Opublikowano 3 Lutego 20206 l 2 godziny temu, KrzychuR1 napisał: Jaki zacisk brembo można wrzucić na tarcze 380mm z sq5? Podejdzie zacisk z nowego sq7 czy tarcze też z sq7 wrzucić trzeba? Na tarcze 380mm zacisk akebono z RS4 b9 ale p&p nie podejdzie.
Opublikowano 3 Lutego 20206 l Panowie mam pytanie warto ładować zacisk akebono z b9? Mam taki zestaw na przód za około 1 k pln myślałem o tarczy 356mm z c7 + trzeba dorobić mały dystans pod tarcze Felga 18 et 30 teoria głosi że podejdzie ktoś może coś się wypowie? Ps pacjent to a4b8 2008 rok
Opublikowano 3 Lutego 20206 l 3 minuty temu, FERDYNAND K napisał: Panowie mam pytanie warto ładować zacisk akebono z b9? Mam taki zestaw na przód za około 1 k pln myślałem o tarczy 356mm z c7 + trzeba dorobić mały dystans pod tarcze Felga 18 et 30 teoria głosi że podejdzie ktoś może coś się wypowie? Ps pacjent to a4b8 2008 rok Załóż sobie 356 mm c7
Opublikowano 3 Lutego 20206 l 4 minuty temu, Dev napisał: Załóż sobie 356 mm c7 Nie warto? Dlaczego nie chce być chamski czy coś ale po prostu chce założyć dobre hamulce raz a porządnie i czy te 6 tłok nie będzie lepiej hamował od 2 tłoka z c7?
Opublikowano 3 Lutego 20206 l 32 minuty temu, FERDYNAND K napisał: Nie warto? Dlaczego nie chce być chamski czy coś ale po prostu chce założyć dobre hamulce raz a porządnie i czy te 6 tłok nie będzie lepiej hamował od 2 tłoka z c7? 356 wchodzi p&p i pod 18" Z Akebono trzeba kombinować
Opublikowano 3 Lutego 20206 l 1 minutę temu, Dev napisał: 356 wchodzi p&p i pod 18" Z Akebono trzeba kombinować Tarcza chyba pasuje od c7 jedynie z zaciskami trzeba dorobić podkładki /tulejki by pasowały czy nie mam racji ?
Opublikowano 3 Lutego 20206 l 24 minuty temu, FERDYNAND K napisał: Tarcza chyba pasuje od c7 jedynie z zaciskami trzeba dorobić podkładki /tulejki by pasowały czy nie mam racji ? Z przewodami tez
Opublikowano 3 Lutego 20206 l 2 minuty temu, Dev napisał: Z przewodami tez To chyba odpuszczę nie ???
Opublikowano 3 Lutego 20206 l Godzinę temu, FERDYNAND K napisał: Nie warto? Dlaczego nie chce być chamski czy coś ale po prostu chce założyć dobre hamulce raz a porządnie i czy te 6 tłok nie będzie lepiej hamował od 2 tłoka z c7? Warto. Nie wiem co ludzie widzą w zaciskach 356, ani to ładne i waży sporo. Właśnie ogarnąłem 2 komplety akebono na tarczy 375mm i 390mm. 375mm jest szansa że na styk wejdzie w 18, nie wiem czy się zmieszczą odważniki ?. Cały zestaw ma średnicę 400mm a felga wewnątrz 410mm. Sprawdzę to. Śruby na zdjęciu są tylko na przymiarkę. Zamówione takie jakie mają być. Przewody to temat do ogarnięcia. Teraz tylko pomalować zaciski. Edytowane 3 Lutego 20206 l przez corradoowner
Opublikowano 3 Lutego 20206 l 8 minut temu, KoJ@K napisał: @Dev a co z tymi przewodami pod Akebono, co trzeba zmieniać ?? Przewody po prostu nie pasują ani od b9 ani od B8. Zacisk 356mm waży 6,2kg akebono ile waży?
Opublikowano 3 Lutego 20206 l 53 minuty temu, KoJ@K napisał: @Dev a co z tymi przewodami pod Akebono, co trzeba zmieniać ?? Nic
Opublikowano 3 Lutego 20206 l 44 minuty temu, Gibons napisał: Przewody po prostu nie pasują ani od b9 ani od B8. Zacisk 356mm waży 6,2kg akebono ile waży? 5.7Kg bez klocków oczywiście
Opublikowano 3 Lutego 20206 l 5 minut temu, H4mm3R napisał: 5.7Kg bez klocków oczywiście To dużej różnicy nie ma.
Opublikowano 3 Lutego 20206 l 38 minut temu, Gibons napisał: To dużej różnicy nie ma. Tylko pół kilo i 4 tłoczki więcej. Według mnie to dużo.
Opublikowano 4 Lutego 20206 l 1 godzinę temu, corradoowner napisał: Warto. Nie wiem co ludzie widzą w zaciskach 356, ani to ładne i waży sporo. Właśnie ogarnąłem 2 komplety akebono na tarczy 375mm i 390mm. 375mm jest szansa że na styk wejdzie w 18, nie wiem czy się zmieszczą odważniki ?. Cały zestaw ma średnicę 400mm a felga wewnątrz 410mm. Sprawdzę to. Śruby na zdjęciu są tylko na przymiarkę. Zamówione takie jakie mają być. Przewody to temat do ogarnięcia. Teraz tylko pomalować zaciski. Ten zacisk idealnie siada na tarczy 375 i w tej cenie nie ma nic lepszego. Jeden kolega z forum już upala taki zestaw od grudnia. Natomiast tarcza 390 to już przerost formy, tarcza waży 3,1kg więcej od 375, trzeba szlifować zacisk, a w dodatku zostaje nam jednocentymetrowy rant niewykorzystanej powierzchni tarczy. Jakby ktoś potrzebował, to też mam takie zestawy...
Opublikowano 4 Lutego 20206 l 8 godzin temu, H4mm3R napisał: Tylko pół kilo i 4 tłoczki więcej. Według mnie to dużo. Tloczki to nie wszystko. Idąc tym tropem lepiej dać 8tlok z RS4 B8 pasuje bez przeróbek.
Opublikowano 4 Lutego 20206 l 2 minuty temu, Gibons napisał: Tloczki to nie wszystko. Idąc tym tropem lepiej dać 8tlok z RS4 B8 pasuje bez przeróbek. To w czym te competition są lepsze skoro cięższe i mniejszy docisk? RS4 B8 to za nowy zestaw zapłacisz majątek a i tak wypadają słabiej w stosunku do 375x36
Opublikowano 4 Lutego 20206 l No to jak jest w końcu z tymi przewodami do akebono? Trzeba zmieniać czy pasują ori z B8 ?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto