Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Przepiękne fotki :o

Masz dar :)

Edytowane przez Veiru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega ślicznotka no i to koło [emoji33] niby Rotor oklepany ale ma coś w sobie [emoji7] dalszej wytrwałości w rezaniu życzę [emoji106]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, KewsonND napisał:

ta niebieska A4 na Japan Racingach :o piękna :)

Gdzie tutaj są JR'y?:eusathink:

 

Piękne focisze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta niebieska A4 na Japan Racingach [emoji33] piękna [emoji4]


Ispiri.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, niwet napisał:

Gdzie tutaj są JR'y?:eusathink:

 

Piękne focisze :) 

 

10 minut temu, muunv napisał:

 


Ispiri.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Zwracam honor nawet na felgach napis jak byk :D:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie byłem w BT, ale przyjemnie oglądnąć takie fotki :hi: oddają urok zlotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet z podupadłego weterana udało się zrobić mega zdjęcie, dzięki  bardzo :wink::hi:

Edytowane przez bula87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, pksmlody napisał:

Leszek, pięknie się patrzy na Twoje zdjęcia. Warto było nie spać. Kawał dobrej roboty!!!

i ja, jeżeli czas pozwoli, muszę się wybrać za rok. Czuję się zazdrosny! :)

Do zoba za rok, obowiązkowo :good:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pojęcie o robieniu zdjęć. :brawo: Foty na tle gór istna poezja. Zazdroszczę obecności na zlocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że pstrykałeś to bede miał co do kalendarza podesłać  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości to nie masz żadnych dystansów przy tych rotorach? bo mam pompeie z tymi samymi parametrami, dokładałeś pewnie tylko pierścienie centrujące :eusathink:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzialem, ze miales(badz nadal masz) gwint eibach pro street S, moglbys podzielic sie opinia na jego temat? jak z wytrzymaloscia, komfort, sztywnosc itp? najlepiej w odniesieniu do zawieszenia 1BE/1BV. Pozdrawiam!

PS: Sztos fura :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niwet napisał:

Z ciekawości to nie masz żadnych dystansów przy tych rotorach? bo mam pompeie z tymi samymi parametrami, dokładałeś pewnie tylko pierścienie centrujące :eusathink:?

Bez dystansu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, DivaynEays napisał:

Witam, widzialem, ze miales(badz nadal masz) gwint eibach pro street S, moglbys podzielic sie opinia na jego temat? jak z wytrzymaloscia, komfort, sztywnosc itp? najlepiej w odniesieniu do zawieszenia 1BE/1BV. Pozdrawiam!

PS: Sztos fura :)

 

Musisz poszukać kilka stron wstecz tam opisałem dokładnie moje wrażenie z gwintu, ogólnie jest super, polecam 

str nr 16 i dalej jest o gwincie.....

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre foty! Wysmalcowane na tip top [emoji16][emoji41]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim:papa:

Chwilę mnie nie było, duże zamieszanie ze zmianą miejsca zamieszkania i związanym z tym całym bałaganem sprawiło że ani czasu żeby zajrzeć na forum, ani czasu dla auta, ani na fotki i oczywiście brak gotówki na jakiekolwiek modyfikacje w aucie. Po mału zmierzam do końca a ostatnio udało się prawie skończyć garaż więc znalazłem chwilę na kosmetykę auta. Brak czasu sprawił że naprawde miałem głód i fotek i kosmetyki więc nie ukrywam że wyładowałem się i może na jakiś czas wystarczy:zdjecie::cool1:  Tak na marginiesie ppwiem że wszystko co uzywam do auta czy tez to po zdarzy sie czasem polecić komuś testuje i uzywam sam, nie lubię bazować na opini innych, wole kupic, sprawdzić i sam wyrobic sobie opinię na temat tego czy tamtego....Na aucie już dużo rzeczy leżało, od selantów po ceramiki czy kwarce - jak zwał tak zwał, które też mają tyle samo minusow czy plusów jka dla mnie, ale nie o tym teraz......tym razem postanowiłem pobawic się trochę naturalnymi rzeczami, będzie Jesień, będzie czas na powazniejsze zabezpieczenia, no dobra, starczy biadolenia, zapraszam do małej fotorelacji....

Pacjent:)

2hxu3o8.jpg

v6j9f4.jpg

Ogólnie postanowiłem zrobic komplet, od dokładnego mycia, poprzez, oczyszczenie lakieru, poprzez glinkę, bez cleanera bo zastapiło go AIO od Auto Finesse,  wszystko odtłuszczone przez nałozeniem przez Gyeon Prep, i testowo nalożyłem sobie na felgi, plastiki, szyby i uszczelki powłokę opartą na polimerach od Tuning Kingz o nazwie 12M, pierwsze wrażenia bardzo pozytywne odpycha wodę jak kwarc, bardzo fajne zachowuje się na lakierze, bo mam to w A3 polożone na dachu, i na pozostalych elementach też wygląda naprawdę super, myślę że jest to dobra alternatywa, nakładanie banalne, docieranie bezproblemowe, jedyne zastrzeżenie jakie mam to niestety nie chroni auta przed ptasimi odchodami tak jak mocniejsze zabezpieczenia, mycie oczywiście na dwa wiadra, separatory itp , przed zabezpieczenie kompletne "lizanie felg"

30krk13.jpg

fop4xt.jpg

2qi2pfr.jpg

2vuk9bl.jpg

ezg41l.jpg

14ybpr6.jpg

Pozycja obowiązkowa jak dla mnie przy czarnym lakierze, szczególnie Uni.....mocniejszy niż Gyeon Water Spot, bardzo fajnie działa na lakierze, szybach ale też uszczelkach i pozostałych tworzywach

1zd9d8z.jpg

Jak dla mnie nr 1 piana, Auto Finesse Avalanche, niestety Magifoam idzie po bandzie, jeśli chodzi własnie o cene.....chodz naprawde Auto Finesse Avalanche robi to co trzeba, wersje zapachowe bardzo udane, szczególnie gurszka, piana nawet jak leży już spłukana na podwórku pachnie mega:good: jakby ktoś pytał to pianownicy używam Monello Faro:)

2i71q1e.jpg

p8uwg.jpg

r1moma.jpg

5piuk0.jpg

Jesli komuś nie szkoda kasy to Blaster tez bardzo fajna rzecz w połączeniu z ręcznikami Auto Finesse Deluxe, auto suche chwila moment....

263jwvc.jpg

Jeśli chodzi o lakier tak jak wspomniałem, Auto Finesse Tripple i potem wosk Auto Finesse Temptation, reszta tworzyw, szyby i felgi, Tuning Kingz 12M, jesli chodzi o nakładanie to aplikatory od Auto Finesse więcej niż fajne:decayed:

2vmuk4j.jpg

14jlxtl.jpg

14t1mdj.jpg

2bql9v.jpg

33ynhp3.jpg

Wnętrze....

wsmt8k.jpg

505cew.jpg

Ostatnie dotarcie lakieru Auto Finesse Finale

2i117xc.jpg

Gumy Gyeon Tire, jesli ktoś lata do domu po niestety polnej drodze że tak to nazwe, gdzie brak asfaltu, mega polecam, pomijając mega trwałość naprawdę powoduje że piach nie łapie tak opony, a nawet jeśli tak sie stanie to samo przetarcie mikrofibrą daje rade....

29erfd3.jpg

A tu kawałek jak to mój kolega mawia "domku dla Audi":decayed:

27x05fn.jpg

No i efekt końcowy....

2cgna07.jpg

fkwu2c.jpg

2ed5jll.jpg

313odn8.jpg

Pozdr!

 

 

 

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...