Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koło zamachowe BKN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I jak problem drgań zażegnany? To częsty problem w 3.0 TDI po sofcie , poczytaj u mnie jest identyko mniejszy moment brak wibracji większy są:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/135020-b7-asb-problem-silne-drgania-wibracje-nadwozia-przy-przyspieszaniu/

Opublikowano
  • Autor

strasznie wygładzony ten wykres, a co było winą przeładowania przy 2krpm ?

jak jeździsz normalnie i nagle ogień to masz wibracje, jak startujesz od samego dołu (~1600rpm) jest wszystko ok ?

Log 1, 8, 11 w jednym pliku.

Chodzi ci o serie wykres ? Ten czerwony? Niestety nie mam pojęcia, ale kilka już tych silników było na hamowni i w każdym tak sie układa bez żadnych modyfikacji oczywiście.

Jeżeli jade spokojnie mam zapięty np 5 bieg i obroty 1krpm i gaz w podłogę to do 2krpm jest ok później wibruje do 3 krpm i dalej już jest ok

I jak problem drgań zażegnany? To częsty problem w 3.0 TDI po sofcie , poczytaj u mnie jest identyko mniejszy moment brak wibracji większy są:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/135020-b7-asb-problem-silne-drgania-wibracje-nadwozia-przy-przyspieszaniu/

Po zmianie softu wszystko jest okej ?

Edytowane przez MonsterBew

Opublikowano

Chodzi ci o serie wykres ? Ten czerwony? Niestety nie mam pojęcia, ale kilka już tych silników było na hamowni i w każdym tak sie układa bez żadnych modyfikacji oczywiście.

no to wszystkie mają jakiś problem albo hamowania wali ściemę.

Ogarnij logi to może coś się wyjaśni.

np 5 bieg i obroty 1krpm i gaz w podłogę

a potem się ludzie dziwią że im 2masy padają...

Po zmianie softu wszystko jest okej ?

Koledze szyna nie trzyma ciśnienia, turbo też ma jakiś zgrzyt. Jedno ma wpływ na drugie więc trudno postawić na właściwego konia.

Edytowane przez marcin4x4

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

No i jak z tą wibracją? Ogarnięty problem? :D

Opublikowano
  • Autor

No i jak z tą wibracją? Ogarnięty problem? :D

Jeszcze nie narazie czekam na sztywny zamach i sprzęgło i się okaże

Opublikowano

a od czego ten komplet ma być ?

Edytowane przez marcin4x4

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kolega polecam pojechać do ogarniętego tnera i niech zobaczy twój soft bo czuje że masz dowalone niutona i przez to te wibracje

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Piotrek ale odbicie poduchy przy ekstremalnej jeździe to będzie normalka.

Po to one są dzielone by przy normalnej jeździe na powierzchni bez "gumowej" amortyzować po daniu pedału w podłogę miały się na czym zatrzymać, po to jest ta reszta gumy.

Można ewentualnie rozpatrzyć sprawę czy są dobre i czy nie zastosować mocniejszych (Febi).

Opublikowano

Piotrek ale odbicie poduchy przy ekstremalnej jeździe to będzie normalka.

Po to one są dzielone by przy normalnej jeździe na powierzchni bez "gumowej" amortyzować po daniu pedału w podłogę miały się na czym zatrzymać, po to jest ta reszta gumy.

Można ewentualnie rozpatrzyć sprawę czy są dobre i czy nie zastosować mocniejszych (Febi).

jeszcze raz łopatologicznie poproszę.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piotrek ale odbicie poduchy przy ekstremalnej jeździe to będzie normalka.

Po to one są dzielone by przy normalnej jeździe na powierzchni bez "gumowej" amortyzować po daniu pedału w podłogę miały się na czym zatrzymać, po to jest ta reszta gumy.

Można ewentualnie rozpatrzyć sprawę czy są dobre i czy nie zastosować mocniejszych (Febi).

Paweł tylko że ja koledze nie kazałem strzelać ze sprzęgła , ani jeździć 150 na godzinę po wiejskich wertepach, tylko w miarę delikatnie wywołać max niutona i wibracje, w takich warunkach sprawna poducha skrzyni nie powinna się oprzeć na ogranicznikach, chyba że niuton przekracza jej możliwości konstrukcyjne :decayed:

Edytowane przez piotrsob1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.