Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jakie tarcze i klocki polecacie do zestawu 345/330 zacisk brembo 4 tłok. 

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, Pawelkacper napisał:

Panowie jakie tarcze i klocki polecacie do zestawu 345/330 zacisk brembo 4 tłok. 

Mam oryginały Audi jakbyś chciał. 

Opublikowano

Jaka cena za komplet??

Opublikowano
2 godziny temu, Pawelkacper napisał:

Panowie jakie tarcze i klocki polecacie do zestawu 345/330 zacisk brembo 4 tłok. 

Po co robisz burdel w tym temacie? Od wyboru tarcz i klocków jest inny temat, w którym zresztą też pisałeś!

Opublikowano
3 godziny temu, H4mm3R napisał:

Po co robisz burdel w tym temacie? Od wyboru tarcz i klocków jest inny temat, w którym zresztą też pisałeś!

Lubię burdel! Jestem przy swapie na większe hamulce wiec tamten i ten temat mnie dotyczy. 

Opublikowano
6 minut temu, Pawelkacper napisał:

Lubię burdel! Jestem przy swapie na większe hamulce wiec tamten i ten temat mnie dotyczy. 

Może i dotyczy, ale o tarcze i klocki pytamy gdzie indziej.

Opublikowano

Ok. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam pacjent s4 b8 lift, mysle nad zmiana hamulcy przod,podobaja i sie te akebondo z s4 b9, z tego co tu czytalem to musze miec zaciski z s4 b9 do tego ori adapter z s4 b9 oraz tarcze najlepiej jakies wieksze niz 360 mm ,z jakiego modelu podejda, cos jeszcze potrzebuje do swapa? Moze ktos ma taki zestaw,moge w rozliczeniu zostawic swoj zestaw z s4.

Opublikowano
17 minut temu, Kokosvag napisał:

Witam pacjent s4 b8 lift, mysle nad zmiana hamulcy przod,podobaja i sie te akebondo z s4 b9, z tego co tu czytalem to musze miec zaciski z s4 b9 do tego ori adapter z s4 b9 oraz tarcze najlepiej jakies wieksze niz 360 mm ,z jakiego modelu podejda, cos jeszcze potrzebuje do swapa? Moze ktos ma taki zestaw,moge w rozliczeniu zostawic swoj zestaw z s4.

Mam taki zestaw

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie zestaw akebono na tarczy 375mm z merca, czy wejdzie na to bez dystansu felga z a5, 8.5j x 19 et32, wzór jak na zdjęciu. Ponieważ nie chciałbym niespodzianki u mechanika, ze nagle trzeba dystans domówić :)

pozdrawiam

Screenshot_20201128-232900_OLXpl.jpg

Opublikowano

nie wejdzie 

Opublikowano

Bardzo dziekuje, to ile brać, tak jak polecaliscie ok 13mm?

Opublikowano
11 godzin temu, lumberjack napisał:

Bardzo dziekuje, to ile brać, tak jak polecaliscie ok 13mm?

Powinno, pamietaj tez o tyle ale trzeba dodac z 5mm wiecej

Edytowane przez Dev

Opublikowano
13 godzin temu, lumberjack napisał:

Panowie zestaw akebono na tarczy 375mm z merca, czy wejdzie na to bez dystansu felga z a5, 8.5j x 19 et32, wzór jak na zdjęciu. Ponieważ nie chciałbym niespodzianki u mechanika, ze nagle trzeba dystans domówić :)

pozdrawiam

Kto Ci nowy adapter dorabia?

Opublikowano
23 godziny temu, Dev napisał:

nie wejdzie 

A dlaczego ma nie wejść? Na zdjęciu 8.5x18 et29 bez dystansu i miejsca do ramion sporo 

IMG_20200207_081348.jpg

IMG_20200207_081352.jpg

IMG_20200207_081358.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Szybkie pytanie. Brembo z Q5 320 mm czy zaloze normalnie moje oem 16"

Opublikowano
1 godzinę temu, karolek_ust napisał:

Szybkie pytanie. Brembo z Q5 320 mm czy zaloze normalnie moje oem 16"

Nie

Opublikowano
20 minut temu, Gibons napisał:

Nie

To co tylko 320 z b8 by 16 siadlo

Opublikowano
6 godzin temu, karolek_ust napisał:

To co tylko 320 z b8 by 16 siadlo

Jakie masz ET ?

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

Jakie masz ET ?

Et 45 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.