Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał(a):

Tarcze, klocki i osłony tak 

Zaciski nie bo z innej strony wchodzi przewód zasilający (można przerobić, robiłem to już nascie razy gdy przekładałem ceramikę z A8 D4 do A4 A5 A6 A7 Q5 SQ5)

Żeby zrobić 356 na tyle potrzebujesz jarzma z S6/7 i zaciski z S4 S5 itd itp

Mam do kupienia zacisk z d4 356x22, czyli mogę jarzmo dać z d4 a zacisk swój i przewód zasilający będzie wchodził po staremu. Dobrze rozumiem? 

Edytowane przez Kodzak33

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 godziny temu, Kodzak33 napisał(a):

Mam do kupienia zacisk z d4 356x22, czyli mogę jarzmo dać z d4 a zacisk swój i przewód zasilający będzie wchodził po staremu. Dobrze rozumiem? 

Jarzmo z d4 356mm podchodzi w b8 jako 330mm. Dev wyraźnie ci napisał od czego masz mieć jarzmo i zacisk. Jak chcesz mam tylne zaciski pod 356mm do b8

Opublikowano
1 godzinę temu, Gibons napisał(a):

Jarzmo z d4 356mm podchodzi w b8 jako 330mm. Dev wyraźnie ci napisał od czego masz mieć jarzmo i zacisk. Jak chcesz mam tylne zaciski pod 356mm do b8

Czyli sprzedawca w wuja wali...

Podsumowując w d4 uszy zwrotnicy są dłuższe

Opublikowano
3 godziny temu, Kodzak33 napisał(a):

Czyli sprzedawca w wuja wali...

Podsumowując w d4 uszy zwrotnicy są dłuższe

W ....uja wali bo nie ma pojęcia,  ja kilka lat temu wstecz też tak myślałem, kupiłem zestaw tył 356 z D4 razem ze zwrotnicami. Cały happy montuje zestaw, zalozylem do swojej  Q5ki osłony, tarcze, zaciski zostawilem stare, zakładam jarzmo i zonk. Jarzma za krótkie..... 

Zdjałem wszystko wqurwiony bo niepotrzebnie wydałem 1500zł, ale szczęśliwie  3 miesiące pozniej przyjechała S6 C7 na hamulce to sobie sprawdziłem o co kaman i już poszło gładko. 

Podobna sytuacja jest z ceramiką 370 z D4 gdy montujecsie do A4/5 itd itp. jarzmo te, trzeba zmieniać, zaciski zostają stare albo pozostaje przeróbka,  ale to już historia.

Edytowane przez Dev

Opublikowano
5 godzin temu, Gibons napisał(a):

 Jak chcesz mam tylne zaciski pod 356mm do b8

 

Masz bez jarzm ?

Potrzebuje 2 kpl

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał(a):

W ....uja wali bo nie ma pojęcia,  ja kilka lat temu wstecz też tak myślałem, kupiłem zestaw tył 356 z D4 razem ze zwrotnicami. Cały happy montuje zestaw, zalozylem do swojej  Q5ki osłony, tarcze, zaciski zostawilem stare, zakładam jarzmo i zonk. Jarzma za krótkie..... 

Zdjałem wszystko wqurwiony bo niepotrzebnie wydałem 1500zł, ale szczęśliwie  3 miesiące pozniej przyjechała S6 C7 na hamulce to sobie sprawdziłem o co kaman i już poszło gładko. 

Podobna sytuacja jest z ceramiką 370 z D4 gdy montujecsie do A4/5 itd itp. jarzmo te, trzeba zmieniać, zaciski zostają stare albo pozostaje przeróbka,  ale to już historia.

Sprzedawca twierdzi że miał u siebie zakładać, ale auto się sprzedało ?

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

 

Podejrzewam że zrobił takiego samego babola jak ja, kupił i okazało się że nie pasuje a teraz chce to komuś wcisnąć.

 

Masz jakiegoś linka do ogłoszenia ?

Z trollujemy typa

 

:decayed:

Edytowane przez Dev

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał(a):

:polew: :polew: :polew:

 

Podejrzewam że zrobił takiego samego babola jak ja, kupił i okazało się że nie pasuje a teraz chce to komuś wcisnąć.

 

Masz jakiegoś linka do ogłoszenia ?

Z trollujemy typa

 

:decayed:

Na grupie fb audi a6 c7 polska ,wystawił parę dni temu za 800 zł

Edytowane przez Kodzak33

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał(a):

 

Masz bez jarzm ?

Potrzebuje 2 kpl

Mam kpl typowo z S6 ori zacisk i jarzmo.

Opublikowano

Jakie zaciski najlepiej pasują na przód pod 345mm tarcze do b8 p&p

Dodam że tarcze już mam

 

Opublikowano
43 minuty temu, hudini123 napisał(a):

Jakie zaciski najlepiej pasują na przód pod 345mm tarcze do b8 p&p

Dodam że tarcze już mam

 

S4 jednotlok 

Lub 

Brembo 4tlok 

Mam te drugie jakbyś chciał. Są mega lekkie dwa ważą tyle co jeden S4. Tłoczki z kompozytu. Wyglądają znacznie lepiej moim zdaniem.

Opublikowano
9 godzin temu, Gibons napisał(a):

S4 jednotlok 

Lub 

Brembo 4tlok 

Mam te drugie jakbyś chciał. Są mega lekkie dwa ważą tyle co jeden S4. Tłoczki z kompozytu. Wyglądają znacznie lepiej moim zdaniem.

Pokaz jak to wygląda

Opublikowano
14 godzin temu, hudini123 napisał(a):

Pokaz jak to wygląda

 

IMG20241024110650.jpg

Opublikowano
11 godzin temu, Gibons napisał(a):

 

IMG20241024110650.jpg

I To są te 4 tłoki brembo ? A z jakiego to modelu dokładnie jest 

Jakieś numery tego ?

Opublikowano
1 godzinę temu, hudini123 napisał(a):

I To są te 4 tłoki brembo ? A z jakiego to modelu dokładnie jest 

Jakieś numery tego ?

Z audi Q5 więc pasują p&p

Opublikowano
4 godziny temu, Gibons napisał(a):

Z audi Q5 więc pasują p&p

Jakbyś chciał sprzedać a nikt się nie zdecyduje to daj znać, szukam właśnie czegoś na podmiankę za moje zaciski z S4 przód p&p na tarcze 345, bo te z S4 są brzydkie jak noc listopadowa ?

Opublikowano

Witam wszystkich czy ktoś, coś wie na temat takich blaszek jak ze zdjęcia ?

Pod tarcze 330 mm ?

Gdzie można takie dostać?

Lub czy ktoś ma na sprzedaż 

Mogą być zamienniki :)

Screenshot_20241123_121628_OLXpl.jpg

Opublikowano

Do zwykłych zacisków tego nie założysz, musisz mieć odpowiednie zaciski albo swoje frezować

Zamienników nie ma

Opublikowano
21 minut temu, Dev napisał(a):

Do zwykłych zacisków tego nie założysz, musisz mieć odpowiednie zaciski albo swoje frezować

Zamienników nie ma

Mam takie zaciski możesz się odezwać na priv ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przeczytałem wszystkie strony :)

 

Kupione zaciski 356/330 od a6 c7 

 

1. Klocki ferrodo z czujnikiem, bedzie to działać w a4 b8? 

 

2. Nie wiem co miałem w głowie ale kupilem przewody HEL do a6 c7, są niestety dłuższe niż te w b8, po przeczytaniu poprzednich stron rozumiem ze nie ma sensu się bawic w oploty tylko kupić normalne jak ori?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.