Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mały edit:  chyba jednak wkodowałem to :

 

17 - Byte 5>Bit 3 (tylko przy posiadaniu SIDE ASSIST) 

 

a side assist nie mam. Dlatego ten błąd?

Opublikowano
1 godzinę temu, mcemsi napisał(a):

17 - Byte 5>Bit 3 (tylko przy posiadaniu SIDE ASSIST) 

 

a side assist nie mam. Dlatego ten błąd?

Ten bit jest aktywny gdy masz Side Assist.

Opublikowano

OK tak się w końcu domyślałem.

 

A to brakujące kodowanie 09 - Byte 35>Bit 0 ?

 

Problem klona VCDS czy polifta?

Opublikowano

Klona z pewnością. Wrzć pełny auto-scan. 

Opublikowano

A dlaczego trzeba kodować większe hamulce w ABS,  co się stanie jak nie zakoduje ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam 

 

Nie mogę sobie poradzić z zakodowaniem 

 

"Akustyczne potwierdzenie zamknięcia samochodu
Wybierz sterownik 46 (Moduł komfortu)
Kodowanie
Numer 13 (horn_ackknowledment)"

 

Wchodząc w długie kodowanie i pomocnik nie mam.opisanych bitów standardowo 😭

 

Czy ktoś pozę podpowiedzieć 🤔

 

Nie ukrywam że przyzwyczaiłem się dj ten fikcji w poprzednich Audi a macanie klamki i słuchanie siłowników jest troszkę męczące 

 

Z góry dzięki 👊

Opublikowano

Jest dostępne tylko gdy pojazd posiada fabryczny alarm.

Opublikowano

Tak mam fabryczny alarm nie bardzo rozumiem co oznacza numer 13 ?

Opublikowano
2 minuty temu, dziki24 napisał(a):

nie bardzo rozumiem co oznacza numer 13 ?

Jest to opis dla kodowania za pomocą VCP.

Opublikowano
22 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Jest to opis dla kodowania za pomocą VCP.

A i wsystko jasne dziękuję @Muskel1 

Jest opcja ogarnąć to vcdsem 🤔

Opublikowano
7 minut temu, dziki24 napisał(a):

Jest opcja ogarnąć to vcdsem

Tak, w sterowniku 46 w bajcie 04 aktywujesz bit 6.

Opublikowano

Dziękuję 😊👊

Opublikowano

Witam czy wie ktoś jak i czy jest możliwość zakodowania znaków drogowych w a4 b9 polift żeby wyświetlały sie na ori navi?  Mam na vc a widziałem że wyświetlają sie także na ori mapach.pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 16.04.2021 o 17:37, Muskel1 napisał(a):

Nie ma. Zakoduj sobie HMI off bo Google Earth działa znowu od kilku tygodni. Pisałem o tym kilka postów wyżej. 

Witajcie!

 

Pytanie czy mogę prosić o instrukcję wyłączenia HMI oraz pytanie czy Google Earth dalej działa bez HMI i do tego wystarczy tylko karta sim? 

 

Dziękuję!

Opublikowano
3 godziny temu, ollevis napisał(a):

Pytanie czy mogę prosić o instrukcję wyłączenia HMI

To kodowanie już nie działa.

 

Uruchomienie GE na chwilę obecną to płatna usługa oraz karta SIM z pakietem danych.

Opublikowano

Już kiedyś pytałem ale może coś się zmieniło w MIB3 jeżeli chodzi o mapy satelitarne? Jest szansa to uruchomić czy nadal bez licencji online nie ma szans?

Opublikowano

Witam oraz zwracam się z prośbą o pomoc w moim przypadku z PDC.

Mam oryginalne czujniki przód i tył (8 bez kamerki) dźwięk jest przycisk działa, wszystkie kodowania zrobione jak u kolegi wyżej natomiast nadal brak wizualizacji.

 

Wrzucam od razu autoscan.

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc!

 

Czy coś mi umknęło?

Log1.txt

Opublikowano

Ponowię pytanie, co było robione przy aucie?

Opublikowano
15 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Ponowię pytanie, co było robione przy aucie?

Musiało mi pytanie gdzieś umknąć. przepraszam.

 

W aucie tylko aktywowałem Lane assist oraz lights assist.

 

Wizualizacja była aktywna, a teraz zniknęła.

 

Dziękuję za podpowiedź.

 

 

Opublikowano

Czujnik masz fabrycznie w aucie czy doposażone?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.