Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy wejdzie pod tą felge 16" et 45, zacisk od brembo z tarcza 320mm? 

$_58.JPG

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 495 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
41 minut temu, Miras92 napisał:

Koledzy wejdzie pod tą felge 16" et 45, zacisk od brembo z tarcza 320mm? 

$_58.JPG

trzeba dac dystans 15mm

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

trzeba dac dystans 15mm

Jutro przedzwonię ,a zobacz co tutaj kolega pisał. Myślisz ,że po prostu nie dopisał notki o dystansie ?

http://www.spalacz.pl/nowe-przednie-tarcze-hamulcowe-i-klocki-audi-a4-b8

Opublikowano

Przecież to nie jest zaciski brembo....

Opublikowano

No właśnie coś tu się namieszało. Kolega spalaczbenzyny nie ma zacisku brembo tylko TRW 1-tłok na 320mm. 4-tłok brembo (nawet ten na 320mm) jest bardziej wystający, więc tu znaczenie ma szerokość felgi, i pewnie tak jak pisze Dev pisze potrzebny będzie dystans.

Opublikowano
8 godzin temu, soczi napisał:

No właśnie coś tu się namieszało. Kolega spalaczbenzyny nie ma zacisku brembo tylko TRW 1-tłok na 320mm. 4-tłok brembo (nawet ten na 320mm) jest bardziej wystający, więc tu znaczenie ma szerokość felgi, i pewnie tak jak pisze Dev pisze potrzebny będzie dystans.

czyli 16 spokojnie wchodzi na 320 trw ?

Opublikowano

nawet stalowe

Opublikowano

właśnie chodzi mi głownie o stalowe bo mam nówki zimówki na stalówkach i właśnie 16 szkoda było by zmieniać na większe :)

 

Opublikowano

A takie podejdą zaciski z 2.0 TDI rok 2012  177 KM quattro na swapa 320 do b8?

Opublikowano
W dniu 26.09.2017 o 21:37, Miras92 napisał:

A takie podejdą zaciski z 2.0 TDI rok 2012  177 KM quattro na swapa 320 do b8?

Tzn. Z numerami 8K0105AJ oraz 8K0106AJ

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie mam włożony przód od S-ki 345mm na tarczach Zimmermann i klockach Ferodo DSP. Hamuje dość fajnie.
Kończą mi się klocki i tarcze z tyłu. Czy warto tam też wkładać zestaw od S4/S5, czy różnica w hamowaniu będzie duża ?
Może lepiej po prostu wsadzić tam tarcze Zimmermann i klocek DSP na fabryczny zacisk pod 300mm ?

Opublikowano

Moim zdaniem warto na plus

300vs330

Tarcza wentylowana

Wyglad

minusów brak :)

Opublikowano
10 godzin temu, Kopter napisał:

Panowie mam włożony przód od S-ki 345mm na tarczach Zimmermann i klockach Ferodo DSP. Hamuje dość fajnie.
Kończą mi się klocki i tarcze z tyłu. Czy warto tam też wkładać zestaw od S4/S5, czy różnica w hamowaniu będzie duża ?
Może lepiej po prostu wsadzić tam tarcze Zimmermann i klocek DSP na fabryczny zacisk pod 300mm ?

pakuj 330 nie pytaj

Opublikowano

Czy 8 tłoków Brembo z RSa pasuje P&P do A4 B8 ? To jest chyba 365mm. Felga 19 Cali ET48 dystans 15mm.

Opublikowano
6 godzin temu, Grohu napisał:

Czy 8 tłoków Brembo z RSa pasuje P&P do A4 B8 ? To jest chyba 365mm. Felga 19 Cali ET48 dystans 15mm.

Pasują, przewody mogę być inaczej doprowadzone do zacisku. 

Opublikowano

Jeśli ktoś szuka jarzm z S4 B8/S5 pod tarcze 330mm to ma na sprzedaż.

Opublikowano

Witam Panowie, 

Czy zacisk z A6 C7 podejdzie do a4 B8 2.0 TDI. Jest to podobno zacisk z A6 C7 pod tarcze 345 mm. Jeśli tak, to jaka tarcze oraz klocki do tego proponujecie?

Cena 700 zł z prawie nowymi klockami EBC, intratna? 

Pozdrawiam wszystkich! ;)

Opublikowano
23 minuty temu, Jarek_-_-_-_ napisał:

Witam Panowie, 

Czy zacisk z A6 C7 podejdzie do a4 B8 2.0 TDI. Jest to podobno zacisk z A6 C7 pod tarcze 345 mm. Jeśli tak, to jaka tarcze oraz klocki do tego proponujecie?

Cena 700 zł z prawie nowymi klockami EBC, intratna? 

Pozdrawiam wszystkich! ;)

Będzie ok

Tarcze wrzuc OZty 

Opublikowano
11 godzin temu, Dev napisał:

Będzie ok

Tarcze wrzuc OZty 

Dziękuję za szybką odpowiedź. Nie zapytałem czy te zaciski z A6 C7 z tarczami OZ podejdą P&P do a4 b8, a także podczas szukania tarcz mam szukać do A6 C7 345 mm? Z jakiego to silnika? Pozdrawiam ponownie. 

Opublikowano
6 godzin temu, Jarek_-_-_-_ napisał:

Dziękuję za szybką odpowiedź. Nie zapytałem czy te zaciski z A6 C7 z tarczami OZ podejdą P&P do a4 b8, a także podczas szukania tarcz mam szukać do A6 C7 345 mm? Z jakiego to silnika? Pozdrawiam ponownie. 

wsio pasuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.