Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niezle, nowe serducho, w końcu nie bedzie kopcił :kox::decayed:

Opublikowano

o w mordę ....:buhaha:

Opublikowano
  • Autor

Heh przy docelowej mocy która chce uzyskać myślę że coś dymu też będzie :decayed:Widzę że zainteresowanie tematem jest to wrzucam coś , sprzęgło z lekkim 8 kg kołem które wykonałem siada i pasuje na wał V6 stki ?                                                    spacer.pngspacer.png                               

Opublikowano

Ludzie... ????

Opublikowano

O rzesz w mordeczkę, co tutaj się wyprawia :D Daniel będzie tłusto!

Opublikowano

Jebaniutki, a mnie namawiał na ten silnik , tak czułem że kombinuje :D , jak będziesz znał koszty to daj znać to może się ustawię w kolejkę  :)

Jest grubo a będzie jeszcze bardziej .Trzymam kciuki .

Opublikowano
4 godziny temu, karol1981 napisał:

Jebaniutki, a mnie namawiał na ten silnik , tak czułem że kombinuje :D , jak będziesz znał koszty to daj znać to może się ustawię w kolejkę  :)

Jest grubo a będzie jeszcze bardziej .Trzymam kciuki .

Karol, trzeba było montować:cool1:

Napisze do Ciebie, bo mam pytanko ws.turbinki:wink4:

Opublikowano
  • Autor

No to Panowie i Panie oficjalne pożegnanie 2 kartonów mleka już zrobiłem dzisiaj ? 

spacer.png

Opublikowano

DanielMod,

Zerknij na

Darkside Developments z UK.

Gruuuube projekty z 3.0 TDI robią. 

Jakie suszary lądują pod ten motor z "Macant'a"?

Z jaką skrzynią to sprzęgasz ?

Powodzenia w realizacji projektu!

Update'uj nas na forum

?? 

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, black4 napisał:

DanielMod,

Zerknij na

Darkside Developments z UK.

Gruuuube projekty z 3.0 TDI robią. 

Jakie suszary lądują pod ten motor z "Macant'a"?

Z jaką skrzynią to sprzęgasz ?

Powodzenia w realizacji projektu!

Update'uj nas na forum

?? 

Pozdrawiam

Projekty "Darkow" śledzę ? skrzynia oczywiście zostaję tą która mam z 3.0 TDI z B7 , seryjnie ten silnik ma GTB2260VZK , oczywiście że nie zostawię tego w serii bo bym nie był sobą ? Części na GTB2568 już czekają ? taka duża hybryda pozwoli na przebicie 400 koni ? Później to już słynne turba S200V oraz większe z John Deere ?spacer.png

Edytowane przez DanielMod

Opublikowano

Tu się dopiero odpierdala:good:

Opublikowano

Yebaniutki :kox: Jeszcze do tego jakieś DQ500 by się przydało. :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieję że w przyszłym roku na Bukowinie będzie szerokie grono oglądających ? czekam teraz na paczuszkę od @golden87 jak zawsze współpraca wymienna gratów między nami działa a ogarnął szybko i w rewelacyjnej kasie jak dojdzie to się pochwalę ? 

Opublikowano
  • Autor

Zadbałem o sprawne uwolnienie spalin i poszły flansze pod VZK na wodzie oczywiście całość u mnie będzie na 3 calach w przelotowni ? ( Jeśli ktoś chce jakieś flansze to mam ?) niedługo pokażę również poduszki silnika pod mocne tyranie dużym niutusiem w Q ?                     spacer.png

Edytowane przez DanielMod

Opublikowano

Pozamiatane po całości:slina:

Fajny projekcik:naughty:

powodzenia! :wink:

Opublikowano
W dniu 10.07.2020 o 23:17, DanielMod napisał:

Mam nadzieję że w przyszłym roku na Bukowinie będzie szerokie grono oglądających ? czekam teraz na paczuszkę od @golden87 jak zawsze współpraca wymienna gratów między nami działa a ogarnął szybko i w rewelacyjnej kasie jak dojdzie to się pochwalę ? 

Dzis paka leci... ;-) Jak to zwykle u Daniela, nie ma pół środków, nojka z nawyszej póły :thumbup1:

 

nr.jpg

nr2.jpg

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, golden87 napisał:

Dzis paka leci... ;-) Jak to zwykle u Daniela, nie ma pół środków, nojka z nawyszej póły :thumbup1:

 

nr.jpg

nr2.jpg

Jeden ostatni chyba w PL ?  Czekam na paczkę ? Dzięki ?

Opublikowano

Będzie odpalane :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Będzie odpalane :thumbup1:

Jestem na etapie wiązki , kompa i softu wieczorem wstawię jakaś fotkę ?

Opublikowano

Audi Porsche sport tdi heh. Podziwiam zapału i pomyslu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.