Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale to już taka kufa tradycja - początek, jest ok, kogoś tam wyprzedzi, jedzie 4, czy 5; pierwsza seria pitstopów i nagle okazuje się, że jedzie 8 albo 10 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

strategia renault :notworthy: :notworthy: :notworthy:

plus zero jakichkolwiek poprawek od wyścigu w spa :mysli:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Brak poprawek można znieśc o nic nie walczą . A wgl to kasy na to nie mają przez te wypadki Petrova ;D

Ciekawe jak tam prace nad przyszlorocznym bolidzie

Opublikowano

sercem za robsonem jestem, ale niestety (taki team) :wallbash:

ale sympatią do alonso i brawo dla tego zawodnika :good:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 19:30_________________________________________________

Brak poprawek można znieśc o nic nie walczą . A wgl to kasy na to nie mają przez te wypadki Petrova ;D

Ciekawe jak tam prace nad przyszlorocznym bolidzie

w następnym sezonie pietrov wystartuje T75, szybkość ta sama, a by najmniej nie popsuje tak szybko :wink4: :gwizdanie:

ps

na te zabawy pietrova kasa jest, nie bój żaby :wink4:

Opublikowano

No i ch... bombki strzelił..... :confused4:

VET | WEB | ALO.

Czyli mamy finał w Abu-Dhabi :tongue4:

Opublikowano

Strategia Renault ... Paranoja Hamilton jechał z Hulkiem i Robertem i dojechał na 4 a robert na 9 ;/

Opublikowano

Ale w przyszłym roku znów finał na Interlagos:

http://www.formula1.com/races/calendar_preview.html

...ale nie wybiegajmy tak daleko w przyszłość ;)

Opublikowano

red bulllll zostanie mistrzem świata w konstruktorach na nie własnych silnikach :wallbash: nie wspomnę jakich :wink4::rolleyes:

może nam lotus pomoże za rok :mysli:

Opublikowano

Strategia Renault ... Paranoja Hamilton jechał z Hulkiem i Robertem i dojechał na 4 a robert na 9 ;/

Normalnie jak za starych dobrych czasów BMW Sauber F1 :confused4:

Opublikowano

Strategia Renault ... Paranoja Hamilton jechał z Hulkiem i Robertem i dojechał na 4 a robert na 9 ;/

Normalnie jak za starych dobrych czasów BMW Sauber F1 :confused4:

albo i gorzej

Opublikowano

red bulllll zostanie mistrzem świata w konstruktorach na nie własnych silnikach :wallbash: nie wspomnę jakich :wink4::rolleyes:

może nam lotus pomoże za rok :mysli:

To już nigdy nie będzie "ten" Lotus, co kiedyś, niestety... :no:

Opublikowano

wyscig porażka , jak ktos taki jak rosberg ktory w pit stopie jest 3 razy w tym jeden raz z 1 minute po neutralizacji ma 16 sekstraty do vetela a kubica ma 1 okrazenie straty bo utknal za safety car i mial tylko jeden pit stop , przepisy do bani i tyle to nie jest wyscig tylko ustawka

Opublikowano

ha ha... wiecie co... jestem fanem... fakt... ale jakoś się tak zdarzyło że nie mogłem dziś oglądać... za to siedzie przy kompie... super relacja chłopaki - lepsza jak w radiu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Już Mają zastępce za Pietruszkę :wink4:

http://www.tvn24.pl/-1,1681302,0,1,putin-w-bolidzie-kubicy,wiadomosc.html :tongue4:

BRAWO RED BULL :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 18:56_________________________________________________P.S

przegrałem zakład :evil: [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 18:57_________________________________________________

!
Opublikowano

No ja tez sie q... pogubilem w tej wyliczance - Rosberg 2 razy w PIT za SC i ukonczyl przed Kubica - chyba nie zrozumie o co biega :sick3:

Opublikowano

No ja tez sie q... pogubilem w tej wyliczance - Rosberg 2 razy w PIT za SC i ukonczyl przed Kubica - chyba nie zrozumie o co biega :sick3:

dokladnie bo sc jezdził około3 min okrazenie a ze kubica zaraz za nim ugrzązł , to takie jaja sa mozliwe-bo przepisy sa do bani
Opublikowano

No ja tez sie q... pogubilem w tej wyliczance - Rosberg 2 razy w PIT za SC i ukonczyl przed Kubica - chyba nie zrozumie o co biega :sick3:

dokladnie bo sc jezdził około3 min okrazenie a ze kubica zaraz za nim ugrzązł , to takie jaja sa mozliwe-bo przepisy sa do bani

Tak sie stało bo Robert przed samym wyjazdem SC został zdublowany i Rosberg mógł sobie jeszcze 5 razy zjeżdzać i tak by był przed Robertem i Schumim :wallbash:

Opublikowano

najważniejszy błąd był zjazd Roberta na wymiane opon nie wiadomo po co :gwizdanie: Później wyjachał za wolniejszymi zawodnikami nie mogąc ich wyprzedzic tracąc pozycje na rzecz Rosberga i Schumachera którzy nie zmieniali opon :wallbash:

Opublikowano

najważniejszy błąd był zjazd Roberta na wymiane opon nie wiadomo po co :gwizdanie: Później wyjachał za wolniejszymi zawodnikami nie mogąc ich wyprzedzic tracąc pozycje na rzecz Rosberga i Schumachera którzy nie zmieniali opon :wallbash:

reno to dno w sprawie pit stopów
Opublikowano

Z Kubicą w reno to zawsze coś,niech idzie do redbula.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.