Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
15 minut temu, michu10 napisał:

Rozeznaję temat zmiany hebli w a4 b8 z seryjnych 320 na coś większego z jednym ograniczeniem pod felgę rotor ET33 9J.
Z tego co wyczytałem to tylko zacisk pod 345 mm z S4 wejdzie ?
Zacisk z A6 C7 pod 356 mm i akebono odpadają z racji na kształt ramion felgi ? Może ktoś potwierdzić ?

Trzeba mierzyć na aucie

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 minuty temu, Dev napisał:

Trzeba mierzyć na aucie

ale masz na myśli zacisk pod 345 mm ? 

W innym wątku widziałem ze nie ma szans na 356 mm przy rotorze (ET33, 9J)

Opublikowano
1 godzinę temu, michu10 napisał:

ale masz na myśli zacisk pod 345 mm ? 

W innym wątku widziałem ze nie ma szans na 356 mm przy rotorze (ET33, 9J)

No jak masz 320mm i wchodzi to 345mm też wejdzie. Zacisk jest ten sam tylko około 1,5cm dalej od piasty. W 17` nawet powinien wejść

Opublikowano
1 godzinę temu, michu10 napisał:

ale masz na myśli zacisk pod 345 mm ? 

Kazdy

Opublikowano
2 godziny temu, michu10 napisał:

Rozeznaję temat zmiany hebli w a4 b8 z seryjnych 320 na coś większego z jednym ograniczeniem pod felgę rotor ET33 9J.
Z tego co wyczytałem to tylko zacisk pod 345 mm z S4 wejdzie ?
Zacisk z A6 C7 pod 356 mm i akebono odpadają z racji na kształt ramion felgi ? Może ktoś potwierdzić ?

356mm i akebono wchodzi pod ten rotor. Mam takie zestawy jak chcesz. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie co na przód najwiekszego wsadze z hamulców pod taka zimową felge. 

356 mm wejdzie bez problemów? 

IMG_20211026_090417.jpg

Opublikowano

Trzeba mierzyć na aucie

Opublikowano
7 minut temu, Dev napisał:

Trzeba mierzyć na aucie

Ok dzięki . Muszę znaleźć zacisk jakiś 356 i przypasowac, albo jakieś c7 z takim heblem i koło założyć

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, mam do kupienia zestaw zacisków z jarzmami od Q5 

przod 345 mm, a tył 330 mm czy taki zestaw będzie pasować do b8 ?? 

Opublikowano
31 minut temu, qbek_91 napisał:

Panowie, mam do kupienia zestaw zacisków z jarzmami od Q5 

przod 345 mm, a tył 330 mm czy taki zestaw będzie pasować do b8 ?? 

P&P

Opublikowano
W dniu 10.11.2015 o 23:17, Dev napisał:

Wrzuc co Ci pasuje i na co Cie stac.

podstawa to dobry klocek i tarcza.

Kolego jesteś jeszcze na grupie ?

Opublikowano
13 minut temu, kamilch-1984 napisał:

Kolego jesteś jeszcze na grupie ?

Jakiej grupie ?

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

Jakiej grupie ?

A  o właśnie tej :naughty: 

A,że widzę Twoją wieloletnią aktywność  w tym temacie,pragnę się poradzić. 

4G0106AK i 4G0105AK są to zaciski z Q5 z 2012 roku jedno tłoczkowe. Czy z tego kompletu, tylne zaciski będą też pasowały do b8 ?

I czy dalej bawisz się w regenerację zacisków.?

Opublikowano
Godzinę temu, kamilch-1984 napisał:

A  o właśnie tej :naughty: 

A,że widzę Twoją wieloletnią aktywność  w tym temacie,pragnę się poradzić. 

4G0106AK i 4G0105AK są to zaciski z Q5 z 2012 roku jedno tłoczkowe. Czy z tego kompletu, tylne zaciski będą też pasowały do b8 ?

I czy dalej bawisz się w regenerację zacisków.?

Wszystko pasuje, regeneruje zaciski

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.Mam pytanko czy zaciski tył 330 z a6 c7 podejdzie do q5 8r

Opublikowano

To jest to samo

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 7.12.2021 o 20:13, Dev napisał:

To jest to samo

Dav widzę już siedzisz trochę w tym temacie. Masz może na sprzedaż albo dojście do zacisków przednich brembo 4 tłok od q5 pod tarcze  345mm. Chciałem Robić SWAP hamulców do audi a4 b8 ale nie mogę znaleźć nic ciekawego 

Opublikowano
14 minut temu, Kafar12 napisał:

Dav widzę już siedzisz trochę w tym temacie. Masz może na sprzedaż albo dojście do zacisków przednich brembo 4 tłok od q5 pod tarcze  345mm. Chciałem Robić SWAP hamulców do audi a4 b8 ale nie mogę znaleźć nic ciekawego 

Mam komplet z nowymi klockami oryginalnymi. 

Opublikowano

Witam, 

Przymierzam się w mojej b8 zwiększyć moc na 210-220. Dlatego też chcę zrobić swap hamulców żeby dobrze to hamowało tylko nie wiem na jakie. Możecie coś poradzić?

Opublikowano
1 godzinę temu, Pelson283 napisał:

Witam, 

Przymierzam się w mojej b8 zwiększyć moc na 210-220. Dlatego też chcę zrobić swap hamulców żeby dobrze to hamowało tylko nie wiem na jakie. Możecie coś poradzić?

345/330

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.