Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak wygląda sprawa oczyszczania spalin w tym silniku. Sam układ SCR za pośrednictwem AdBlue? DPF i EGR poszły do kosza?

A tutaj to jest ciekawe pytanie... Bede musial zasiegnac jakiejs informacji w salonie jak ta sprawa wyglada.

Aczkolwiek wydaje mi sie ze zeby osiagnac i tak juz naviagnieta norme EURO6 pewnie DPF i EGR wspolpracuja razem z SCR...a jesli sie myle to spalcie mnie:)

Opublikowano

Z tego co się uczyłem na studiach to raczej samodzielny układ SCR lub DPF w parze z EGR. Wg. mnie ten układ ma mniej wad i jedyne czym możesz się martwić to tym, że AdBlue może zamarznąć poniżej 11'C. Tak czy siak dowiedz się co i jak, bo to ciekawe.

Opublikowano
  • Autor

A to mnie teraz zadziwiles...zamarzac? Wydaje mi sie ze w takim wypadku te auta nie sprawdza sie na skandynawii gdzie np dzisiaj bylo -13 w nocy...ja osobiscie parkuje auto w garaz ale moja ukochana niestety nie wjedzie do garazu a czasem auto stoi kilka dni bo ja w delegacji a ona ma do oracy 500m...a do szkoly autobusem jezdzi...jestem ciekaw co mi powiedza w salonie na ten temat. Poczytam jeszcze u wujka Google co on mysli.

Pozdrawiam

Opublikowano

AdBlue może zamarznąć, ponieważ jest to wodny roztwór mocznika. Jak już wspomniałem jego temperatura zamarzania to około -11*C, ale myślę że producent w jakiś sposób "otulił" zbiornik z płynem, aby jeszcze dodatkowo go ochronić. Po uruchomieniu silnika płyn na pewno jest podgrzewany.

Opublikowano

W Q7 mieliśmy adblue i w a8 też mamy.. nie zamarza.

Opublikowano
  • Autor

...jutro odbieram auto...to jak ten pierwszy raz:P

Opublikowano

Hahhahahah. Czekamy na sesję foto i pierwsze wrażenia :) Ja zapewniam widownię. Bartek jutro będziesz gwiazdą internetu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hugo dziekuje jestes naprawde wspanialomyslny. Zaslugujesz na range prezesa naprawde!!!! Mam nadzieje ze spelnisz swoje zapewnienia:D

Opublikowano

Jakby co to ja już grzeje miejsce na widowni :decayed:

...jutro odbieram auto...to jak ten pierwszy raz:P

Pewnie tej nocy nie prześpisz, a drugą prześpisz w aucie :P Czekamy na relację :)

Opublikowano

:thumbup1: :thumbup1:

...jutro odbieram auto...to jak ten pierwszy raz:P

Gratuluje zakupu B9 -czki :kox: :kox:

Czekamy na foto :naughty::thumbup1: :thumbup1:

Opublikowano

No i pojechał do Chin :wink:

Opublikowano

Jakby co to ja już grzeje miejsce na widowni :decayed:

...jutro odbieram auto...to jak ten pierwszy raz:P

Pewnie tej nocy nie prześpisz, a drugą prześpisz w aucie :P Czekamy na relację :)

:thumbup1: :thumbup1:

Opublikowano

Rezerwuje miejsce w pierwszym rzedzie!!Gratulacje zakupu,czekam na fotki☺☺

Opublikowano

w 1. rzędzie siedzi Zarząd klubu :decayed:

Opublikowano

Mam nadzieje ze spelnisz swoje zapewnienia :D

Oczywiście :wink:

Opublikowano

Jakby co to ja już grzeje miejsce na widowni :decayed:

...jutro odbieram auto...to jak ten pierwszy raz:P

Pewnie tej nocy nie prześpisz, a drugą prześpisz w aucie :P Czekamy na relację :)

Poprzedniej nocy pewnie nie przespał a tej nie prześpi tym bardziej bo będzie tylko chuchał, dmuchał, głaskał.... :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
  • Autor

...vinterhjulen kommer imorgon...

...kola zimowe beda jutro...

...kolejna nieprzespana noc...

Hugo musisz odmowic chlopakow i sale z przekladka na jutro....albo nie zaskocze Was uplodem zdjec:P

... ale mam padake w piatek wyjezdzam do finandii nawet sie nacieszyc nie zdaze....kutfa!!!

Opublikowano

:) Co zrobić...czekamy. Ale Cię wystawiają na próbę :grin:

Opublikowano

w piatek wyjezdzam do finandii

to się krupniku napijesz :D

Opublikowano

Trzeba było wziąć byle jakie koła :P haha

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.