Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A6 C7 by 7ups

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wzór przeebany do utrzymania w czystości. Te 20" całkowicie ginie w nadkolach C7. :o

Opublikowano

Dlatego ze czarna i ginie

Opublikowano

Wszystko załatwiałem przez firme PG Performance

Tak to będzie wyglądało w tym sezonie

f2c891b72291331dmed.jpg

Nie chcę Cię urazić ale tu to wygląda ja C7 po dzwonie . Moim zdaniem brzydko jest ale to moje zdanie a Twoje auto .

Opublikowano

Zgadza się,za nisko siedzi lub te felgi za małe,nie wiem.

Opublikowano

Witaj,

Przy tym obniżeniu, wzorze, kolorze, felgi giną w nadkolach.

Do tych ustawień zawiechy to jakieś 22" trzeba wrzucić :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

Myślę, że efekt powoduje to, że zdjęcie jest dosyć niefortunnie zrobione. Na pozostałych aż tak to nie wygląda. No i koniecznie furkę trzeba umyć do zdjęć, bo teraz to ciężko oceniać.

Opublikowano

podoba mi się nowa felga, w srebrnym kolorze też robiłaby wrażkę, no ale wiadomo każdy ma swoją wizję

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ciąg dalszy walki z dyfuzorem

011ea21784740a07med.jpg
f0b445b493e03916med.jpg
dd773791363258e3med.jpg
f391185d79823a73med.jpg
a363ff71ffbe0bb9med.jpg
b62b3c53a41c029bmed.jpg
1d9846b5846836aamed.jpg
092d054f99b47b8amed.jpg
402df3098769166bmed.jpg

Opublikowano

Jestem ciekaw efektu końcowego :)

Opublikowano

No graty modow... Jestem pełen podziwu naprawdę. 

 

Opublikowano

fajniutka ta insignia była. tutaj też pozazdrościć efektów!

Opublikowano
  • Autor

Myślę że na weekendzie będzie już siedział finalnie na aucie

54ffc9b2d92d5f2fmed.jpg
fbcfad0ecb4aad94med.jpg
dcb5544875b5c4famed.jpg
d0798114b1f3ac52med.jpg
eb6071a839da08ccmed.jpg

Opublikowano

Zakładaj i dawaj zdjecia :D

Edytowane przez Theooo

Opublikowano
  • Autor

Wleciał dystans 10mm na przód i myślę że będzie ok
Lub wleci 13mm

ec10e8fa5e85842cmed.jpg
560219bd513b2bfbmed.jpg
656c1d5113434fd6med.jpg

Niestety będzie to set tylko na zloty bo na podniesionym słabo to wygląda do jazdy

85b7afbbfe391734med.jpg

Opublikowano
  • Autor

Czas trochę odpocząć

e7e73891bd0be7a9med.jpg
a58d5c0aac96d509med.jpg
903a73454836d4c8med.jpg
8efc97a6d44e70e7med.jpg
a8231f3a48101058med.jpg
823acdc968b23b82med.jpg

Opublikowano

ale dupeczka^_^ mega:kox:

Opublikowano

Jest pieknie, jest fajnie tylko ta gleba......

Opublikowano

Auto pięknie się prezentuje. Gratuluję efektu! :)

Opublikowano
10 godzin temu, Ogi napisał:

Jest pieknie, jest fajnie tylko ta gleba......

On na tej glebie przecież nie jeździ. Ta na zdjęciu pokazana to raczej max na jaki może teraz go sobie opuścić wykorzystując Airride, a zakres możliwości ustawienia go ma raczej DUŻY :P

Gratuluję autka. Zazdroszczę! Ile pracy... masakra. Felgi może w "gun metal" by tak nie ginęły, a nadal byłoby ciemno :P

Opublikowano

No kocur! Jeszcze daj mu blachy "VADER" :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.