Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żałuje :jezyk: , na żywo jest naprawdę dobrze Moim zdaniem, jak tylko skończę hamulce odkładam złotówki na gwint i kierownice, gwint to mus a kiera nie daje mi spać po nocach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuje :jezyk:

to chyba 100 na aucie nie widziałeś :tongue4:

jaką kiere planujesz i jaki gwint ?

Nie widziałem to fakt, jak zobaczę to pomyśle :oczko: kiere taką jak Ty masz :decayed: a gwint do przemyślenia, chciałbym H&R, takie Moje widzimisie ale jak nie starczy kasy to myślę że AP czy Vogtland chyba będzie ok, na pewno chciałbym jakiś twardszy bo na springach przy pełnym załadunku trze mi dość mocno, nad morze jechałem z kompletem osób to było naprawdę nie ciekawie, a przy Quattro i 240 koni na chwile obecna trochę to irytujące lecieć w trasie 100km/h, trochę za miękko jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko gra byłem na diagnostyce, obciera tylko przy komplecie osób i pełnym bagażniku, po prostu chciałby trochę twardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne B7!! Tez musze pomyslec o tych kocowkach, spawales czy nakrecane? Mozesz wysalac foto od spodu na pw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :yes2: , nie mam fotki od spodu niestety, ale to bez jakichkolwiek filozofii, z tłumikarzem ogarnęliśmy w 20min, ja mam obcięte i pospawane :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko gra byłem na diagnostyce, obciera tylko przy komplecie osób i pełnym bagażniku, po prostu chciałby trochę twardziej ;)

To włóż gumy w tylne sprężyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuje :jezyk: , na żywo jest naprawdę dobrze Moim zdaniem, jak tylko skończę hamulce odkładam złotówki na gwint i kierownice, gwint to mus a kiera nie daje mi spać po nocach :decayed:

Także tego. :whistling:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/367860-kierownica-scieta-tt/

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/367857-kierownica-scieta-ttrs6-s-line/

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/367872-kierownica-z-poduszka-scieta-a4-b8-lift/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem afroo dodać że jeszcze śni mi się brak dolarów po nocach :grin: także kiera poczeka jeszcze, ale nie za długo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, ale jej cena teeeeez. :D

No, no, ale ciężko dorwać podciętą z perforowaną skórą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upgrade hamulców….

Ostatnia paczka od Wandeja - dziękuję za całość transakcji która była na najwyższym poziomie :good:

30ixm47.jpg

 

Kilka fotek z montażu :gicior:

 

15q516e.jpg

 

2nnbl0.jpg

 

ab3t6d.jpg

 

2dgnlhj.jpg

 

so4klj.jpg

 

29map34.jpg

 

15h1r0k.jpg

 

Całość złożone na tarczach Zimmermann Sport wraz z kolckami Ferrodo oraz stalowy oplot Hell - H4mm3r jeszcze raz bardzo dziękuje za porady :oczko:

A tak to teraz wygląda....

2lyhcp.jpg

 

6j3pxh.jpg

 

9gwwvm.jpg

 

2nupxtt.jpg

 

o6mbd1.jpg

 

2007nr9.jpg

 

8y9qpt.jpg

 

2u8cr2v.jpg

 

335gw1y.jpg

Wiem, wiem za dużo zdjęć :decayed:

Mega się ciesze że w końcu temat zakończony, pomysłów pełna głowa, ale teraz w pierwszej kolejności czas na gwint=>kierownice=>listwy boczne S4, a dalej....

A dalej się zobaczy.... :oczko:

 

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...