Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

domjenick - tak teraz patrzę na zdjęcia Twojego paździerza - to nie Ty włóczyłeś się wczoraj po mojej klatce przypadkiem z rodzinką w godzinach popołudniowych? :gwizdanie: :naughty:

Zastanawiałem się właśnie co za hardcore na takich kolach w zimie jeździ i mi się stawia kolo mojego avanta na parkingu :>

Jakbym kurna wcześniej zobaczył na numery, to byś musiał na karniaka na górę podejść :drinks:

Albo trzeba było mi alarm uruchomić, żebym szybko na dół zszedł :polew:

jak mieszkasz na Gojawiczyńskiej,a auto parkujesz,przed domem,na "kółku" no to mój "jeszcze" tam stoi :wink4: ,o 22 wyjeżdżamy :wink4: jedzcie na spota i częściej się spotykajcie w tym Nowym roku,oby było mniej awarii,tańsze paliwo,części i niech w końcu zrobią WAM :gwizdanie: te drogi,bo żeby dojechać z Piekar ,do Centrum,to slalom gigant trzeba robić i zmieniać pasy co chwila :decayed: jeszcze raz najlepszego-oczywiście na Forum jestem cały czas,więc kontakt mamy,jakby co :cool1::wink4:

domjenick - na Gumińskiego - to nie Wy byliście w odwiedzinach u moich nowych sąsiadów? Twoja małżonka jeszcze chyba do mnie nawet przez przypadek zadzwoniła domofonem :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak byliśmy na Gumińskiego u znajomych i zaparkowałem koło avanta :wink4::naughty:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 12:04_________________________________________________no co tam Panowie?-żyjecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam z nor..............Brycie jeden :naughty::decayed: Na spota już się chciało poczekać, tylko się uciekło po cichaczu :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam z nor..............Brycie jeden :naughty::decayed: Na spota już się chciało poczekać, tylko się uciekło po cichaczu :gwizdanie: :polew:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: na spota,to pierwszy waliłem-na drugiego nie dałem rady,bo promile nie pozwoiły :kox::wink4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 08:25_________________________________________________HAAAALOOOOOOOO NIE SPAĆ-jedzie ktoś na Zlot do Bukowiny z naszego regionu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to bez łaski :P

zawsze jest l;ista rezerwowa :wink4:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 00:13_________________________________________________hallooo-żyjecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam :wink4:

STYCZEN - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum kalendarz 2012 - GLOSOWANIE!!!

Ankieta rusza od 16lutego, zapraszam rowniez do wysylania zdjec na konkurs w tym roku do kalendarza dostaja sie na kazda strone 4 zdjecia, a wiec wieksza szansa na zobaczenie swojego furacza w przyszlym roku na scianie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze.

Pod koniec marca do ZSRR lecę :/

takiemu to dobrze- nawet w czasie firma go przenosi...... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może by jutro o 16 na lotnisko? :gwizdanie:

nie wiem,czy dam radę wylądować na czas... :decayed::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...