Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to wszytko zależy od kierowcy, nieważne czy ciężarówka czy osobówka, kobieta czy facet.

Nawet facet potrafi sobie kupić smarta i jechać nim 60 na drodze do 90 (mówię tu o warunkach normalnych w lecie)

Obecnie jeżdżę na granicy poślizgu (tak mi się wydawało, bo jeszcze nie znam tego autka mam go 3 miesiące), ale jak leciałem po lodzie 60km/h i już zaczynało mnie nosić to zwolniłem do 50 po czym wyprzedził mnie busem, więc i ja się odważyłem i poleciałem za nim i przy 70 to dopiero zobaczyłem jak autkiem może nosić, jednak nie zwolniłem i takie bujnięcia są dość łatwe do kontroli, ale trzeba się cały czas pilnować. Najgorzej było jak wiatr zawiał i trochę mi tyłek zarzuciło, ale też w sumie średnio zaawansowany kierowca sobie by poradził, wystarczyła lekka kontra i wrócił na swój tor jazdy.

poleć,tak mądralo,na lodzie,z naczepą i spróbuj wyhamować z 70km/h gdy się nagle zrobi za wąsko na dwie ciężarówki...

..albo nie hamuj tylko miń się z tym dużym i nich naczepę wciągnie na śliskim poboczu do rowu,to dopiero jazda rozwalić towar który się wiezie,potłuc własny sprzęt,zabić innych kierowców,przechodniów i siebie :kox: :kox:

Wolę niech jadą 30stką niż któryś kozaczek pokaże się za dużego lecąc tyłem w moim kierunku,bo już takie akcje przeżyłem,na szczęście :heat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przecież to wszytko zależy od kierowcy, nieważne czy ciężarówka czy osobówka, kobieta czy facet.

Nawet facet potrafi sobie kupić smarta i jechać nim 60 na drodze do 90 (mówię tu o warunkach normalnych w lecie)

Obecnie jeżdżę na granicy poślizgu (tak mi się wydawało, bo jeszcze nie znam tego autka mam go 3 miesiące), ale jak leciałem po lodzie 60km/h i już zaczynało mnie nosić to zwolniłem do 50 po czym wyprzedził mnie busem, więc i ja się odważyłem i poleciałem za nim i przy 70 to dopiero zobaczyłem jak autkiem może nosić, jednak nie zwolniłem i takie bujnięcia są dość łatwe do kontroli, ale trzeba się cały czas pilnować. Najgorzej było jak wiatr zawiał i trochę mi tyłek zarzuciło, ale też w sumie średnio zaawansowany kierowca sobie by poradził, wystarczyła lekka kontra i wrócił na swój tor jazdy.

poleć,tak mądralo,na lodzie,z naczepą i spróbuj wyhamować z 70km/h gdy się nagle zrobi za wąsko na dwie ciężarówki...

..albo nie hamuj tylko miń się z tym dużym i nich naczepę wciągnie na śliskim poboczu do rowu,to dopiero jazda rozwalić towar który się wiezie,potłuc własny sprzęt,zabić innych kierowców,przechodniów i siebie :kox: :kox: :good:

Wolę niech jadą 30stką niż któryś kozaczek pokaże się za dużego lecąc tyłem w moim kierunku,bo już takie akcje przeżyłem,na szczęście :heat:

pisałem i jeszcze raz napiszę nie ma takiego sprzętu i nie ma takich kierowców co by prawa fizyki oszukali, tego nie zmienicie a żyć każdy chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo mówić, co może być lepszego od :quattro: widać na filmiku jak daje rade :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quattro idealnie sprawuje się w te mrozy i zaśnieżone drogi. :good: Czasami współczuję właścicielom BMW jak im w każdym zakręcie dupsko leci. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo mówić, co może być lepszego od :quattro: widać na filmiku jak daje rade :decayed:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami współczuję właścicielom BMW jak im w każdym zakręcie dupsko leci.

no nie każdemu aż tak trzeba współczuć :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami współczuję właścicielom BMW jak im w każdym zakręcie dupsko leci.

no nie każdemu aż tak trzeba współczuć :tongue4:

BMW 330XD jest :kox: :kox: :kox:

Na tych XD można sie właśnie przejechać, bo znaczków mogą nie mieć :> no i gleba :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Q lepsze jest tylko B. mocna Q

aż tak w samozachwyt bym nie popadał, Q do napędu evo raczej nie specjalnie ma podejście..

sam fakt napędu awd to ogromny +, ale lepsze jest wrogiem dobrego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evo ma zupełnie inny układ przeniesienia napedu

jest bardziej skomplikowany

http://www.magazyn-motoryzacyjny.pl/evo_x.html#Uk%C5%82ad%20przeniesienia%20nap%C4%99du

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pogoda :wallbash: :wallbash:

Mam ladna,idealnie rowna 1cm warstwe lodu na aucie ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami współczuję właścicielom BMW jak im w każdym zakręcie dupsko leci.

no nie każdemu aż tak trzeba współczuć :tongue4:

BMW 330XD jest :kox: :kox: :kox:

Na tych XD można sie właśnie przejechać, bo znaczków mogą nie mieć :> no i gleba :tongue4:

http://www.poboczem.pl/filmiki/video,vId,254460,vSort,1,vTime,3[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:10_________________________________________________ale od kiedy jeżdżę Q to jest inna bajka :kox: stare ale zawsze Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW może mieć blokadę mechanizmów różnicowych (nie wiem bo nie bawiłem się Xdrivem, ale może komp blokuje mechanizm w przypadku uślizgu jednego koła).

W audi chyba nie ma, lub nie załączyli.[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 13:01_________________________________________________To jest raczej test jak reaguje autko z mechnizmem różnicowym i z zablokowanym, tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze kupiłem Q a tutaj śniegu bark :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj jeszcze Ci obrzydnie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

ale fakt, mi tez go brakuje, a najbardziej brakuje mi zaskoczonych gęb włascicieli osiek

jak wyciagam ich z śniegu :polew: :polew: :polew: :polew:

i zawsze ten sam tekst: "...panie, ale ma pan dobre opony..."

a ja na to: "...kup pan audi to bedziesz pan jezdził a nie du...pe zawracał..."

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...