Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, Stillovsky napisał:

Czołem, planuje zmienic tarcze z 320mm na 345mm - wyczytalem ze wystarczy zmienic same jarzma - i tu rodzi sie moje pytanie - czy jarzma są symetryczne? tzn czy takie jarzmo:

ALLEGRO.PL

bedzie pasować do lewego i prawego zacisku ?

Jo

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Świetnie, to przy okazji jaki zestaw tarcz i klocków jest aktualnie polecany? Upatrzyłem zestaw Zimmermanna

ALLEGRO.PL

Jest spoko czy jest coś fajniejszego w podobnej cenie? 

 

Opublikowano
19 minut temu, Stillovsky napisał:

Świetnie, to przy okazji jaki zestaw tarcz i klocków jest aktualnie polecany? Upatrzyłem zestaw Zimmermanna

ALLEGRO.PL

Jest spoko czy jest coś fajniejszego w podobnej cenie? 

 

356mm

Opublikowano

Czyli chcesz mi powiedzieć że po zmianie samych jarzm można przejść z rozmiaru 320mm na 356mm? :0 i jest to p&p? 

Opublikowano

Tego nie napisałem 

Opublikowano
W dniu 16.03.2022 o 20:06, Stillovsky napisał:

Świetnie, to przy okazji jaki zestaw tarcz i klocków jest aktualnie polecany? Upatrzyłem zestaw Zimmermanna

ALLEGRO.PL

Jest spoko czy jest coś fajniejszego w podobnej cenie? 

 

Od tego jest inny temat.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam 

Mam pytanko w jakim samochodzie były oryginalnie montowane te zaciski 

Już znalazłem info ze a8 D3 

SA pod tarcze 356 i 360mm w zależności od auta 

Chce do siebie założyć tarcze 356 tył już zmieniony na 330 z s4

Chyba że jakaś inna tania opcja przejścia na 356

Czy pod te ziciski kupuje wtedy tarcze dla a8 D3? 

356 czy 360? 

 

Można wiedzieć jak jest to podłączane w A4 b8 chodzi mi o przewód elastyczny 

Screenshot_20220409_093215_pl.tablica.jpg

Screenshot_20220409_093211_pl.tablica.jpg

Screenshot_20220409_103939.jpg

Edytowane przez 2.0Quattro

Opublikowano

Cudujesz, te 360 nie podejdą do B8, jaką dasz do nich tarcze ?

Kup ori 356 z A6 C7 i kłopot z glowy

Opublikowano

Gość pisze ze te zaciski pasują do A4 b8 p&p 

I że sjest pod tarcze 356 i 360 w zależności od modelu auta więc już nic nie rozumiem 

Możesz podać nr od a6 C7? 

Opublikowano
39 minut temu, 2.0Quattro napisał:

Gość pisze ze te zaciski pasują do A4 b8 p&p 

I że sjest pod tarcze 356 i 360 w zależności od modelu auta więc już nic nie rozumiem 

Możesz podać nr od a6 C7? 

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano
6 godzin temu, 2.0Quattro napisał:
6 godzin temu, 2.0Quattro napisał:

Gość pisze ze te zaciski pasują do A4 b8 p&p 

I że sjest pod tarcze 356 i 360 w zależności od modelu auta więc już nic nie rozumiem 

Możesz podać nr od a6 C7? 

 

Mam takie 356mm jeśli chcesz p&p do B8 

 

IMG_20220327_150124.jpg

Opublikowano

Jaka kasa? 

 

Rozumiem że są to zaciski z a6 C7 tak? 

 

Edytowane przez 2.0Quattro

Opublikowano

Mam już tarcze na wykończeniu i nie chce już serii. Co sensownego do b8 liftowego 2.0tdi polecacie? A6 c7? Nie moge wysłać wiadomości do Deva wiec jak masz cos p podeslij na pw. Albo ktokolwiek inny ma cos. Musi byc wszystko p&p no i najlepiej juz caly komplet przod i tyl. 

Opublikowano
45 minut temu, Kasjan napisał:

Mam już tarcze na wykończeniu i nie chce już serii. Co sensownego do b8 liftowego 2.0tdi polecacie? A6 c7? Nie moge wysłać wiadomości do Deva wiec jak masz cos p podeslij na pw. Albo ktokolwiek inny ma cos. Musi byc wszystko p&p no i najlepiej juz caly komplet przod i tyl. 

693456699

Opublikowano
1 godzinę temu, 2.0Quattro napisał:

Rozumiem że są to zaciski z a6 C7 tak? 

Nie inaczej

Opublikowano
W dniu 10.04.2022 o 10:38, Kasjan napisał:

Mam już tarcze na wykończeniu i nie chce już serii. Co sensownego do b8 liftowego 2.0tdi polecacie? A6 c7? Nie moge wysłać wiadomości do Deva wiec jak masz cos p podeslij na pw. Albo ktokolwiek inny ma cos. Musi byc wszystko p&p no i najlepiej juz caly komplet przod i tyl. 

Albo 4-tłok Brembo na tarcze 345mm i tył 330mm. Zależy ile chcesz wydać:wink:

Opublikowano
2 godziny temu, Wandej napisał:

Albo 4-tłok Brembo na tarcze 345mm i tył 330mm. Zależy ile chcesz wydać:wink:

356mm hamuje lepiej niż 4tlok brembo. I dwa razy tańszy. 

Opublikowano
11 minut temu, Gibons napisał:

356mm hamuje lepiej niż 4tlok brembo. I dwa razy tańszy. 

Fakt. Ale wazy 5kg albo lepiej na stronę 

Opublikowano
32 minuty temu, Wandej napisał:

Fakt. Ale wazy 5kg albo lepiej na stronę 

No i? Brembo waży 4.2kg 

Felgi lub opony jak zmieniasz na większe to też ważysz czy mają mniej niż poprzednie :)? 

Opublikowano
48 minut temu, Gibons napisał:

No i? Brembo waży 4.2kg 

Felgi lub opony jak zmieniasz na większe to też ważysz czy mają mniej niż poprzednie :)? 

Ostatnio miałem klienta który chciał zestaw z Akebono na tarczy 356mm z alu dzwonem bo 3kg lżejsza. 800zł różnicy na sztuce tarczy więc różnych rozwiązań ludzie szukają:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.