice główne czarne, a tak wszedzie mozna boczkiem boczkiem:naughty: odbiłem sobie własnie za piatek:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło ESP w AMG wyłączyć, ja 2 dni temu uratowałem znajomą co C klassą podjechać nie mogła pod lekkie wzniesienie ;)

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie dość że drogi boczne wszystkie białe to i w centrum na mieście ciężko się jeździ,zresztą moje miasto jak nie miasto:decayed:ja dzisiaj z rana przed pracą na parkingu dla tirów a nie jest mały poszalałem kaleką,w alumy śniegu nabiłem że pełne były ale fot nie stety nie mam bo i ciemno i nie było komu robić,skąd kowi jesteś dokładniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie dość że drogi boczne wszystkie białe to i w centrum na mieście ciężko się jeździ,zresztą moje miasto jak nie miasto:decayed:ja dzisiaj z rana przed pracą na parkingu dla tirów a nie jest mały poszalałem kaleką,w alumy śniegu nabiłem że pełne były ale fot nie stety nie mam bo i ciemno i nie było komu robić,skąd kowi jesteś dokładniej?

Ryki, dziura po drodze z lublina do warszawy, wczoraj w nocy główna 17ka była biała:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie jest najgorzej,codzienie do mnie zjeżdża po kilka tirów z całej polski więć relacje mam na bieżaco i ich miny nie są pocieszone,mówią że wszędzie to samo,ale jakoś i tak drogowcy sobie radzą ale zaraz będą krzyczeć że kasy brak,

a znasz może shellaha z coupety czerwonej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie jest najgorzej,codzienie do mnie zjeżdża po kilka tirów z całej polski więć relacje mam na bieżaco i ich miny nie są pocieszone,mówią że wszędzie to samo,ale jakoś i tak drogowcy sobie radzą ale zaraz będą krzyczeć że kasy brak,

a znasz może shellaha z coupety czerwonej?

tak artek:wink: nawet do klasy w technikum z nim chodziłem kiedyś, on ma gdzieś tam w Twoich stronach dupe:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją mam i letnie i zimowe i bez problemu, z tym że 16 i 17 cali

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo nie moge nigdzie znalesc rozmiaru 195/65/15 jesli chodzi o asymetryczne :/ ale spoko moze poprostu źle szukam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...