Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 22.08.2017 o 08:37, rafalpe napisał:

pochwalę się malowaniem :)

 

2.jpg

 

aaaa.jpg

pokaz wewnętrzną strone zacisku

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, rafalpe napisał:

Wewnątrz nie malowałem :)

zastanawialem się nad tym ale póki co pomalowane tylko zewnątrz 

ja nie pisze o malowaniu

chciałbym zobaczyć jak wygląda zacisk od srodka

Opublikowano

Dev na poprzedniej stronie masz foty :)

Opublikowano

szybkie pytanie jaki nr ma zacisk na lewą stroną a jaki na prawą bo nie mogę znaleźć chodzi o system TRW na tarcza 320mm ??

Opublikowano
1 godzinę temu, chrisx napisał:

szybkie pytanie jaki nr ma zacisk na lewą stroną a jaki na prawą bo nie mogę znaleźć chodzi o system TRW na tarcza 320mm ??

mam jak chcesz gotowy kpl

Opublikowano

Mam już komplet tylko nie wiem który zacisk na którą stronę :)

 

Opublikowano
3 godziny temu, chrisx napisał:

Mam już komplet tylko nie wiem który zacisk na którą stronę :)

 

Jak masz to, w czym problem ?

przewód wchodzi od góry do dolnego otworu, odpowietrznik zawsze jest wyzej

Edytowane przez Dev

Opublikowano

nie chciałem polmylić stron i chciałem się upewnić teraz już wiem :)

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, co to za klucz potrzebny żeby odkręcić te śruby w zacisku trw  ?zacisk.JPG

Opublikowano
51 minut temu, czarek76 napisał:

Panowie, co to za klucz potrzebny żeby odkręcić te śruby w zacisku trw  ?zacisk.JPG

10-kątny splin

niedostępny dla zwykłego śmiertelnika

Edytowane przez Dev

Opublikowano
10-kątny splin
niedostępny dla zwykłego śmiertelnika

W Hameryce mają wszystko[emoji41]
http://www.ebay.com/itm/201355960330
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zakładał ktoś zacisk ZACISKI BREMBO 18 ZL ZR PRZÓD od Q7 podejdą do b8 ?? na pewno adaptery trzeba dać do zacisków , a jakie tarcze ??

 

6SO5dP.jpg

Opublikowano

Nie wejdzie

Opublikowano

Wejdą, kolega ma takie założone do B8. Trzeba frezować zwrotnice i zacisk, do tego tarcza z a6 c7 356mm stoczona na na 350mm

Opublikowano



Wejdą, kolega ma takie założone do B8. Trzeba frezować zwrotnice i zacisk, do tego tarcza z a6 c7 356mm stoczona na na 350mm


Bardzo ladny zacisk ale za duzo zabawy jak dla mnie[emoji51]

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
W dniu 19.09.2017 o 21:27, corradoowner napisał:

Wejdą, kolega ma takie założone do B8. Trzeba frezować zwrotnice i zacisk, do tego tarcza z a6 c7 356mm stoczona na na 350mm

No to super rozwiązanie zrobił jak mógł dać 2-tłok z A6 bez toczenia tarczy

Opublikowano

I osłabił mocowanie jarzma w aluminiowej zwrotnicy, powodzenia

Opublikowano

Czy ktos tutaj ma moze hebel z przodu z Q5 i flocki ferodo ds2500? puka wam taki zestaw? w sensie przy mocniejszym hamownaiu jest pukniecie i jak prostuje kola ze skretu czasami... 2 "mechnikow" uznalo ze to klocek w zacisku sie przemieszcza bo jest za maly...   nie wiem czy szukac lepszego magika, czy uznac ze maja racje. dzieki

Opublikowano
W dniu 21.09.2017 o 02:41, Wandej napisał:

No to super rozwiązanie zrobił jak mógł dać 2-tłok z A6 bez toczenia tarczy

Mógł mieć 2 a ma 6 tłoków.  Zacisk z A6 wygląda słabo w porównaniu z tym z Q7

W dniu 21.09.2017 o 08:21, Dev napisał:

I osłabił mocowanie jarzma w aluminiowej zwrotnicy, powodzenia

Bez przesady, tam brakowało 2mm, które mógł zebrać z zacisku. Zebrał po 1mm z zacisku i ze zwrotnicy, poza tym w zwrotnicy są otwory przelotowe a gwinty za pomocą stalowych tulei w zacisku. Nie wiem w czym macie problem. Zrobił to z głowa i jest bezpiecznie. Jeździ tak od ponad roku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.