Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'


GM

Rekomendowane odpowiedzi

ja wyruszam w swiat na nowym kole jak juz sniegow nie bedzie i sol w miare zniknie;:D :gwizdanie:

[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 22:15_________________________________________________tak jest chyba najrozsądniej :good: można wcześniej ale czy warto :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 22:17_________________________________________________

Marcin to od kiedy sie lansujemy na nopwym felunku :naughty::kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 22:17_________________________________________________Ja na razie cieszę nimi, ale w garażu a nie na :audi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh to tak jak ja... moje od jutra beda w ogrzewanym pokoju razem ze dzerzaczkiem Esczworkowym:D i czekaja na ciepla wiosne:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee to widze że na kopiato = ostro :decayed: u Ciebie ze zmianami :notworthy: , gratulacje cały czas obserwuj Twoje metamorfozę :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do lamp to tak jak pisałem pewnie kwestia czasu (troszeczkę wstrzymuje mnie fakt że mam lampy zintegrowane z halogenami, po wymianie zostanę bez halogenów ;( )

eee tam halogeny :> Ja też miałem lampki Boscha, ale te halogeny to mi praktycznie nie były potrzebne :naughty: Chociaż teraz zastanawiam się nad halo w zderzak, ale tylko dlatego że mam wolne kabelki i włącznik na konsoli, pasowałoby go uruchomić :naughty: niestety na to trzeba troszkę kasy... :decayed:topor szkoda że nie masz sprysków w swoim polifcie, bo wtedy byłbym zainteresowany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no poczatkowo chcialem zmienic swoj zderzak poliftowy na zderzak ze spryskami, ale ze projekt ma zakladac zew i wew pakiet S4 to odpuscilem.

Jest zas maly kruczek. Zderzak poliftowy USA mial spryski jak S4-owy (takie wystajace) a to kosztuje w aso 30zl sztuka.

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zespolone lampy po II liftingu i będzie :decayed::naughty:. Z tą anteną na bagażniku wygląda jak samochodzik na sterowanie :kox::naughty::tongue4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to Audi w niedzielne popołudnie na mieście - jakiś wariat na światłech wysiadł z aparatem i zrobił mi zdjęcie :decayed:

GM teraz tylko lampki poliftowe i bryka kozak będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to Audi w niedzielne popołudnie na mieście - jakiś wariat na światłech wysiadł z aparatem i zrobił mi zdjęcie :decayed:

2whpgcm.jpg:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to Audi w niedzielne popołudnie na mieście - jakiś wariat na światłech wysiadł z aparatem i zrobił mi zdjęcie :decayed:

2whpgcm.jpg:decayed:

Skąd ja to znam :mysli: Chyba gdzieś tam byłem w okolicy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....troche bieli dla kontrastu :polew:

72ai41.jpgnwx1k6.jpg

300ebma.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko kozak :naughty:

dzięki :notworthy:

Gdzie kupiles dekielki na te zimowe fele??Bo mam ori 16" i wchodza takie same a na allegro ich spotkac nie moge albo tez zle szukam

upolowałem je na allegro, jest tego sporo, tylko kwestja odpowiedniej średnicy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinku a kiedy fotki z sesji wiosennej autka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinku a kiedy fotki z sesji wiosennej autka :gwizdanie:

:decayed: rozmawiałem juz z Sławkiem, podłączę się pod Waszą nocną :wink4: ( podobno takowa ma być )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje pięknej CCCO :) Moja jest bliźniaczo podobno :cool1: Aktualnie na takiej samej feldze stoi i trzeba przyznać że efekt jest :good: Małe pytanko odnośnie sreberka wokół gałki zmiany biegów, jak o się prezentuje na żywo, i wygląda po jakimś czasie ?? Z allegro? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM założyłeś już lampiony ? :naughty:

:embarrassed::no: - brak czasu ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...