Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Szukam zacisków na tył na tarcze 330. Z elektrycznym ręcznym. Pacjent b8 lift 1.8. Do przodu mam zamówione na tarcze 356. Z tego co przeglądnąłem posty tutaj to taki zestaw powinien wejść p&p

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zdaje się że mam

Po gruntownej regeneracji kolor srebrny

Ktoś zamowil i teraz opiera się z odbiorem

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Cena?srebrny średnio. Oddam do malowania proszkiem. 

Opublikowano
1 godzinę temu, manfredxx napisał(a):

Cena?srebrny średnio. Oddam do malowania proszkiem. 

Mam jakbyś potrzebował 

Opublikowano
2 godziny temu, manfredxx napisał(a):

Cena?srebrny średnio. Oddam do malowania proszkiem. 

 

One sa juz po proszku

Opublikowano

No domyślam się ale srebrne mi się nie widzą. Zresztą kolor można zmienić. Jaka cena?

Opublikowano
Godzinę temu, Gibons napisał(a):

Mam jakbyś potrzebował 

Jaka cena?

Opublikowano
14 godzin temu, manfredxx napisał(a):

No domyślam się ale srebrne mi się nie widzą. Zresztą kolor można zmienić. Jaka cena?

 

Już po temacie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jakby ktoś szukał tyłu 330 mm to mam z osłonami i tarczami na sprzedaż. 

Opublikowano

Panowie, szybkie pytanie.

Aby dopasować akebono z tarczą 356 do B8, jakiej długości tulejkę należy dołożyć do adaptera i jakich parametrów śruby?

Opublikowano
9 godzin temu, BartoszW napisał(a):

Panowie, szybkie pytanie.

Aby dopasować akebono z tarczą 356 do B8, jakiej długości tulejkę należy dołożyć do adaptera i jakich parametrów śruby?

Mam gotowe adaptery jeśli chcesz.

Opublikowano
4 godziny temu, Gibons napisał(a):

Mam gotowe adaptery jeśli chcesz.

Interesują mnie wymiary takiej tulejki

Opublikowano

Ciągle zachodzę w głowę po co jest to cudowanie z Akebono jak jest gotowy p&p setup na 356mm ?

 

Edytowane przez Dev

Opublikowano
40 minut temu, Dev napisał(a):

Ciągle zachodzę w głowę po co jest to cudowanie z Akebono jak jest gotowy p&p setup na 356mm ?

 

O jakim setupie mowa? Z A6 C7 competition?

Opublikowano
8 godzin temu, BartoszW napisał(a):

jakim setupie mowa? Z A6 C7 competition?

Każda C7 3.0 biturbo, 3.0 TFSI i 2.0 TFSI 252 KM na usa ma przód 356 mm. Pasuje on p&p a całe kompletne zaciski możesz wyrwać w cenie adapterów do akebono.

Opublikowano

A7 również. Mam jedno u siebie 3.0 TFSI i jest oryginalnie na 356/330...

Opublikowano

Do A7 powinni montować 356/356 :decayed:

Opublikowano

Nawet to hamuje ale tył 330 w 20tce wygląda śmiesznie:)

 

W S7 z USA mamy 400/356 to już wygląda :)

Edytowane przez Petroholic

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Opinia po 1,5 roku jazdy (20 tys km ) . Zmiana z 314 na 356 , tył z 300 na 330 .  Tarcze Zimmermann- gładkie , klocki Textar .  Różnica olbrzymia , auto hamuje w końcu tak jak powinno . Tarcze jeszcze bez rantu , klocki powinny jeszcze wystarczyć na co najmniej 10 tys km .  Styl jazdy spokojny , chociaż w miarę regularnie jeżdżę drogami ekspresowymi więc trochę hamowań z większych prędkości się zdarza .   Klocki zaczynają lekko popiskiwać po kilku mocniejszych hamowaniach na autostradzie , w codziennym użytkowaniu jest cisza .  Zestaw zamówiony u kolegi  Gibons

Opublikowano
14 godzin temu, Mat1990 napisał(a):

Opinia po 1,5 roku jazdy (20 tys km ) . Zmiana z 314 na 356 , tył z 300 na 330 .  Tarcze Zimmermann- gładkie , klocki Textar .  Różnica olbrzymia , auto hamuje w końcu tak jak powinno . Tarcze jeszcze bez rantu , klocki powinny jeszcze wystarczyć na co najmniej 10 tys km .  Styl jazdy spokojny , chociaż w miarę regularnie jeżdżę drogami ekspresowymi więc trochę hamowań z większych prędkości się zdarza .   Klocki zaczynają lekko popiskiwać po kilku mocniejszych hamowaniach na autostradzie , w codziennym użytkowaniu jest cisza .  Zestaw zamówiony u kolegi  Gibons

 

Też zamawiałem u Gibonsa. 375 przód i 356x22 tył. Nie przypuszczałem, że to auto może tak hamować. Nie żałuje ani złotówki wydanej na nowe heble.

 

Zaciski Akebono 6 tłoczkowe przód

Przewody Hel performance w oplocie przód, tył

Klocki Hawk Performance HPS 5.0

Tylne osłony tarcz 4g0615611g,  4g0615612g

No i tarcze przód Brembo tył Rotinger nawiercane.

Jak najbardziej polecam taki swap od Gibonsa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.