Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

Czujnik masz fabrycznie w aucie czy doposażone?

Tak czujniki są fabryczne.

Edytowane przez ollevis

Opublikowano

Robiłeś coś przy instalacji ?

Opublikowano
3 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Robiłeś coś przy instalacji ?

Nie, nic nie było robione, nic nie okręcałem nie zmieniałem itd.

Opublikowano

Brakuje zasilania w sterowniku komfortu. Sprawdź bezpieczniki.

Opublikowano
13 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Brakuje zasilania w sterowniku komfortu. Sprawdź bezpieczniki.

Bardzo dziękuję za sugestie. sprawdzę który odpowiada za moduł oraz dam znać co wyszło.

Faktycznie jakiś czas temu wyskakiwał błąd spalonych żarówek i zanim je wymienić sprawdzałem bezpieczniki, może gdzieś któryś zaczepiłem.

 

 

Opublikowano
W dniu 4.07.2025 o 12:32, ollevis napisał(a):

Bardzo dziękuję za sugestie. sprawdzę który odpowiada za moduł oraz dam znać co wyszło.

Faktycznie jakiś czas temu wyskakiwał błąd spalonych żarówek i zanim je wymienić sprawdzałem bezpieczniki, może gdzieś któryś zaczepiłem.

 

 

Witam!

 

Czy mogę prosić o pomoc w zlokalizowaniu bezpiecznika sterownika komfortu?

Opublikowano
18 minut temu, ollevis napisał(a):

Witam!

 

Czy mogę prosić o pomoc w zlokalizowaniu bezpiecznika sterownika komfortu?

 czy to jest ten?

Panel ST4  , czarny, bezpiecznik nr: 2

 

Interfejs diagnostyczny magistrali danych -J533-, Jednostka sterująca zasilaniem pokładowym -J519-, (T73a/7) Zasilanie: układ wspomagania parkowania (Park Distance Control – PDC)

Opublikowano
28 minut temu, ollevis napisał(a):

 czy to jest ten?

Panel ST4  , czarny, bezpiecznik nr: 2

 

Interfejs diagnostyczny magistrali danych -J533-, Jednostka sterująca zasilaniem pokładowym -J519-, (T73a/7) Zasilanie: układ wspomagania parkowania (Park Distance Control – PDC)

 

Nie, sterownik J533 to sterownik Gateway.

 

 

Są 3 bezpieczniki odpowiedzialne za sterownik komfortu.

Dwa są w panelu ST1, bezpiecznik SF11 i SF9, a trzeci jest w panelu ST3, a dokładniej mówiąc, u dołu panelu ST3 wsadzony pionowo, a nie poprzecznie. Jest to bezpiecznik SF14.

 

Screenshot(552).png.bdd6ec1b04897c38cdb70fc2c36f662a.png

Opublikowano
24 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

 

Nie, sterownik J533 to sterownik Gateway.

 

 

Są 3 bezpieczniki odpowiedzialne za sterownik komfortu.

Dwa są w panelu ST1, bezpiecznik SF11 i SF9, a trzeci jest w panelu ST3, a dokładniej mówiąc, u dołu panelu ST3 wsadzony pionowo, a nie poprzecznie. Jest to bezpiecznik SF14.

 

Screenshot(552).png.bdd6ec1b04897c38cdb70fc2c36f662a.png

Wymieniłem wszystkie 3 bezpieczniki na nowe, wizualizacji dalej brak.

Opublikowano

Wyksuj wszystkie błędy, przejedź się kawałek, wykonaj nowy świeży auto-scan i go wrzuć.

Opublikowano
15 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Wyksuj wszystkie błędy, przejedź się kawałek, wykonaj nowy świeży auto-scan i go wrzuć.

Błędy skasowałem, pod kasacji dalej występują załączone. Przejadę się i zrobię nowy auto scan.

1.jpg

2.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, ollevis napisał(a):

Błędy skasowałem, pod kasacji dalej występują załączone. Przejadę się i zrobię nowy auto scan.

1.jpg

2.jpg

Wrzucam nowy auto scan.

Log2.txt

Opublikowano

Przywróć wszystkie kodowania do stanu pierwotnego ( zanim zacząłeś zmieniać kodowania).

Opublikowano

Jak wykodować ładowarkę indukcyjną ?

Opublikowano

Samo wykodowanie nic nie da. Trzeba fizycznie także odłączyć.

Opublikowano

A jest oddzielny bezpiecznik ?

Opublikowano

Spróbuj najpierw tylko programowo wykodować funkcję induktywnego ładowania czy wystarczy.

 

Sterownik 5F

Bajt 15 deaktywuj bit 5.

 

Zarygluj auto pilotem na 15 min. po czym sprawdź czy działa.

Opublikowano

Nadal ładuje (działa)

Opublikowano

Trzeba odłączyć.

Opublikowano

Ok. Dzięki 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.