Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za***iście wyszło, tam masz ori bixy? Czym malowałeś te plastiki?

 

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, karol1981 napisał:

za***iście wyszło, tam masz ori bixy? Czym malowałeś te plastiki?

 

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Tak Bix ori, malowalem w taki sposób że najpierw matowiłem plastyki później podkład do plastiku i na koniec lakier rally czarny mat :wink: Jedynie co to muszę poszukać teraz postojowki z soczewka z przodu bo Led od Tomnika teraz świeci słabo bez odbłysnika. Dzienne mam właśnie Led z soczewka i jest elegancko ? 

Opublikowano

Teraz przydało by się aby ryj cały czarny był bez tego chromu:wink:

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Rabbi napisał:

Teraz przydało by się aby ryj cały czarny był bez tego chromu:wink:

Będzie ściągany zderzak do malowania niedługo to odrazu ramka będzie czarna. Sam grill już jest w czarnym połysku zastanawiam się czy dawać połysku czy mat na ramkę? :decayed:

Opublikowano

W B8 widuję na żywca połysk i zayebiaszczo wygląda

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Rabbi napisał:

W B8 widuję na żywca połysk i zayebiaszczo wygląda

Myślę że spróbuję z połyskiem :wink: Może dobrze siedzieć ? 

30715988_2003820953024914_30287747133850

Opublikowano

jest kot :kox: do kalendarza wyślij zgłoszenie tego auta :good:

Opublikowano

Popek Monster [emoji23],za***iste to masz[emoji106]świetny mod

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Coraz ładniejsze to twoje auto, a czemu nie pomalowałeś tych rurek od razu na czarno?

 

Opublikowano
  • Autor

No do kalendarza wyślę zgłoszenie ale jak morda będzie już całkiem zrobiona, z czarnym grillem i pomalowanym zderzakiem :decayed: Dzięki Panowie za miłe słowa, oczywiście to nie koniec modów w czarnuchu ? 

Opublikowano

Faaajnie tak na czarno :D w 1wszej chwili myślałem ze dalej nie masz założonych lamp :D

Efekt końcowy mega ! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Chrom w grillu pomalowany szybkie ściąganie zderzaka po pracy plastidip w kolorze Satin Black i jest :wink:30084243_193328338137217_543153207908499

Opublikowano

BATMOBIL :decayed:

Opublikowano

Piękna fura :) Mod z lampami jak najbardziej na + Sam się też chyba zdecyduje na takim mod u siebie jednak obłyśniki zostawię w chromie, na czarno pójdzie środek i hokej. Ta wersja jak dla mnie za murzyńska :grin:

 

Felga sztos, chyba wiem co będzie u mnie jeździło w 2k19 :decayed:

Opublikowano

Mod kozak. Uwielbiam taką stylówe. Gratki.

Opublikowano

Miód :thumbup1:

Jeszcze przykryj rurki zaślepkami i będzie perfect

Opublikowano
  • Autor

Kratki Hmm będą :decayed: jako że ciężko upchac ori halogeny z centralnym Ickiem już z kolegą mamy projekt i pierwsze próby cięcia customowych kratek ala RS4 pod zderzak S-line na jakiś inny mały halogen czy soczewkę Led :-) 

Opublikowano

Z czarnym grillem o wiele lepiej :kox: teraz przod jest spójny :) 

Daniel będziesz rzeźbił swoje pompki czy kupujesz jakieś inne ? 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Norbas napisał:

Z czarnym grillem o wiele lepiej :kox: teraz przod jest spójny :) 

Daniel będziesz rzeźbił swoje pompki czy kupujesz jakieś inne ? 

Pompki będę reanimował moje raczej, pojadą pewnie do Mariusza Kilianka do Nadarzyna :wink:

Opublikowano

A jak swiecenie przy tych czarnych odblysnikach, nie swieci gorzej?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.