Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Słabe światła A4 b5 - wypalone soczewki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Od pewnego czasu słabo świecą mi przednie swiatła w A4 b5 po liftingu.

Temat rozumiem jest już znany na forum.

Próbowałem już wymiany zarówek, zmiany na xenony z żarnikami oraz polerki lamp.

Nic nie poskutkowało.

Domyślam się, że lepiej jest zregenerować lampy niz kupić nowe "chińskie".

Jeśli ktoś ma namiar na osoby/ warsztat, który zajmuję się taką regeneracją - proszę o namiary.

Najlepiej oklicmiejscowosci Łuków, Siedlce, Lublin, Warszawa.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja zrobiłem przeszczep odbłysników uzywanych z b6 z rozbitka - zrobiłem na włąsna rękę i bez rozklejania lamp. Wcześniej jedna świeciła jak swieczka druga trochę lepiej.

Teraz mocne swiatło, idealna linia swiecenia.- warto.

Opublikowano

Jeśli zdecydujesz się na regenerację to polecam tego Pana:

http://regeneracja-hc.com/kontakt/

Mój kumpel robił u niego lampy do Passata B5 '01 i jest mega zadowolony. Jak mi przyjdzie robić w swojej A4 to też wysyłam do niego.

Opublikowano

Ja nie wiem, przesiadłem się z przedlifta ze zwykłymi światłami które świeciły przezajebiście na polifta z soczewami. O ile długie są ok, to mijania dla mnie jest tragedia... wyciągnąłem soczewki i wyczyściłem je, były trochę matowe, ale nie jakoś tragicznie no i według mnie zabieg ten wiele nie dał. Zastanawiam się nad tymi odbłyśnikami w które wkłada się żarówkę. W moim przypadku nie są idealne - jest trochę pofałdowania tego chromu, ale nie ma tragedii. Zastanawiam się czy taka mała różnica może wpływać w znaczący sposób na świecenie?

Opublikowano

Może ;) ja u magików co angole rozbierają wziąłem za 50zł lampy z A4 B6 z odbłysnikami w super stanie (soczewka jest taka sama jeśli chodzi o wymiar). Przeszczepiłem to do swoich poliftowych lamp i jest dużo lepiej. Jakby tam jeszcze jakiś xenon zapodać to już wogóle by było :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam pyt do kolegów co przekladali odblysniki da się je wymienić wyjąć bez większych problemów cięcia lampy np.?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Da się wyjąć , się wykręca.

Opublikowano

Ok dzięki muszę coś zrobić z moimi bo świeca jak świeczki

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A mozesz dokladniej opisac jak je wyjac ? Bo z tego co slyszalem to rozklejanie albo ciecie jedynie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Odkrecasz odblysnik od soczewki potem zdejmujesz 4 metalowe zabezpieczenia i wyjmujesz odbłysnik wychodzi trochę na sile ale da rady.

Opublikowano

Pytam zeby sie jeszczy upewnic. Bo mam ksenony w swoim ajm i nie umie znalesc nigdzie odblysnikow do tego. I jakie inne podejda do tego jeszcze

Opublikowano

Albo oddajesz do regeneracji odbłyśniki, albo inwestujesz trochę gotówki i czasu na montaż soczewek bixenonowych, ja bez wątpienia wybrałbym drugą opcje.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

panowie takie pytanie w mojej audi sa zalozone przetwornice 55w a zarnik jest 35w tak powinno byc? jezdze pol roku tak

Opublikowano

Możesz się zgłosić do człowieka z forum Gwerty ogarnie te tematy z tego co widzę.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie potrzebuję porady. Otóż na przeglądzie diagnosta stwierdził że mam wypaloną soczewkę w lampie. Jakie będzie najlepsze rozwiązanie kupić lampę używaną czy nową? Przeglądałem internet i nigdzie nie znalazłem samej soczewki. Jest to oczywiście zwykła soczewka, żarówka H7.

Opublikowano

Regeneracja soczewki.

Opublikowano

Regeneracja soczewki.

Można wiedzieć jakie są koszty takiej regeneracji?

Opublikowano

Kolego mam 2 soczewki w bdb stanie , zostały mi po łapach w których połamałem zaczepy

Opublikowano

Regeneracja soczewki.

Można wiedzieć jakie są koszty takiej regeneracji?

Około 100zł od soczewki i soczewka jak nowa.

Opublikowano

Regeneracja soczewki.

Można wiedzieć jakie są koszty takiej regeneracji?

Około 100zł od soczewki i soczewka jak nowa.

Podziękował za informacje :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.