Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz, a skąd masz kropka? :naughty:

Ten kropek już trzeci raz kolor zmienia i swój zacny opis :naughty::decayed: Ale niedługo już go nie będziesz podziwiał :tongue4:

A tak apropo - to nie śpij na drugi raz, jak Cię oślepiam od tylca Toyotą Corollą na ul. Poznańskiej :kox: bo ludzi nie poznajesz jak nie Audi jadą :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo - to nie śpij na drugi raz, jak Cię oślepiam od tylca Toyotą Corollą na ul. Poznańskiej :kox: bo ludzi nie poznajesz jak nie Audi jadą :>

następnym razem-zacznij jeszcze trąbić :wink4::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany szanowne :decayed: problem mam z niuńką swoją. Dzisiaj jadąc obwodnicą w stronę HML, chciałem wyprzedzić 2 autka i po zmianie z 4 na 5 bieg moc mi zjadło :confused4: Auto dogrzane, obroty może do 3500 doszły przy zmianie, nie więcej.

Znajdzie się któryś ogarnięty, żeby VAG'a podpiąć? W razie czego służę kabelkiem z 704.1, ale niestety mój lapek uległ destrukcji i nie mam sam jak tego zrobić :gwizdanie:

Dodam tylko, że jak pod pracą otwarłem maskę, to na wlewie oleju leżała cienka rureczka z tworzywa (coś jak słomka). ktoś wie, od czego to może być?

Bartek - wspomożesz wiedzą i chwilką czasu, żeby spojrzeć co się dzieje - małego spocika byśmy zrobili, jeśli masz czas? Odpłacę się porządnym browarkiem :wink4: słowo zucha :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że jak pod pracą otwarłem maskę, to na wlewie oleju leżała cienka rureczka z tworzywa (coś jak słomka). ktoś wie, od czego to może być?

tak-to służy do picia i ktoś Ci wychlał cały olej i dlatego teraz nie jedzie :wink4:

a tak na poważnie-pewnie coś wpadło podczas jazdy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że jak pod pracą otwarłem maskę, to na wlewie oleju leżała cienka rureczka z tworzywa (coś jak słomka). ktoś wie, od czego to może być?

tak-to służy do picia i ktoś Ci wychlał cały olej i dlatego teraz nie jedzie :wink4:

a tak na poważnie-pewnie coś wpadło podczas jazdy :wink4:

:decayed: baz jajÓW mi tutaj proszę :naughty:

Zdjąłem wczoraj pokrywę i miałem lekki luz na wężu od IC do suszarki - poprawiłem i spokój :wink4: Jak się coś dalej będzie działo, to się pod VAG'a trzeba będzie podpiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz widzialem cie wczoraj i nie zauwazylem zeby jakos autko nie domagalo :decayed:

BTW maly spocik to bardzo dobry pomysl :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz widzialem cie wczoraj i nie zauwazylem zeby jakos autko nie domagalo :decayed:

BTW maly spocik to bardzo dobry pomysl :>

Wczoraj nie przekraczałem 2500obr nawet po południu, tak się przejąłem :naughty: Nie wiem z czego to się zrobiło, ale mam nadzieję, że to tylko ten poluzowany wąż - dziś nic takiego się nie działo, więc cholera wie.

Niestety nie mam jak lapa podłączyć, więc ciężko cokolwiek określić.

Spocik jak najbardziej - pochwalisz się paździerzem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie przekraczałem 2500obr nawet po południu, tak się przejąłem naughty Nie wiem z czego to się zrobiło, ale mam nadzieję, że to tylko ten poluzowany wąż - dziś nic takiego się nie działo, więc cholera wie.

Niestety nie mam jak lapa podłączyć, więc ciężko cokolwiek określić.

Spocik jak najbardziej - pochwalisz się paździerzem decayed

Mam nadzieje,ze szybko dojdziesz co to za usterka a moze juz ja wyeliminowales a co do spocika to po co ja tu nakrecam :tongue4:,jasne ze chce pokazac new look :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie ma. Ja w DE :confused4:

Ale chętnie Cię podłączę jak wrócę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za chęć pomocy - niuńce najprawdopodobniej zaszkodził luźny wąż od IC, bo po poprawieniu jak ręką odjął. Niemniej jednak Bartku - gdyby była możliwość, to zrobił by jakieś logowania jak znajdziesz chwilkę w środę lub czwartek :hi:

Zapodaj no jakim komórkiem na PW, to się zdzwonimy - chyba, że juro z roboty zgadamy się na GG :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro nie pracuję :cool1:

Jak wiesz jak robić logi to zrobimy i u mnie :)

PW z komórasem poszło :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro nie pracuję :cool1:

Jak wiesz jak robić logi to zrobimy i u mnie :)

PW z komórasem poszło :hi:

No ja właśnie liczyłem, że Pan Kierownik będzie wiedział :decayed: Kiedyś coś próbowałem u siebie, ale raczej nie do końca mi wyszło - jest jakiś manual na forum, ale najwyżej się podepnie i posprawdza co trzeba bez logowania.

Dam znać co i jak, bo dziś zaje...y jestem robotą po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie sprawdził jak się ma turbinka np.

115 w silniku :wink4:

Sprawdzić jak sprawdzić, ale poprawnie zdiagnozować :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...