Opublikowano 4 Lipca 20254 Lip 1 minutę temu, Muskel1 napisał(a): Czujnik masz fabrycznie w aucie czy doposażone? Tak czujniki są fabryczne. Edytowane 4 Lipca 20254 Lip przez ollevis
Opublikowano 4 Lipca 20254 Lip 3 minuty temu, Muskel1 napisał(a): Robiłeś coś przy instalacji ? Nie, nic nie było robione, nic nie okręcałem nie zmieniałem itd.
Opublikowano 4 Lipca 20254 Lip 13 minut temu, Muskel1 napisał(a): Brakuje zasilania w sterowniku komfortu. Sprawdź bezpieczniki. Bardzo dziękuję za sugestie. sprawdzę który odpowiada za moduł oraz dam znać co wyszło. Faktycznie jakiś czas temu wyskakiwał błąd spalonych żarówek i zanim je wymienić sprawdzałem bezpieczniki, może gdzieś któryś zaczepiłem.
Opublikowano 7 Lipca 20257 Lip W dniu 4.07.2025 o 12:32, ollevis napisał(a): Bardzo dziękuję za sugestie. sprawdzę który odpowiada za moduł oraz dam znać co wyszło. Faktycznie jakiś czas temu wyskakiwał błąd spalonych żarówek i zanim je wymienić sprawdzałem bezpieczniki, może gdzieś któryś zaczepiłem. Witam! Czy mogę prosić o pomoc w zlokalizowaniu bezpiecznika sterownika komfortu?
Opublikowano 7 Lipca 20257 Lip 18 minut temu, ollevis napisał(a): Witam! Czy mogę prosić o pomoc w zlokalizowaniu bezpiecznika sterownika komfortu? czy to jest ten? Panel ST4 , czarny, bezpiecznik nr: 2 Interfejs diagnostyczny magistrali danych -J533-, Jednostka sterująca zasilaniem pokładowym -J519-, (T73a/7) Zasilanie: układ wspomagania parkowania (Park Distance Control – PDC)
Opublikowano 7 Lipca 20257 Lip 28 minut temu, ollevis napisał(a): czy to jest ten? Panel ST4 , czarny, bezpiecznik nr: 2 Interfejs diagnostyczny magistrali danych -J533-, Jednostka sterująca zasilaniem pokładowym -J519-, (T73a/7) Zasilanie: układ wspomagania parkowania (Park Distance Control – PDC) Nie, sterownik J533 to sterownik Gateway. Są 3 bezpieczniki odpowiedzialne za sterownik komfortu. Dwa są w panelu ST1, bezpiecznik SF11 i SF9, a trzeci jest w panelu ST3, a dokładniej mówiąc, u dołu panelu ST3 wsadzony pionowo, a nie poprzecznie. Jest to bezpiecznik SF14.
Opublikowano 7 Lipca 20257 Lip 24 minuty temu, Muskel1 napisał(a): Nie, sterownik J533 to sterownik Gateway. Są 3 bezpieczniki odpowiedzialne za sterownik komfortu. Dwa są w panelu ST1, bezpiecznik SF11 i SF9, a trzeci jest w panelu ST3, a dokładniej mówiąc, u dołu panelu ST3 wsadzony pionowo, a nie poprzecznie. Jest to bezpiecznik SF14. Wymieniłem wszystkie 3 bezpieczniki na nowe, wizualizacji dalej brak.
Opublikowano 7 Lipca 20257 Lip Wyksuj wszystkie błędy, przejedź się kawałek, wykonaj nowy świeży auto-scan i go wrzuć.
Opublikowano 7 Lipca 20257 Lip 15 minut temu, Muskel1 napisał(a): Wyksuj wszystkie błędy, przejedź się kawałek, wykonaj nowy świeży auto-scan i go wrzuć. Błędy skasowałem, pod kasacji dalej występują załączone. Przejadę się i zrobię nowy auto scan.
Opublikowano 7 Lipca 20257 Lip 1 godzinę temu, ollevis napisał(a): Błędy skasowałem, pod kasacji dalej występują załączone. Przejadę się i zrobię nowy auto scan. Wrzucam nowy auto scan. Log2.txt
Opublikowano 7 Lipca 20257 Lip Przywróć wszystkie kodowania do stanu pierwotnego ( zanim zacząłeś zmieniać kodowania).
Opublikowano 14 Lipca 202514 Lip Spróbuj najpierw tylko programowo wykodować funkcję induktywnego ładowania czy wystarczy. Sterownik 5F Bajt 15 deaktywuj bit 5. Zarygluj auto pilotem na 15 min. po czym sprawdź czy działa.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto