Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a do tego 330 na tył

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
4 godziny temu, szydlos007 napisał(a):

Cześć, powoli mi się szykuje serwis hamulcy z przodu w Q5 8R 2009 , 2.0 tdi quattro . 
 

chodzi mi po głowie żeby założyć coś większego już, teraz jest (chyba) 320 mm. 
 

Jest tu sens założyć coś większego biorąc pod uwagę rozsądek i pieniądze ? 
 

Dobrze rozumiem ze wystarczy dokupić same jarzma pod 345 , tarcze i klocki do tego ? 

Dobrze rozumiesz. Jarzma,tarcze. Klocki są te same.

Opublikowano

Cześć, przeglądam ten temat ale nie widzę mojego przypadku - mam możliwość kupić po okazyjnej cenie komplet na przód z A6C7 pod tarczę 345 z 3.0tdi 245km - czy taki zestaw podejdzie na przód do b8? 

 

pozdrawiam

 

 

Opublikowano
47 minut temu, k4ru44 napisał(a):

Cześć, przeglądam ten temat ale nie widzę mojego przypadku - mam możliwość kupić po okazyjnej cenie komplet na przód z A6C7 pod tarczę 345 z 3.0tdi 245km - czy taki zestaw podejdzie na przód do b8? 

 

pozdrawiam

 

 

Podejdzie.

Opublikowano
1 godzinę temu, k4ru44 napisał(a):

Cześć, przeglądam ten temat ale nie widzę mojego przypadku - mam możliwość kupić po okazyjnej cenie komplet na przód z A6C7 pod tarczę 345 z 3.0tdi 245km - czy taki zestaw podejdzie na przód do b8? 

 

pozdrawiam

 

od razu bierz tył

Opublikowano
W dniu 31.01.2023 o 02:59, Wandej napisał(a):

Dobrze rozumiesz. Jarzma,tarcze. Klocki są te same.

Idzie kupić te jarzma używane czy nowe tylko ? Może ktoś takowe ma ? 

Opublikowano

szukaj całych zestawów

Opublikowano
44 minuty temu, szydlos007 napisał(a):

Idzie kupić te jarzma używane czy nowe tylko ? Może ktoś takowe ma ? 

Mam nowe.

Opublikowano

Witam, wiem ze temat walkowany kilkaset razy, pytanko do was.

Chce zalozyc zacisk od a6 c6 3.0 tdi 347 mm i do tego roztoczenie otworu centrujacego w tarczy z 57.1 na 66.6? ma to sens? jak myslicie p&p?

Opublikowano
1 godzinę temu, LowcaG napisał(a):

Witam, wiem ze temat walkowany kilkaset razy, pytanko do was.

Chce zalozyc zacisk od a6 c6 3.0 tdi 347 mm i do tego roztoczenie otworu centrujacego w tarczy z 57.1 na 66.6? ma to sens? jak myslicie p&p?

Tarcze w B8 mają otwór 68

Opublikowano
3 minuty temu, H4mm3R napisał(a):

Tarcze w B8 mają otwór 68

A co do samych zaciskow podejda od a6 c6 3.0 tdi na tarcze 347? jak myslisz

Opublikowano
3 godziny temu, LowcaG napisał(a):

Witam, wiem ze temat walkowany kilkaset razy, pytanko do was.

Chce zalozyc zacisk od a6 c6 3.0 tdi 347 mm i do tego roztoczenie otworu centrujacego w tarczy z 57.1 na 66.6? ma to sens? jak myslicie p&p?

 

Do czego to ? Do B8 ? :facepalm:

Opublikowano
12 minut temu, Dev napisał(a):

 

Do czego to ? Do B8 ? :facepalm:

az taki zly pomysl?

Opublikowano

Bez sensu,  zakładaj ori 

Opublikowano
7 godzin temu, Dev napisał(a):

Bez sensu,  zakładaj ori 

Moim zdaniem jest sens, moge roztoczyc sobie otwor centrujacy z tarczy od a6 tak aby pasowal do a4, tylko po prostu moje pytanie czy podejdzie zacisk p&p od a6 c6 pod tarcze 347mm

Opublikowano

Będziemy wiedzieć jak to wszystko złożysz to kupy

Opublikowano
10 godzin temu, Dev napisał(a):

Będziemy wiedzieć jak to wszystko złożysz to kupy

Czyli jestem pierwszym smialkiem? :D

Opublikowano

głu***iem

Opublikowano
11 godzin temu, LowcaG napisał(a):

Moim zdaniem jest sens, moge roztoczyc sobie otwor centrujacy z tarczy od a6 tak aby pasowal do a4

O Bosze :facepalm:

Opublikowano
39 minut temu, dekiel 13 napisał(a):

O Bosze :facepalm:

W czym widzisz problem? Zadaje normalne pytanie a przy tym pokazuje, ze da sie za grosze cos fajnego wlozyc ;)

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.