Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy te zaciski od SQ5-ątki wejdą normalnie do B8 ??Screenshot_20250307_223852_OLXpl.thumb.jpg.564310bc606063a9d1718ac0b78b2ab5.jpg

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
49 minut temu, hudini123 napisał(a):

Czy te zaciski od SQ5-ątki wejdą normalnie do B8 ??Screenshot_20250307_223852_OLXpl.thumb.jpg.564310bc606063a9d1718ac0b78b2ab5.jpg

Tak wejdą 

Opublikowano

P&P czy trzeba coś kombinować? 

Opublikowano

to sa te same zaciski tylko ze maja doklejone blachy

Opublikowano

Ale już pod 330 mm a ja mam w Standardzie 300mm

Opublikowano
5 godzin temu, Dev napisał(a):

to sa te same zaciski tylko ze maja doklejone blachy

Ale git dzięki za info

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie jak teraz się kształtuje cenowo komplet akebono z S4 B9 na tarczy 356 mm do B8,chciałbym się zorientować ile musze uzbierać ?

Opublikowano

kup zaciski Ate 356 z C7 i osłony do tego

plus jakies dobre klocki i tarcze

za cene zacisków Akebono bedziesz miec cały zestaw

który bedzie tak samo hamował

Opublikowano

Jak coś mam na sprzedaż set z C7 356 na sprzedaż w ładnym stanie.

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał(a):

i osłony do tego

 

Osłony niekoniecznie. U mnie siedzą oryginalne z 320tek. I potwierdzam komplet 356/330 jest w b8 wystarczajacy. W porównaniu do 320/300 to niebo, a ziemia :) W górach na serpentynach i jeździe na manetkach dla frajdy seryjne puchną po 2-3 zakrętach. Hamowania na esce z 200 też niezbyt pewne. Po drugim heblu pedal gumowy... Na 356/330 jest kotwica i jak na razie nie udało mi się ich spuchnąć :)

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał(a):

kup zaciski Ate 356 z C7 i osłony do tego

plus jakies dobre klocki i tarcze

za cene zacisków Akebono bedziesz miec cały zestaw

który bedzie tak samo hamował

A wejdą na nie felgi 18” ?czy to są te ze zdjęcia 

IMG_3533.png

Opublikowano
6 minut temu, Cacek1978 napisał(a):

A wejdą na nie felgi 18”

wejdą i niektóre 17" - ale to juz zależy od kształtu ramion i et

Opublikowano

I tak na zdjęciu masz przody 356 z C7... 18 rotor wchodzi na luźno :) Mierzyłem 17tke z SuperB i też weszła...

 

Na forum chłopaki robią ładne sety gotowe do założenia w dobrych pieniążkach. Rozebrane, zregenerowane, pomalowane, złożone, gotowe do montażu...

 

Tu masz dla przykładu moje na Allroadzie B8 i rotor 18. Zrobione przez @Gibons...

 

IMG_20241219_090149.thumb.jpg.adf5726f745daca9a0cf93147f46febf.jpg

Edytowane przez Petroholic

Opublikowano
W dniu 22.04.2025 o 11:11, Cacek1978 napisał(a):

Panowie jak teraz się kształtuje cenowo komplet akebono z S4 B9 na tarczy 356 mm do B8,chciałbym się zorientować ile musze uzbierać ?

Zaciski 2K

Klocki 300
Tarcze 750

Adaptery 800

Oplot 250

Opublikowano
11 godzin temu, H4mm3R napisał(a):

Zaciski 2K

Klocki 300
Tarcze 750

Adaptery 800

Oplot 250

Dzięki za podpowiedź z cenami zaciski zakupiłem wczoraj zostały tylko tarcze i klocki a czytałem tu na forum że w b8 oploty pękają czy jak to prawda ?

Opublikowano
5 godzin temu, Cacek1978 napisał(a):

Dzięki za podpowiedź z cenami zaciski zakupiłem wczoraj zostały tylko tarcze i klocki a czytałem tu na forum że w b8 oploty pękają czy jak to prawda ?

Adaptery masz?

Jak jest źle poprowadzony to pęka, a ori przewód nie pasuje.

Opublikowano
Godzinę temu, H4mm3R napisał(a):

Adaptery masz?

Jak jest źle poprowadzony to pęka, a ori przewód nie pasuje.

Jak przyjdzie przesyłka to się okaże czy są adaptery sprzedawca mówił że są i są prosto do zamontowania do s4 b8 tylko tarcze i klocki no i właśnie przewody ale teraz mnie zmartwiłeś bo nie wiem jakie zakupić ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 24.04.2025 o 18:11, Cacek1978 napisał(a):

Jak przyjdzie przesyłka to się okaże czy są adaptery sprzedawca mówił że są i są prosto do zamontowania do s4 b8 tylko tarcze i klocki no i właśnie przewody ale teraz mnie zmartwiłeś bo nie wiem jakie zakupić ?

 

Ori adaptery nie pasują.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć,

Hamulce w moim aucie powoli zaczynają się kwalifikować do wymiany. Korzystając z okazji chciałbym zmienić na coś większego niż seryjne 314(chyba)/300 (auto jak w opisie).

Wiem, że na tył wejdzie bez problemu 330. Pytanie czy na przód dam radę założyć 345 do moich felg (zima: 8K0601025C 8,0Jx17H2 ET47; lato: 8K0601025BC 8,0Jx18H2 ET47)?

 

Pozdrawiam, lirthoy

Opublikowano

Wejda

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.